Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Tikslas yra visada

Share
    Lekonce

Tikslas yra visada

Rašyti by Lekonce on Pen. 07 20, 2012 7:18 am

Tikslas yra visada. Kartais, apie jį negalvoji.
    Kartais, net neįtari, kad jis egzistuoja.
    Jeigu jo nėra, o jis yra, jis gyvena savo gyvenimą.
    Staiga, matai tikslą. Nusitaikai į jį. Jeigu jis taikinyje, tai ne tavo tikslas. Tai yra tikslas ginklo, kuriuo esi nusitaikęs į tikslą.
    Staiga, matai tikslą. Matai, nes kažkas kitas pasakė: „Ten tavo tikslas“. Tai ne tavo tikslas, jis to, kuris parodė ir pasakė, kad jis tavo.
    Staiga, matai tikslą. Matai, nes tai labai logiška ir suprantama. Jis telpa į bendrą kontekstą ir įsivaizdavimą apie tikslą. Jis ne tavo. Tai logiškų išvedžiojimų tikslas.
    Širdis suvirpėjo... Šiurpuliukai prabėgo kūnu... Noras užgožia viską... Jausmai šnibžda – eik ten!!...
    Tai tavo tikslas. Ir jis tik tavo vieno...
    Lekonce

Re: Tikslas yra visada

Rašyti by Lekonce on Pen. 07 20, 2012 9:46 am

Psichologai teigia, kad žmonės keičiasi vienas su kitu 6 resursais: Meile, Pagarba, Informacija, Paslaugomis, materialinėmis gerybėmis ir Pinigais.
    Meilė ir Pagarba paradoksalūs resursai, kuo daugiau duodi, tuo daugiau gauni...kitiems keturiems galioja principas "aš tau - tu man".
    Lekonce

Rašyti by Lekonce on Pen. 07 20, 2012 9:47 am

G. Chapman. Penkios meilės kalbos. Kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. 2008

Meilės kalba Nr.1 – palaikymo žodžiai
    Vienas iš būdų, kaip išreikšti meilę emociniame lygmenyje, yra kalbėti pakylėjančius žodžius.” “Daugelis porų dar nesuvokė kokią milžinišką galią turi vienas kito palaikymas žodžiais.” “Komplimentai arba įvertinimo žodžiai puikiai perteikia meilę. Geriausia juos jungti į paprastus sakinius, kaip antai: “Su šiuo kostiumu tu atrodai nuostabiai”, “Oho, vilkėdama šią suknelę tu visada atrodai gražiai”, “Esi geriausias pasaulio virėjas.” (psl. 34-35)

Meilės kalba Nr. 2 – laiko leidimas kartu
    Sakydamas “leisti laiką kartu” aš turiu galvoje: skirti visą savo dėmesį kitam žmogui. Nekalbu apie sėdėjimą ant sofos ir televizoriaus žiūrėjimą kartu. Šitaip leidžiant laiką jūsų dėmesio sulaukia įvairūs televizijos kanalai, o ne sutuoktinis. Turiu galvoje štai ką – įsitaisyti ant sofos, išjungti televizorių ir kalbėtis žiūrint kitam į akis ir skiriant visą savo dėmesį. Tai gali būti ir pasivaikščiojimas – dviese – arba pietavimas restorane, šnekučiuojantis ir nevengiant savo mylimojo akių.(psl. 50) “Prasmingai leisti laiką nereiškia, kad turime nuolatos žiūrėti vienas kitam į akis. Tai reiškia, kad drauge kažką veikiame ir visą dėmesį skiriame kitam žmogui. Veikla, į kurią abu įsitraukiame, nesvarbi. Emociniu atžvilgiu svarbu yra tai, kad leidžiame laiką, skirtą vienas kitam.”(psl. 55)

Meilės kalba Nr. 3 – dovanos gavimas
    Dovanos – akivaizdus meilės ženklas.”(psl. 71)
    Dovanų būna įvairaus dydžio, spalvų ir formų. Vienos brangios, kitos nieko nekainuoja. Žmogui, kurio pagrindinė meilės kalba yra dovanos, mažai rūpės jų kaina, nebent jos labai pranoktų jūsų galimybes.”(psl. 72)

Meilės kalba Nr. 4 – paslaugos
    Gaminti maistą, padengti stalą, suplauti indus, išsiurbti kilimus, išvalyti spintas, surinkti iš praustuvės plaukus, nuvalyti baltais taškeliais nusėtą veidrodį, nurinkti nuo mašinos priekinio stiklo sutraiškytus vabzdžius, išnešti šiukšles, pakeisti vaikui sauskelnes, padaryti kambario remontą, nuvalyti dulkes nuo knygų lentynos, prižiūrėti automobilį, apgenėti krūmus, sugrėbti lapus, išvesti šunį pasivaikščioti, pakeisti katės smėlį dėžėje ir vandenį akvariume, kur laikoma auksinė žuvelė – visa tai yra paslaugos. Tam, kad šiuos darbus atliktume, turime juos apgalvoti, planuoti, rasti laiko, įdėti pastangų ir jėgų. Atlikdami juos noriai, iš tiesų parodome meilę.(psl. 83-84)

