Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Alkoholis

Share
oryktis

Male Pranešimai : 381

Alkoholis

Rašyti by oryktis on Pen. 12 09, 2011 6:44 am

Nepykit, jei kartais tokia tema jau yra užvesta, peržvelgęs forumą neradau (bet, aišku, kiekvienos temos dar neperskaičiau ).

Noriu pasiteirauti koks jūsų santykis su alkoholiu?

Mane alkoholis atpalaiduoja. Nors visur skamba propagandos "galime linksmintis ir be alkoholio", tačiau aš negaliu. Jei dalyvauju kokiame vakarėlyje, kuriame negeriama, tai visą laiką būnų susikaustęs ir su niekuo nebendraujantis. Nelinksma ir man, ir kitiems... Bet šiaip neesu alkoholikas (savęs bent jau nelaikau Smile ), geriu tik alų ir nenusigeriu, tik šiaip lengvai apgirstu. Tačiau be alaus neįsivaizduoju jokio normalesnio buvimo su žmonėm.
Monster

Male Pranešimai : 1230

Re: Alkoholis

Rašyti by Monster on Pen. 12 09, 2011 10:06 am

Man net ir alkoholis nelabai padeda, kazkada buvau prisigeres ir vistiek atrode kad kazka noriu pasakyti bet negaliu, bet aisku truputi lengviau bendrauti buvo, ypac tas nerimo jausmas kur bunant tarp zmoniu atsiranda sumazejo.
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Pen. 12 09, 2011 11:00 am

na, paprastai tariant, alkoholis (dazniausiai) beveik isgydo nuo sociofobijos. tad, jeigu buna galimybe, as irgi neatsisakau keleto alaus. zinoma, viskas priklauso nuo situacijos, bet vertinu teigiamai alkoholi.
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pen. 12 09, 2011 1:32 pm

pivo luchij alkohol:D
LyjaPaukštukais

Male Pranešimai : 489
Amžius : 27

Rašyti by LyjaPaukštukais on Pen. 12 09, 2011 3:02 pm

Taip, alkoholis leidžia bent trumpam išgyti nuo sociafobijos(žinoma, ne visiems ir tik tol, kol alkoholio vaistukų poveikis praeina), leidžia atsipalaiduot, leidžia tapti riteriais, verčiančiais kalnus, gal net leidžia šitaip pritapti, susirasti "draugų". Bet yra ir kita pusė - alkoholis trukdo sociafobui tobulėti pačiam, stabdo progresą, skatina priklausomybę alkoholiui, nes tik su juom jaučiasi gyvas, nebeieško kitų sprendimų, o kai jį atstumia, priverčia pasijusti nereikalingu, jis krenta į dar gilesnę duobę, nei buvo prieš tai
oryktis

Rašyti by oryktis on Pen. 12 09, 2011 3:46 pm

Vat ta priklausomybė ir neramina... Žinoma, jei gerčiau tik tada, kai susitinku su žmonėm, tai neišsivystytų priklausomybės, nes tokie atvejai nėra labai dažni Very Happy Bet įsitempęs dažnai būnu ir vienas. Ypač, jei per dieną patiriu kokių stresų (o stresą man dažnai sukelia tiesiog bet koks nelabai sklandus (o "nelabai skalndumą" labiausiai įžvelgiu turbūt tik aš pats) bendravimas darbo reikalais. Po tokių dienų tiesiog negaliu užmigti neišgėręs kelių butelių alaus scary
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Št. 12 10, 2011 8:57 pm

išgėrus alkoholio (nors kokį pusę bokalo alaus) dingsta sociofobija... Žinau, kad tai savęs apgaudinėjimas, bet nors apsvaigus galiu jaustis tikrąja savimi.
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Št. 12 10, 2011 9:27 pm

vau man daugiau nei puse bokalo reik;D kaip didziausiam alaus megejui
kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Št. 12 10, 2011 9:36 pm

man alkoholis labai greit į galvą trenkia, tai šiuo atveju tai tik pliusas Smile
oryktis

Rašyti by oryktis on Št. 12 10, 2011 11:21 pm

Man visiškai nedingsta, tik sušvelnėja. O kiek, tai priklauso labiausiai ne nuo alkoholio kiekio, bet nuo kompanijos ir tuometinės mano nuotaikos. Būna, kad vistiek "neprasilaužiu" ir prasėdžiu visą vakarą susikaustęs, nors ir prisigeriu daug alaus.
kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Št. 12 10, 2011 11:25 pm

na man irgi būna, kad nėra ką pasakyt net ir išgėrus, bet nors nesijaučiu įsitempusi.
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Sk. 12 11, 2011 12:15 am

o man tiesiog patinka alus
Linasl

Rašyti by Linasl on Pir. 01 09, 2012 11:42 am

Siuo metu geriu retai , bet buvo laikas kaip turejau visada pasislepes buteli , jai reikedavo su kuo nors susitikt gerdavau ar siaip vakarais apimtas nevilties Rolling Eyes
Della

pavargęs
Female Pranešimai : 31

Rašyti by Della on Pir. 01 09, 2012 7:28 pm

man alkoholis neturi jokios reiksmes. gal ir gerai Very Happy
soledada

nerimaujantis

Rašyti by soledada on Pir. 01 09, 2012 7:31 pm

isgerus jauciuosi labai gerai, galima sakyt jauciuosi savimi tada, aisku ne per daug. Tada laisviau bendrauju, neraudonuoju, ner streso, bet aisku tai ne iseitis
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 29

