Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Ar vartojate vaistus ? Kokius ?

Share
Sve?ias
Svečias

Re: Ar vartojate vaistus ? Kokius ?

Rašyti by Sve?ias on Tr. 11 23, 2011 9:09 pm

as tai nustojau gert juos nes gyditoja patare,man ir jie patiko...;[
dabar geriu tik cipralexa nuo kurio nieko nejauciu...
skaitmuo

pabaisa
Female Pranešimai : 266
Amžius : 28

Rašyti by skaitmuo on Kv. 11 24, 2011 4:36 pm

0felija rašo: Ir ko visi taip baidotės chemijos - jų? Juk tai mokslo produktas, jei išsivystė anemija, geležies stygius organizme, juk geriat geležį, depresija neurotransmiterių stygius smegenyse tai naturalu gerti ad, kurie didina jų kiekį ar skatina gamybą,

Kaip diagnozuojama depresija? Atliekami kokie nors fiziniai tyrimai? Kadangi čia visi prirašėt tiek daug medikamentų pavadinimų, jei nesunku, užsiminkit ir kaip įgijot teisę į juos. Razz Kiek žinau, be recepto nenusipirksi :happy_no:
Ofelija mini anemiją.. Bet net jei paciento simptomai akivaizdžiai anemiški, o medikas itin patyręs ir įžvalgus, jis tikrai neskirs gydymo be kraujo analizės. O kaip čia? Žinau, kad psichika ir kūnas itin susiję, bet jei psichiką galima koreguoti fiziškai, tada ir anemiją tikriausiai galima gydyti psichoterapija.. cyclops
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Kv. 11 24, 2011 4:51 pm

ejau pas psichikos ligu daktarus ir israse,is pradziu reik pas seimos gyditoja nueiti ir tave nukreipia ten...
skaitmuo

pabaisa
Female Pranešimai : 266
Amžius : 28

Rašyti by skaitmuo on Kv. 11 24, 2011 5:39 pm

Na, taip, bet kaip pati procedūra vyksta? Išvardini simptomus, gydytojas kažką dar pasitikslina ir "Vartok tą bei tą"?
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 30

Rašyti by Dream on Kv. 11 24, 2011 5:58 pm

Man būtent taip ir vyko, pirmo vizito metu, nepraėjus nei dešimt minučių pasiūlė vaistus. Yes
2B V -2B = ?

kosmose
Female Pranešimai : 23

Rašyti by 2B V -2B = ? on Kv. 11 24, 2011 10:40 pm

Jei įdomu, tai papasakosiu kaip patį pirmą kartą atsidūriau pas galvos daktarus:
1.Paskambinau (poliklinikoj yra psichikos sveikatos centras)į registratūrą, užsirašiau pas psichiatrą.
2.Atėjus gydytojai pasakiau kas man negerai (pvz: nemiga, nerimas, baimės, apatija.. ir t.t.)man davė plius padaryti depresijos testą (reikėjo klausimus atsakyti raštu) ir jau iš mano simptomų ir testo nustatė kad man depresija. Aišku čia ne kraujo tyrimas, sunku taip tiksliai žinoti kas žmogui yra, bet jie jau daug maž žino per tiek metų darbo.
3. Taigi pasiūlė pas psichologą pavaikščiot (davė siuntimą) ir vaistų. Išrašė receptą ir tiek Very Happy
Paprasta ir beveik neskausminga procedūra. Nors jei atvirai kartais tie psichiatrai visi labai keisti... Bet jei nėra kitos išeities tenka eiti.
TheBlueSun

Female Pranešimai : 538
Amžius : 29

Rašyti by TheBlueSun on Kv. 11 24, 2011 10:52 pm

Būtent, kad depresiją iš testo ir man nustatė, ir gydžiausi vaistais per du kartus, ir vis tiek vėl atsinaujino..

O kai jau pradėjau daugiau iš namų išeidinėt, radau šitą forumą, atsirado truputis veiklos ir, svarbiausia, tikslas pakovot su kur kas gilesnėmis psichologinėmis problemomis (kurios dalinai 'užgriebia' sociofobiją, bet labiau apima vieno ar dviejų asmenybės sutrikimų sferą ir jau tikrai būtent ir sukelia tą depresiją kaip padarinį savęs nerealizavimo ir pernelyg uždaro gyvenimo būdo), tai kur kas pagerėjo ir stengiuosi dabar apie vaistus negalvot.