Meilės kalba Nr. 5 - fizinis prisilietimas
    Seniai žinoma, kad fizinis prisilietimas yra vienas iš būdų perteikti meilės jausmus.”(psl. 98) ” Susikabinimas rankomis, bučiniai, apsikabinimas ir lytinis aktas – visa tai yra būdai, kaip perduoti meilės jausmus sutuoktiniui. kai kuriems žmonėms fizinis prisilietimas yra pagrindinė meilės kalba. Be jo jie jaučiasi nemylimi. Kai šitai yra, jų emocinis rezervuaras prisipildo ir jie jaučiasi saugūs sutuoktinio meilėje.”(psl. 99) “Santuokoje meilus prisilietimas gali turėti daug formų. Kadangi lytėjimo receptoriai išsidėstę visame kūne, meilus bet kurios sutuoktinio kūno vietos lietimas gali reikšti meilę.”(psl. 101)

Ar žinot kokia pagrindinė Jūsų meilės kalba?
    kryptis

atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Pen. 07 20, 2012 9:29 pm

geriau pasakykit kaip sociofobui susirasti antrąją pusę? nes šie patarimai beverčiai, kai neturi su kuo dalintis ta meilės kalba.
    Lekonce

Rašyti by Lekonce on Pen. 07 20, 2012 10:04 pm

O ką tas konkretus žmogus, realiai nori, gali ir yra jau dabar pasiruošęs padaryti, tam, kad susirastų antrą pusę?, nes bendri patarimai gali tapti konkrečiam žmogui, tokie pat beverčiai kaip ir šie patarimai...
    Lekonce

Rašyti by Lekonce on Št. 07 21, 2012 7:41 am

TARPUSAVIO BENDRAVIMO MODELIAI

Aš esu aš, o Tu esi Tu
    Aš darau savo ir Tu darai savo
    Aš atėjau į šį pasaulį ne tam,
    Kad tenkinčiau Tavo lūkesčius.
    Tu atėjai į šį pasaulį ne tam,
    Kad tenkintum mano lūkesčius.
    Jeigu mums gera kartu, tai nuostabu,
    Mėgaukimės tuo.
    Jeigu mums blogai kartu, tai nėra gerai,
    Ir galima tai pakeisti,
    Bet jeigu mums blogai kartu ir mes nieko
    Nekeičiam, tuomet prisiminkim, kad
    Aš esu aš, o Tu esi Tu,
    Aš darau savo, ir Tu darai savo.
    Ir aš atėjau į šį pasaulį ne tam,
    Kad tenkinčiau Tavo lūkesčius.
    Ir Tu atėjai į šį pasaulį ne tam,
    Kad tenkintum mano lūkesčius.
    ( Frederick S. Perls)

Trokštu mylėti, tavęs neužslopindama,
    vertinti, tavęs neteisdama,
    lydėti, tau neprimesdama savęs,
    kviesti, tavęs neversdama,
    taisyti, tavęs nesmerkdama,
    padėti, tavęs neįžeisdama.
    Jei ir tu to paties norėsi,
    tada tikrai galėsime susitikti
    ir praturtinti vienas kitą.
    ( Virginia Satir )

vitaz

Male Pranešimai : 200

Rašyti by vitaz on Št. 07 21, 2012 5:15 pm

kryptis rašo:geriau pasakykit kaip sociofobui susirasti antrąją pusę? nes šie patarimai beverčiai, kai neturi su kuo dalintis ta meilės kalba.

Merginos labiau linkusios i sociafobijas meiles ieskojime nera didelio skirtumo, kad sergi sociafobija.

P.S kazkokia suasa teorija cia pilama, nemanau, kad autore isbando kazka ar panaudoja, kas is tos informacijos jei nieko nedarai ?
    oryktis

Male Pranešimai : 381

Rašyti by oryktis on Pir. 07 23, 2012 12:48 am

Lekonce rašo:Psichologai teigia, kad žmonės keičiasi vienas su kitu 6 resursais: Meile, Pagarba, Informacija, Paslaugomis, materialinėmis gerybėmis ir Pinigais.
    Meilė ir Pagarba paradoksalūs resursai, kuo daugiau duodi, tuo daugiau gauni...kitiems keturiems galioja principas "aš tau - tu man".
    Vardai, pavardės? Gal nepainiokime pseudopsichologų ar šarlatanų su psicholoogija prašyčiau...
    Lekonce

Rašyti by Lekonce on Pir. 07 23, 2012 9:01 am

Jūs visiškai teisus, reikalaudamas pavardžių ir šaltinių: tai teigia S.Kovaliovas.
    Man kelia susižavėjimą Jūsų pagarba visai psichologijai ir psichologams.
    oryktis

Rašyti by oryktis on Pir. 07 23, 2012 10:44 am

S. Kovaliovas psichologas?

Mokslui pagarbą jaučiu. Pseudomokslui ne. Prašyčiau nepinti psichologijos, ten, kur jai ne vieta. Nors, žinoma, suprantu, kad apeliavimas į psichologiją pritrauks daugiau lengvatikių, tikinčių tavo šiom nesąmonėm,
    Lekonce

Rašyti by Lekonce on Pir. 07 23, 2012 11:14 am

Jūs visad galite pasinaudoti savo pasirinkimo teise ir neskaityti šios temos.

