Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Antidepresantai ir sportas

Share
tomukas

prislėgtas
Male Pranešimai : 16
Amžius : 25

Antidepresantai ir sportas

Rašyti by tomukas on Pen. 01 13, 2012 7:33 pm

sveiki norejau paklausti ar yra artidepresantu kokiu kurie nekenktu sportui nes as zaidziu futbola ir noreciau suzinoti nes man vaistus reikia vartoti nes esu labai nedrasus ir daugiau taip negaliu
Svečias
Svečias

Re: Antidepresantai ir sportas

Rašyti by Svečias on Pen. 01 13, 2012 7:48 pm

turbut pats + - isivaizduoji, kad ne su mumis situo reikalu deretu konsultuotis. psichiatras, neurologas - zmones, kurie atsakys i tokius klausimus Smile
DenisB741

vienišas
Male Pranešimai : 15
Amžius : 25

Rašyti by DenisB741 on Pir. 02 13, 2012 5:29 pm

tomukas rašo:sveiki norejau paklausti ar yra artidepresantu kokiu kurie nekenktu sportui nes as zaidziu futbola ir noreciau suzinoti nes man vaistus reikia vartoti nes esu labai nedrasus ir daugiau taip negaliu

Šiaip aš geriau anksčiau XANAX Smile Vidutinio berods stiprumu jie, bet ar kenkia sportui ar ne, bet išgėrus pirma karta baisia miegot norėsi, aš tai mokykloj kai pirma kartą išgėriau, užmigau per pamoką Very Happy O šiaip iš "ne vaistu" padeda šokoladas Smile
Knyaz Myshkin

misty

Female Pranešimai : 311

Rašyti by Knyaz Myshkin on Antr. 08 13, 2013 4:53 am

Na turbūt visi neuroleptikai netiktų, nes slopina, o AD yra įvairių, vieni aktyvina, kiti priešingai. Raminami, jei silpni neturėtų įtakot koordinacijos. Atsargiai reik su vaistais. Labai stebėti save. Kiekvienas vaistas skirtingai mus veikiam vienam vieni požymiai pasireiškia, kitam kiti...

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Št. 07 22, 2017 7:37 pm