Nesakau, kad nėra situacijų, kai geriau yra jų pavartot, jei jau tiesiog žmogus negali suvokt pasaulio aiškiai ir realistiškai, kyla suicidinių minčių daug, tai tada taip, aš už laikiną pagėrėjimą vaistų pagalba, o jau tada vis tiek pirmenybę skirčiau gydymuisi psichoterapija ir ieškojimu, kas visų pirma ir sukėlė tą būklę, iki kurios buvo prieita.
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Pir. 11 28, 2011 9:00 pm

Xanax, jis tik su receptu parduodamas. Įdomiai šis vaistas veikia. Kartais tikrai apmalšina nerimą ir atrodo, kad esu jo paveikta. O yra buvę atvejų, kai nerimas buvo didelis jis visiškai nepadėjo ar padėjo tik truputį. Kažkada išgėriau iškart dvi tabletes, tai pradėjo galva svaigti, atrodė kad perdozavau, bet nerimas vis tiek tik vos vos buvo sumažėjęs. Taip kad kartais atrodo, jog jis veikia placebo efektu.
2B V -2B = ?

kosmose
Female Pranešimai : 23

Rašyti by 2B V -2B = ? on Pir. 11 28, 2011 9:15 pm

kryptis rašo:Xanax, jis tik su receptu parduodamas. Įdomiai šis vaistas veikia. Kartais tikrai apmalšina nerimą ir atrodo, kad esu jo paveikta. O yra buvę atvejų, kai nerimas buvo didelis jis visiškai nepadėjo ar padėjo tik truputį. Kažkada išgėriau iškart dvi tabletes, tai pradėjo galva svaigti, atrodė kad perdozavau, bet nerimas vis tiek tik vos vos buvo sumažėjęs. Taip kad kartais atrodo, jog jis veikia placebo efektu.

Žinai, man irgi taip visada su įvairiais vaistais. Kartais akimirksniu suveikia, o kartais geri geri ir nieko atrodo (gal įpratimas?), kartais gal net dar blogiau darosi. Ne placebas, tai tikrai, bet matyt nusiteikimas irgi prideda savo. Juk čia tokie subtilūs proto/emocijų dalykai, kad ir gydytojams nevisada aišku kas ir kodėl...
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Pir. 11 28, 2011 11:01 pm

toks jausmas, kad neišgėrusi vaistų irgi taip pat jausčiausi. matyt vien jau faktas, kad išgėriau vaistų, nuramina..
Butterfly.

Female Pranešimai : 9
Amžius : 23

Rašyti by Butterfly. on Sk. 01 08, 2012 8:03 pm

Geriu Tiapridal po dvi tabletes. Bet dar kolkas nepastebėjau pagerėjimo. Neseniai po dvi pradėjau gerti, nes gerdavau po vieną...
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Sk. 01 08, 2012 8:09 pm

reik manyt pasitarusi su gydytoja?
Butterfly.

Female Pranešimai : 9
Amžius : 23

Rašyti by Butterfly. on Sk. 01 08, 2012 8:11 pm

Taip, neurologė išrašė.
Linasl

Rašyti by Linasl on Sk. 01 08, 2012 9:31 pm

Bromazepamas , olanzapinas , kvetiapinas taip ir gyvenam Juokiasi
soledada

nerimaujantis

Rašyti by soledada on Antr. 01 10, 2012 4:33 pm

kazkada neurologe israse xhanax, tai vyras sake, kad kazkokia psiche nuo ju darausi, tai meciau, buvau hyperaktyvi tokia. Dabar kartais isgeriu pries miega lexotanil, siaip daugiau nieko
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Antr. 01 10, 2012 6:43 pm

xanax gal? Smile
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Antr. 01 10, 2012 6:43 pm