P.S. S.Kovaliovas ir psichologas,, ir psichologijos mokslų daktaras ir profesorius ir net akademikas.
    oryktis

Rašyti by oryktis on Pir. 07 23, 2012 11:35 am

Ok, tada vadinasi nesunkiai turėtum rasti ir visus eksperimentus, įrodančius šią poeziją Smile Turbūt bent jau sutinki, kad psichologinės tiesos yra nekuriamos iš oro Smile

Jei jau pretenduoja į mokslo vardą, tai NLP turėtų juk būti atspari kritikai Smile O tu čia taip krataisi manęs, kai tik paprašau pakomentuoti kiek plačiau... Smile
    Lekonce

Rašyti by Lekonce on Pir. 07 23, 2012 12:01 pm

Todėl, kad ši diskusija panaši į aklo su kurčiu Very Happy. Jūs nenorite nieko išgirsti, o aš neturiu tiklo nieko parodyti, kas pačiam būtų įdomu, juk Jūs jau visus atsakymus iš anksto žinote....
    oryktis

Rašyti by oryktis on Pir. 07 23, 2012 12:26 pm

Nu va.. viskas aišku. Tiesiog neturite tikslo savo teiginių pagrįsti! Smile Toks nuostabus dalykas nepripažintas vien todėl, kad kažkas neturi tikslo to padaryti... Smile Belieka pasidžiaugti, kad tikslą įrodyti davo teiginius turėjo aspirino ir kitų vaistų/gydymo metodų išradėjai.
    kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Pir. 07 23, 2012 6:04 pm

vitaz rašo:
    kryptis rašo:geriau pasakykit kaip sociofobui susirasti antrąją pusę? nes šie patarimai beverčiai, kai neturi su kuo dalintis ta meilės kalba.

Merginos labiau linkusios i sociafobijas meiles ieskojime nera didelio skirtumo, kad sergi sociafobija.

P.S kazkokia suasa teorija cia pilama, nemanau, kad autore isbando kazka ar panaudoja, kas is tos informacijos jei nieko nedarai ?

meilėes ieškojimuose merginos kaip tik nelinkusios į sociofobijas, net pas tas droviąsias dingsta visos baimės, kai reikia nusikabinti patikusį berną... Matyt vėl šitą dalyką perskaitei kokioj ''knygoj''
    vitaz

Male Pranešimai : 200

Rašyti by vitaz on Pir. 07 23, 2012 8:18 pm

kryptis rašo:
    vitaz rašo:

meilėes ieškojimuose merginos kaip tik nelinkusios į sociofobijas, net pas tas droviąsias dingsta visos baimės, kai reikia nusikabinti patikusį berną... Matyt vėl šitą dalyką perskaitei kokioj ''knygoj''

Knygoje neskaiciau, bet maciau simtus filmuotu kabinimu klubuose ir gatveje ir gal 2-3 % merginu pacios pasiulo savo Nr.

Idomu ir kitokia nuomone išklausyti, šaltiniai, asmeninė patirtis ar kiti faktai ?

Nenoriu vaidinti "douchebag" ar kokio, dievo , bet man irgi yra nutike, kad mergina nesiule nr. tik pasake pries man nueinant, kad buvo malonu pabenrauti ir noretu dar karta susitikti, o as kai durnelis ir nuejau, bet visai tai tik i gera, nes leido isigilinti i problema ir ja spresti ir dirbti su ja.
    kryptis

atsipalaidavęs

Rašyti by kryptis on Tr. 07 25, 2012 7:52 pm

neturiu omeny klubų. kiek esu buvusi klubuose (o buvau tikrai nemažai), tai tik porą kartų mačiau dėmesio vertų bernų ir tai jie buvo ne lietuviai... Turėjau omeny, kad panos pasidaro nebedrovios, kai reikia nuvilioti berną nuo konkurentės ar nusikabinti ką nors iš chebros. Esu keletą kartų rodžiusi iniciatyvą, kai pati pirma bernui parašiau, bet nepasakyčiau, kad buvau labai suprasta. Visgi mūsų visuomenėj vyrauja tradicinis mąstymas, kad tik bernas gali kabinti panas, o ne atvirkščiai.
    Samme

angeliškas
    Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Pir. 09 17, 2012 8:46 pm

Kažkoks tikslas yra visada,tik reikia labai norėti jį įvykdyti. bet kartais trūksta valios. Aš turiu tikslų,bet neturiu valios.Very Happy

Tylenis

Rašyti by Tylenis on Pir. 09 17, 2012 9:38 pm

Pritariu Yes
    buroke2

susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Amžius : 29

Rašyti by buroke2 on Pen. 10 26, 2012 4:03 am

mano tikslas tureti tiksla,o to tikslo tikslas - tureti daug tikslu Smile

Sponsored content