Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Panika

Share
    askorbas

Panika

Rašyti by askorbas on Tr. 12 07, 2011 1:02 am

nezinau ar cia apie tai ar as cia ne i ta foruma pataikiau nes nlb zn kas ta sociofobija yra bet googlinau per google apie panikos priepolius ir radau sita foruma tai ar cia pataikiau ?
    Sve?ias
    Svečias

Re: Panika

Rašyti by Sve?ias on Tr. 12 07, 2011 9:02 am

Na čia ne PA forumas, bet gi sukurk temą, gal dar kam pas mumis čia tai yra . Like a Star @ heaven
    askorbas

Rašyti by askorbas on Tr. 12 07, 2011 12:52 pm

na tai jai yra, idomu butu pasneket pasidalint patarimais kaip ta dalyka suvaldot ir pns nors man ir pacem gerai sekasi bet vis tiek norisi isitikint kad ne vienas toks esu su toke problema :]
    Sve?ias
    Svečias

Rašyti by Sve?ias on Tr. 12 07, 2011 3:03 pm

oj sori, tik dabar supratau ką parašiau.
    lol

susimąstęs
    Male Pranešimai : 214

Rašyti by lol on Tr. 12 07, 2011 3:39 pm

buna atveju kai sociofobams uzeina taip vadinamos 'panic attack', bet jos skiriasi nuo tu panikos ataku(nezinau kaip lietuviskai pavadint) kurios pasireiskia zmonems neturintiems sociofobios. Daugiau info paieskok internete, nes ivairiose situacijos ir ivairus simptomai buna, bet nesociofobam dazniausiai tada kai nekontroliuoji situacijos, o sociofobam tai tiesiog baimes priepolis. Man pavyzdziui pries kalbant pries klase budavo, kad jau zinojau, kad mano eile bus greit tai rankos iskarto drebedavo ir kvapa sunkiai gaudydavau.
    kryptis

atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Tr. 12 07, 2011 8:11 pm

man kartais būna panikos atakų, t.y. baimės priepuolių. oi ne koks jausmas... širdis daužosi, jaučiu kaip dreba rankos, kojos. yra buvę prie žmonių, bet niekas nepastebėjo to... O po panikos atakų reikia laiko, kad atsigaut, nors paskutiniu metu būna tos atakos, bet nedidelės, tai greit viskas ir pasimiršta.
    o kai jau priepuolis ištinka, tada niekas nepadės, stengiuosi bent trumpam dingti nuo žmonių. svarbiausia, kad jos išvis neatsirastų, save reikia kontroliuoti iki jų.
    kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Tr. 12 07, 2011 8:13 pm

o dar kartais pradedu jausti nerimą, kad neužeitų panikos ataka. žodžiu užburtas ratas užsispyręs
    askorbas

Rašyti by askorbas on Kv. 12 08, 2011 2:19 pm

jo nu man tai susivaldau as bet man idomu kiek ta keista savijauta bus pwz db man nerimo nera bet jauciuos vis tiek kaskaip keistai as jau pradedu nekreipt dem i bloga savijauta bet norisi kad butu kaip anksciau
    oryktis

Male Pranešimai : 381

Rašyti by oryktis on Pen. 12 09, 2011 6:00 am

Dažnai, kai suskamba telefonas, tai pradeda pašėlusiai daužytis širdis.
    askorbas

Rašyti by askorbas on Št. 12 10, 2011 1:32 am

nu man nera taip kad del menkniekiu ko tai isigasciau bet buna pwz jai ka skauda wisokios mintys i galva lenda anksciau daug sportavau norisi vel bet per ta toke savijauta nlb gaunasi pale
    lol

susimąstęs
    Male Pranešimai : 214

Rašyti by lol on Št. 12 10, 2011 9:39 pm

nesuprantu apie kokia bloga savijauta tu cia kalbi ir kuo tai susija su panika?
    askorbas

Rašyti by askorbas on Sk. 12 11, 2011 1:01 pm

nu yra toks silpnumas nors siom dienom jau kaskaip daug geriau ner to silpnumo bet pirmiau buvo toks silpnumas kai flegma koks buvau sunku apsakyt seip toki dalyka
    Panikiere

Rašyti by Panikiere on Št. 02 25, 2012 8:36 pm

Man tai darbe pastoviai panikos atakos... Jei ne vaistukai, turbut negaleciau dirbti. Tiesa, panaudoju ta sunkiaja artilerija karta per savaite mazdaug. Kartais reciau. Tada kai zinau, kad pateksiu i situacija, kur man prasides panika. Gerai kad sociofobams mazdaug yra aisku kas sukels panikos ataka. O kitiems ne is sio ne is to tai prasideda.
    falco

įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Amžius : 27

Rašyti by falco on Št. 02 25, 2012 8:43 pm

Man taip pat labai padėjo pats supratimas, kai pats jauti, kad prasideda panikos priepuolis.

