Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Delfi straipsniai

Share
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 29

Delfi straipsniai

Rašyti by Dream on Št. 04 10, 2010 8:58 pm

vilistelis

Male Pranešimai : 109

Re: Delfi straipsniai

Rašyti by vilistelis on Št. 07 23, 2011 4:56 pm

Šiandien radau įdomų straipsnį, kuris šiek tiek mus "išteisina"

Intravertiško keliautojo prisipažinimai
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-07-23-sophia-dembling-intravertisko-keliautojo-prisipazinimai/66226

Idomu ar sociofobija buna tik intravertams ar ir ekstravertams? O gal tai ekstravertų dominavimo pasekmė?
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Tr. 06 20, 2012 3:08 pm

http://www.delfi.lt/news/daily/education/pykdamasis-su-tevais-paauglys-ismoksta-apsiginti.d?id=58960341

Na, mano tėvai niekada su manim nesiginčijo, ta prasme, jie tiesiog ignoruodavo mano nuomonę. Sakydavo: "aš tavo nuomonės neklausiu, aš sakau, kad bus taip kaip pasakiau" ir užaugau tikrai nemokanti pakovot už save. Visuomet visiems nusileidžiu ir neturiu savo asmeninės nuomonės, man sunku apsispręsti. Nors suprantu priežastis ir kad tai nėra gerai, tačiau perlipti per save yra be galo sunku..

http://gyvenimas.delfi.lt/namai_ir_seima/jo-didenybe-narcisizmas-budingas-kiekvienam.d?id=59747025

Ne vienas tyrimas atskleidė, jog nepakankamas pasitikėjimas savimi (kurį lemia meilės sau trūkumas) – vienas iš veiksnių, padidinančių savižudybės, bandymo nusižudyti, depresijos, nėštumo paauglystėje ir patyčių riziką. Niekas negalėtų ginčytis – tai opiausios šių dienų visuomenės problemos. Per menkas pasitikėjimas savimi arba sveiko narcisizmo trūkumas nėra vienintelis veiksnys. Tačiau neabejotinai pats svarbiausias.

kiti straipsniai...
Spoiler:

Paskutinį kartą redagavo Monster, Pir. 06 23, 2014 7:22 am. Redaguota 1 kartą
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Št. 04 20, 2013 11:27 am

Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Št. 04 20, 2013 7:17 pm

noreciau pradzioj issvajoti ta specialybe Very Happy
ag1ne

Rašyti by ag1ne on Kv. 04 25, 2013 4:50 pm

Manau, kad kaip teigia Delfi.lt,reikia surasti tą svajonių darbą, jausti, kad pritampi, priklausai kažkur. Tai ir yra svarbiausia Smile
lol

susimąstęs
Male Pranešimai : 214

Rašyti by lol on Št. 10 19, 2013 3:52 pm

http://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/jauna-vilnieti-itrauke-ir-sutraiske-kompiuteriniai-zaidimai.htm

kas ziauriausia, kad visi kalte vercia kompiuteriniams zaidimams, o kai 3-4 puslapy parasyta, kad zmogui buvo tragedija iseiti is namu, nes 'bijojo zmoniu' tai nieko.. Psichiatro komentaras irgi apie kompiuterinius zaidimus - ne zodziu apie sociofobija ar kazka pan. baisu kad visuomene nieko nezino ir nenori zinoti apie psichologinius sutrikimus. Jei as dabar nusizudyciau butent del sociofobijos, kad nemoku gyventi tarp kitu, tai garantuotai parasytu straipsni 'jauna vaikina itrauke ir sutraiske sporto statymai'.
Samme

angeliškas
Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Sk. 10 20, 2013 8:29 pm

Pastebėjau,kad kai kurie psichologai nesureikšmina šio sutrikimo.Very Happy Jei būna koks obsesinis kompulsinis sutrikimas ir socialinis nerimas,tai ji iškarto kreipia dėmesį į tą obsesinį kompulsinį.  Ir klausinėja vien iš to,o tas nerimas paskutinėj vietoj...Tas labiausiai ir nervina. 

DeliveringTheMessage

?
Female Pranešimai : 110
Amžius : 27

Rašyti by DeliveringTheMessage on Kv. 10 24, 2013 12:57 am

Shocked  Kažkas dar skaito Delfi ? Aww.Facepalm ..
Samme

angeliškas
Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Kv. 10 24, 2013 11:30 am

Taigi populiarus portalas,ko neskaityt mums jo?Very Happy
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis
Female Pranešimai : 759

Rašyti by Aisling on Pen. 10 25, 2013 8:53 am

Turbūt nebemadinga. Per mažai intelektualių straipsnių. Žinai - klaidos kas antrame iš jų, net ir aš įdomiau juos parašyčiau.

Bet šiaip tai aš irgi jį atsiverčiu. Vis tik pagauni per jį kokias naujiensa, ypatingai, kai būni išvykęs. Kartais jos ten pasirodo greičiau, nei kituose portaluose. Nebent dar l.rytą skaitau atsiverčiu, bet čia jau tikrai kai išvykus, nes šiaip prenumerata yra jo.
nirvana

svajojantis
Female Pranešimai : 53

Rašyti by nirvana on Tr. 04 30, 2014 7:24 pm

Vilnietės maistas – 30 raminamųjų tablečių per parą...

http://bendraukime.lrytas.lt/man-rupi/vilnietes-maistas-30-raminamuju-tableciu-per-para.htm#.U2EjN1eUGzw

Gal dar yra skaitančių delfi? neblogas straipsniukas...
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Sk. 08 03, 2014 3:46 pm

http://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/visa-vaikyste-kentejau-patycias-ir-stai-kuo-tapau.htm#.U94t5eOSzYI

Labai tikslai parasyta, nors as is nieko ir nesisaipau bet turiu pripazinti kad nemazai pykcio savyje turiu, ypatingai lietuviams...
jolaika

snobiškas
Female Pranešimai : 30

Rašyti by jolaika on Pir. 03 23, 2015 12:50 pm

Ne itin patikimas šaltiniai

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Pen. 06 23, 2017 4:51 pm