xanax gal? Smile
buroke

nuobodžiaujantis
Female Pranešimai : 77

Rašyti by buroke on Antr. 01 10, 2012 11:58 pm

Valerijona banziau,neramino kazkaip Very Happy o siaip as bijau vaistu tokios rusies,man atrodo,kad cia kaip narkotikai tik tam laikui gerai,geriau po kaldra paverksiu,ar koki daikta sulauzysiu.
soledada

nerimaujantis

Rašyti by soledada on Tr. 01 11, 2012 10:21 am

jei man gyvenimas pasikeistu as tuos vaistus vartociau kasdien, jau butu nesvarbu kenkia ne, kad tik padetu ir gyvenimo kokybe butu geresne.
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Tr. 01 11, 2012 11:05 am

buroke rašo:Valerijona banziau,neramino kazkaip Very Happy o siaip as bijau vaistu tokios rusies,man atrodo,kad cia kaip narkotikai tik tam laikui gerai,geriau po kaldra paverksiu,ar koki daikta sulauzysiu.

Bandziau valerijona ir as, tik poto katino neatsikraciau clown
O siaip vaistais nepasitikiu as visiskai tokiems dalykams gydyti, jeigu mastymo nepakeisi tai ir vaistas nepades, nes nuo netinkamo mastyto ir prasidejo visa tai...
buroke

nuobodžiaujantis
Female Pranešimai : 77

Rašyti by buroke on Tr. 01 11, 2012 2:16 pm

soledada rašo:jei man gyvenimas pasikeistu as tuos vaistus vartociau kasdien, jau butu nesvarbu kenkia ne, kad tik padetu ir gyvenimo kokybe butu geresne.
jokia "stebuklinga piliule" tavo gyvenimo nepakeis,tim tam kartui uzslopins , nuo to nepabegsi.O kur salutinis vaistu poveikis,poto ziurek dar priprasi,dar viena beda ant peciu., o peciukai tai glezni juk Smile
soledada

nerimaujantis

Rašyti by soledada on Kv. 01 12, 2012 5:32 pm

o tai ka daryt? gyvent itampoj, man pvz nuo lexotanil nera jokio poveikio, jei isgeriu pries miega tada kieciau miegu, o siaip isvis nieko is jo naudos
soledada

nerimaujantis

Rašyti by soledada on Pen. 01 13, 2012 5:37 pm

sedatif pc ir tas labiau itampa nuima
GK

Rašyti by GK on Tr. 01 18, 2012 6:56 pm

Aš seniau galvodavau, kad raminamieji vaistai - nesąmonė, nuo jų vaikštai visas apdujęs, stiklinėm akim... Bet visgi gyvenimas privertė pabandyti Lexotanil, ir pamačiau, kad nuo jų nei aš apdujus, nei ką, o tiesiog normalus žmogus pasidarau. Vaistų išgeriu prieš visokius viešus pasisakymus ir šiaip rimtesnius pokalbius, ir tada viskas daugmaž gerai praeina. Šiaip tai žodžio nepratarčiau, tik drebėčiau visa. Aišku, norėtųsi su savim gražiuoju be vaistų susitvarkyt, bet kolei kas kitų išeičių nematau.
vilistelis

Male Pranešimai : 109

Rašyti by vilistelis on Pir. 01 23, 2012 8:15 pm

Gavau vieno gero žmogaus atsiliepimą, apie vaistų pavadinimų rašymą forume. Tai norėčiau pasiūlyti vaistų pavadinimų neminėti. Tiesiog, kalbėkime apie vaistų vartojimo patirtį, bet nenurodykime konkretaus vaisto pavadinimo. Nes jei mums koks vaistas padėjo/nepadėjo, patiko/nepatiko nereiškia, kad ir kitam žmogui bus taip pat.

Jeigu apie vaistą kalbame neigiamai, tai kitus demotyvuoja jį vartoti, o jei dar nurodome „geresnį“ tai statome kitus į pavojų. Vartojant tokios rūšies vaistus disciplina ir motyvacija labai svarbi.

Bet kuriuo atveju apie vaisto gerumą ir leistiną šalutinį poveikį teisinga palikti spręsti gydytojams, kurie yra sukaupę didesnę patirtį negu mes.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Pen. 12 15, 2017 12:33 am