Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

ka darai, kai yra nerimas ir kas padeda?

Share
emilija

ka darai, kai yra nerimas ir kas padeda?

Rašyti by emilija on Pir. 11 28, 2011 6:01 pm

sveiki, siandien mane puola toks didelis nerimas, kad atrodo nerandu sau vietos... atrodo labiau savimi nepatenkinto zmogaus ne nerasciau... nerimas del ateities, del praeities, nesugebejimas dziaugtis dabartimi ir tiesiog kurti ateiti... gal kas turit savo sekmingos patirties kaip iveikti nerima?
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 29

Re: ka darai, kai yra nerimas ir kas padeda?

Rašyti by Dream on Pir. 11 28, 2011 7:36 pm

Na, gali pabandyti paieškoti toms mintims paneigimo, gal jos netokios ir teisingos.Embarassed
Mane psichologė mokino, kad numalšinti nerimą turėtų padėti stiprus kumščių gniaužimas apie penkias sekundes, atpalaidavimas ir vėl kartojimas(arba kojų pirštų, jei nenori, kad pamatytų aplinkiniai). Ar man padeda nežinau, bet gali pabandyti.
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Pir. 11 28, 2011 8:56 pm

Manau daug teigiamų emocijų duoda sportas, pvz šokiai, aerobika, plaukimas ir pan,- kiekvienam pagal poreikius Smile
emilija

Rašyti by emilija on Pir. 11 28, 2011 10:57 pm

taip,duoda teigiamu emociju, bet kartais buna sunku pradet kazka veikt, nes nematyti niekur prasmes..
kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Pir. 11 28, 2011 11:03 pm

tas tiesa, nes dabar pati visai nesportuoju, ir negaliu prisiverst nueit į kokią aerobiką ir pan. baugina nauja aplinka, žmonės ir pan. ir galiu pasakyt, jog be sporto jaučiuosi išties prasčiau, o pradėt irgi nėra ryžto.
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Pir. 11 28, 2011 11:24 pm

sutinku, kad sportas padeda. tuo paciu dziaugiuosi, kad reguliariai pavyksta nueiti i sporto kluba ir islieti depresija ant stangu Very Happy nors is namu issijudint, kartais atrodo neimanoma. bet dazniausiai, ant smugio imu tase ir negalvojes isvarau y sale, o ten jau niekur nesidesi Very Happy tik dabar patiriu sioki toki stresa, nes neprieinu prie treneriu(spintu) paspaust rankos/pasisveikint, tai kazkaip atrodo, kad keistai i mane ziuret pradejo Very Happy ai bet visiem neytiksi, o ir tai linkteliu galva atejes, is mano puses, cia yra maksimalios pastangos Very Happy
kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Pir. 11 28, 2011 11:30 pm

gal galvoja, kad esi nemandagus ir tiek Smile bet manau pilna tokių, kurie jiems rankos nepaspaudžia Smile svarbiausia, kad nueini pasportuot.
Zetsu

Male Pranešimai : 324

Rašyti by Zetsu on Antr. 11 29, 2011 1:46 am

Gulėdamas ligoninėje, pavasarį...sakiau, kad reikės pradėti sportuoti(gerinant fizinę formą, savijauta)...Taip ir nepradėjau. Aš daug ko neįstengiu padaryti...net sudėtinga pasisveikinti. Apie rankos paspaudimą iš viso pas mane nelabai tokie dalykai vyksta. Tik žodiniai.
emilija

Rašyti by emilija on Antr. 11 29, 2011 10:20 am

niu jo... gal internetas tokia zala daro? nes atrodo nieko gero cia neveiki- paskaitineji koki straipsni, kitaip sakant "prastumdau" laika ir tada buna sunku veikt kazka realybej. pradedu mastyti, kad problema - internetas, kuris ziauriai nuslopina energija, veikluma realybej. o kai nera veiklos atsiranda tikra tustuma..
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Antr. 11 29, 2011 10:23 am

sunku pasakyti. buvau metus emigraves i uzsieni ir ten teko pusmeti be interneto gyvent. tai nepasakyciau, kad kazkaip butu pasikeites mano socialinis gyvenimas vien del interneto stokos. zinoma, uzsienis netolygu lietuvai, bet ir lietuviu bendruomeneje butu buve ka veikt. bet vietoj to, tiesiog pradejau knygas skaityti Very Happy
kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Antr. 11 29, 2011 10:38 am

internetą naudoti irgi reikia saikingai. Mane ypač blogai paveikia, kai nebežinodama kur naršyti, įlendu į youtube ir pradedu visokias šlykštynes žiūrėt, o tada tikrai ne kokia savijauta būna Very Happy Jau geriau knygas skaityti, ką ir stengiuosi daryti Smile
Zetsu

Rašyti by Zetsu on Antr. 11 29, 2011 10:46 am

Būčiau gimęs tėvų laikais, tuomet galėčiau knygomis mėgautis. O taip tai aš žiauriai nemėgstu skaityti knygų...Na aišku buvo kažkada, kai labai susidomėjau psichologija, tada ėmiau gilintis, o gilinantis teko knygas skaityti. Ir džiaugiuosi, kad bent iš šito sugebėjau nemažai knygų perskaityti. Taip tai man knygą perskaityti yra velniškai sunku.
kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Antr. 11 29, 2011 10:52 am

jei būtum gimęs tėvų laikais, vis tiek nemėgtum knygų skaityt Very Happy juk ir tais laikais daug kas jų neskaitė.
Zetsu