Rašyti by Dream on Pir. 01 09, 2012 8:10 pm

Manęs taip pat neveikia alkoholis. Buvau kelis kartus nusigėręs tiek, kad kitą dieną nieko neprisiminiau , tuomet kiti pasakodavo, kad buvau visiškas priešingybė įprastam man, tačiau gali būti, kad taip sakydami tik bandydavo pakelti nuotaiką. Rolling Eyes
secret666z

Male Pranešimai : 27
Amžius : 24

Rašyti by secret666z on Pir. 01 09, 2012 9:46 pm

Alkoholis - nuodas. Pagal naujausias mokslo žinias, alkoholis yra vienas iš kenksmingiausių narkotikų. Tai yra žalingiausias narkotikas einantis po heroino ir kreko. Iliuzija - tai , kad jis suteikia drasos. Jis tik pašalina afektus t.y. suvaržymus, nuo nederamo elgesio, drovumą, nepasitikejimą savimi. Čia kažkas buvo užsiminę, kad išgėrę alkoholio neraudonuoja, o aš drįsčiau paprieštarauti. Alkoholio veikiamos odos kraujagysles būna suparalyžiuojamos ir dėl to jomis pradėjus tekėti daugiau kraujo kyla iliuzija, kad kūnas sušilo, nors realiai sušilo tik viršutinis kūno sluoksnis, kuris apgaudamas reciaptorius apgauna ir mus. Išgėrusio žmogaus veidas bus raudonas, nes bus issiplete kapiliarai. Alkoholiko veidas visada raudonas, kadangi alkoholis ilgainiui negryžtamai išplečia kapiliarus. Nepykit draugai, kad nukrypau nuo temos, tačiau tikiuosi, kad bent dalis informacijos Jums bus naudinga ir norečiau pasakyti, kad alkoholis NEGYDO sociafobijos. Alkoholis - depresantas. Jis linkęs kelti depresiją, neigiamas emocijas (man teko tai patirti). Alkoholis tik laikinai panaikina baimes, tačiau jis ilgainiui ,deje, gali būti reikalingas, kaip narkomanui narkotikai nuo abstinencijos..
soledada

nerimaujantis

Rašyti by soledada on Pir. 01 09, 2012 10:04 pm

tai niekas gi ir nesako, kad cia gydymo budas, diskutuojam kas kaip jauciasi jo isgere, visi gi suprantam alkoholio zala. Aciu uz naujausias mokslininku zinias Smile
Del raudonavimo tai isgerus man toks jausmas kad ant veido plevele uzsideda, ir kazkaip uzsiblokuoja tas raudonavimas.
As nekalbu apie gerima tiek, kad jau veidas melynas palieka, kapiliarai issiplecia ir t.t. Smile
secret666z

Rašyti by secret666z on Pir. 01 09, 2012 10:16 pm

Kaip jauciuosi? Kai isgeriu nedaug, jauciu, kaip galva susisuka ir siek tiek atsipalaiduoju..Puikiai pamenu, kaip smagu vasara budavo su draugais ant dviraciu nuvaziuodavom po pora skardiniu isgert ir po kebaba sukirst o veliau po miesta vazinedavom Smile Kai koki 200gr degtines isgeriu tai jau be baimiu bunu, einu kiaurai visur. Grynai buna nesvarbu ka kiti apie tave mano ar pns. Busena isties labai gera Smile Buna ir blogu dalyku pvz. per draugo gimtadieni pavasari. Is pradziu buvo labai linksma, visokias nesamones dariau ir pns, bet po poros vemimu labai liudna nuotaika pasidare, jokio noro sokt nebebuvo.. Pamenu dar kai prie klubo mustynes siokes tokias uzturejau, tai po sykio neinu i kluba daugiau..
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pir. 01 09, 2012 10:24 pm

degtine fuuuuuuuuuuu Twisted Evil
secret666z

Rašyti by secret666z on Pir. 01 09, 2012 10:55 pm

spanky4SHIZZLE rašo:degtine fuuuuuuuuuuu Twisted Evil

Jooo, bet speju nera toki slyksti kaip anodija, o tosios neteko dar bandyti..
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pir. 01 09, 2012 11:21 pm

ale for win! Awesome beje kas ta anodija yyyyr?
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Antr. 01 10, 2012 12:09 pm

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Antr. 01 10, 2012 12:12 pm

ooooo velnio gerimuxx
dar toki sh geria kazkas?Very Happy
secret666z

Rašyti by secret666z on Antr. 01 10, 2012 2:21 pm

[quote="spanky4SHIZZLE"]ooooo velnio gerimuxx
dar toki sh geria kazkas?Very Happy

Pagrinde senovej gerdavo toki. Nuo jo gerai gali uzgliucint, bet geriau jau negert tokio, nes labai sveikata eda.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Sk. 07 23, 2017 9:36 pm