Anksčiau yra tekę visokių klaidų darbe pridaryti, kai užeidavo panika, o kai sužinojau kaip viskas vyksta, tai tiesiog stengiuosi tuo metu nedirbti jokių svarbių darbų, nes priešingu atveju tai garantuoti blogi rezultatai Rolling Eyes
    kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Sk. 02 26, 2012 6:36 pm

Panikiere rašo:Man tai darbe pastoviai panikos atakos... Jei ne vaistukai, turbut negaleciau dirbti. Tiesa, panaudoju ta sunkiaja artilerija karta per savaite mazdaug. Kartais reciau. Tada kai zinau, kad pateksiu i situacija, kur man prasides panika. Gerai kad sociofobams mazdaug yra aisku kas sukels panikos ataka. O kitiems ne is sio ne is to tai prasideda.

man darbe užeidavo panikos atakos, kai dirbau nemėgstamą darbą. dabar dirbu kiek geresnį, ty pareigos aukštesnės tai gerokai lengviau yra. galbūt todėl, kad atsirado šioks toks pasitikėjimas savimi, todėl ir panikos atakų neužeina (nors be abejo visiškai nerimas, baimė nedingo).
    Samme

angeliškas
    Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Pir. 09 17, 2012 8:35 pm

Man visur panikos atakos,net vaistinėje. ...
    Knyaz Myshkin

misty

Female Pranešimai : 311

Rašyti by Knyaz Myshkin on Št. 07 20, 2013 10:09 am

Man būna, kad grupėj užeina nerimas, jau net prieš grupę... Po to sėdint ir komunikuojant staiga pradeda širdis pašėlusiai plakti, įtampa maksimume, atrodo, kad tuoj atsijungsiu, norisi bėgti iš ten, bet baisu pajudėti, stengiuos ramint save, bet būna, kad dar blogiau pasidaro nuo tų raminimų. Taigi, kaip kovot su tom panikom aš nežinau. Gydytoja sakė, kad reik eit į savo baimes ir kuo dažniau, atseit persilaužti... bet man šita mintis beprotiškai skamba.

Linum

puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163

Rašyti by Linum on Antr. 08 06, 2013 10:18 am

As klonazepama kalnais ryju , tai tikra panika kaip ir reta , bet tokia ,kad visas nutirpes ir rankos dreba tai pastoviai .
    Knyaz Myshkin

misty

Rašyti by Knyaz Myshkin on Antr. 08 13, 2013 4:13 am

Linum, o žinai, kad atprast po tų saujš klonazapamo bus laaabai sudėtinga...

Linum

puikios nuotaikos

Rašyti by Linum on Antr. 08 13, 2013 12:37 pm

As jau bandziau mest kad bent nekasdien galeciau gert , nu nelabai isejo ,ne kas ji mest .
    Knyaz Myshkin

misty

Rašyti by Knyaz Myshkin on Tr. 08 14, 2013 2:18 pm

Užtat, žinok, Linum, aš pasiskaitau tokių postų ir pradedu bijoti gerti raminamuosius. Ir negeriu... bo bijau...

Linum

puikios nuotaikos

Rašyti by Linum on Tr. 08 14, 2013 4:53 pm

O as jau neturiu kitos iseities kaip juos gert , nes baimes kritines , terapijoj bandant jas knist stoga raut pradejo .
    Knyaz Myshkin

misty

Rašyti by Knyaz Myshkin on Pen. 08 16, 2013 8:59 am

Na taip, aš kartais grupėj taip supanikuoju, kad tuo momentu bet ko išgerčiau, kad tik geriau pasidarytų ir velniui sielą parduočiau turbūt Juokiasi 

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Pir. 09 25, 2017 12:55 pm