Rašyti by Zetsu on Antr. 11 29, 2011 10:57 am

Na nežinau, nežinau...mano tėvai yra labai mėgėjai iki šiol knygų skaitymo. Ir tai jų laikais nebūdavo kompiuterio, o dar su tais tv iš viso nieko gero nebūdavo. Gal ir būdavo kas tų knygų nemėgo skaityti. Arba tiesiog nustojo skaityti, kai atėjo dabartiniai laikai su kompiuteriais(+internetas, jame gali skaitinėti beleka), televizoriais (siūlinančius daugybę kanalų).
emilija

Rašyti by emilija on Antr. 11 29, 2011 11:29 am

as tai knyga net neatsimenu kada buvau skaicius su uzsidegimu. na skaiciau neseniai, bet... kai prisimenu, kai buvo kokie15-20metu stora knyga perskaitydavau per diena. Laura gera knyga pasiule- reikes atgaivint si sena pomegi....Smile
oryktis

Male Pranešimai : 381

Rašyti by oryktis on Pen. 12 09, 2011 6:22 am

Išgeriu vaistų, kur išrašė gydytoja, pamiegu, kai pabundu, nejaudina jokios gyvenimo problemos kurį laiką Smile
beta

Female Pranešimai : 62

Rašyti by beta on Sk. 05 26, 2013 8:57 pm

Kai užeina nerimas lendu po karštu dušu. Dar einu miegoti. arba Kemšu visokį maistą. geriausiai man padeda miegas. Dušas irgi neblogai bet tik kol prausiuos nerimas dingsta , o paskui vėl grįžta , todėl stengiuosi vandens bereikalo negadint.:DD vaistų kolkas nesu naudojus .
Knyaz Myshkin

misty

Female Pranešimai : 311

Rašyti by Knyaz Myshkin on Št. 07 20, 2013 10:29 am

Valgau arba priešingai nieko nevalgau.
Šiaip stengiuos atsipalaiduo įkalbinėt save, kad nėra taip blogai.
Ar padeda? Nelabai.Juokiasi 
Jurate123

Rašyti by Jurate123 on Pir. 08 05, 2013 4:56 pm

1. Darau joga (internete pilna video anglu kalba - tiek mokamu, tiek nemokamu). Nereikia net ish namu isheiti
2. Einu po dushu
3. Darau kvepavimo pratimus
4. Padeda, jei isheina pasikalbeti su kazkuom
5. Paziuriu filma (kai kuriuos esu ziurejusi keleta kartu - tuos, kurie patinka ir kazkaip nuramina)
6. Einu pasivaikscioti (kur gyvenu yra graziu vietu pasivaikscioti, kur labia mazai zmoniu)
suo4444

slegiantis
Male Pranešimai : 62

Rašyti by suo4444 on Antr. 10 15, 2013 2:04 pm

Gyliai įkvepiu ir sakau "PERGALĖ" ir taip kartoju, kol nurimstu, per jogos kursus išmokėSmile
Samme

angeliškas
Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Antr. 10 15, 2013 5:22 pm

Kai man nerimas ir aš bandau nurimti,nieko neišeina.Very Happy Pakyla pulsas, bandau kvėpuot gyliai,bet tai dar labiau verčia mane galvoti,kaip aš atrodau arba kaip jaučiuosi ir ką kiti mato.Smile
suo4444

slegiantis

Rašyti by suo4444 on Antr. 10 15, 2013 7:22 pm

Samme rašo:Kai man nerimas ir aš bandau nurimti,nieko neišeina.Very Happy Pakyla pulsas, bandau kvėpuot gyliai,bet tai dar labiau verčia mane galvoti,kaip aš atrodau arba kaip jaučiuosi ir ką kiti mato.Smile
Va, va daugiau galvoji ne kaip pats jauties, o kaip kiti į tave žiūri...:/
Origin

švytintis
Male Pranešimai : 64
Amžius : 31

Rašyti by Origin on Antr. 10 29, 2013 3:45 pm

Nusipirkau raminamuju Neuromed. Dabar kai pradedu nerimauti, isgeriu pora tableciu ir ramiau pasidaro. Nebejauciu to virpulio krutinej. Labai keistas, bet malonus jausmas Smile
suo4444

slegiantis

Rašyti by suo4444 on Tr. 11 20, 2013 6:41 pm

Raminatys./...
nirvana

svajojantis
Female Pranešimai : 53

Rašyti by nirvana on Tr. 04 30, 2014 7:39 pm

Rūkau ...daaaaug rūkau...ir geriu...dar daugiau geriu nei rūkau   ...bet taip buvo anxiau,dabar atradau ir kitų būdų...bet jei pasakysiu tai ir jūs žinosit,..tada nebereiks ir SF forumo,..o ar mes to norim neeeee...  trolis 

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Tr. 06 28, 2017 8:22 am