Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Galiu pabūti "wingman" Kaunas

Share
vitaz

Male Pranešimai : 200

Galiu pabūti "wingman" Kaunas

Rašyti by vitaz on Tr. 11 21, 2012 10:23 pm

Sveiki, jei kas nori susirasti normalią merginą Kaune, galiu padėti, pasakysiu ką ir kaip daryti, kaip pralaužti ledus, galiu ir pabūti "wingmanas"
http://www.youtube.com/watch?v=f1HCN_rKZuk

Yra žmonės, kurie padeda ir už pinigus pvz patrauklusvyras.lt - teko su pačiu sokeju susipazinti, bet jis moka ne nuo to ko reikia ir ima pinigus...
As galiu padėti uz alaus bokalą Very Happy

niekas

Female Pranešimai : 761

Re: Galiu pabūti "wingman" Kaunas

Rašyti by niekas on Tr. 11 21, 2012 10:49 pm

Shocked Tu.. Tu čia rimtai?
0felija

įsimylėjęs
Female Pranešimai : 122
Amžius : 27

Rašyti by 0felija on Tr. 11 21, 2012 11:22 pm

O lesbietei padėtum? Su drauge, su kuria vasarą susipažinau tolom viena nuo kitos, kol prieš pora savaičių išsiskyrėm
LyjaPaukštukais

Male Pranešimai : 489

Rašyti by LyjaPaukštukais on Tr. 11 21, 2012 11:57 pm

Et, neturiu pinigų ant alaus, tai liksiu be pagalbos ir liksiu vienas dar ilgai ilgai :[

P.S. Šiaip už alų taip pat reikia mokėti pinigus, tai ši pagalba tampa kaip ir už pinigus

P.P.S. O jei kalbama netyčia apie tuščią alaus bokalą, tai pas mane namie jų daug mėtosi, galėčiau tada su Vitaz pagalba daug merginų susirasti
vitaz

Rašyti by vitaz on Kv. 11 22, 2012 12:27 am

to: rimtai

lesbiečių santykis nėra didelis, bet kiek esu kalbėjęs su merginu nors viena kita pažįsta lesbietę Smile tai turbut geriausia per pažįstamus...

Tinka ir tuščias bokalas Smile
oryktis

Male Pranešimai : 381

Rašyti by oryktis on Kv. 11 22, 2012 1:43 am

Man reikėtų kokios nors, kuri domisi biologija ir fotografija, bei mėgsta keliauti ir bastytis po gamtą. Geriausia nuo pavasario Smile
bevardis
Svečias

Rašyti by bevardis on Kv. 11 22, 2012 3:17 am

patrauklusvyras.lt - nepyk bet... cha cha cha iki pat mielos komos. O iš jo šokėjas toks pats kaip iš Minedo dainininkas - vargšas klaunas pats to nesuprasdamas. Nuo tokių (beje, visiškai nemokančių taisyklingai sakinio suregzt) reik skuosti kuo toliau, o tai išmokys tokių briedų, kad kiti kvatot nesustos... blemba, juos gal izoliuot reiktų, nes nors ir nepiktybiškai, bet kenkia visuomenei ;D

O aš dar norėjau jį tau "ant prikolo" užrodyt. Bet matau ir pats radai (: Ech, vitaz, vitaz, nu ir papuoliai tu. Belieka palinkėt sėkmės - panų su ant kaklo styrančiais tuščiais kevalais tikrai pasitaiko Wink
vitaz

Rašyti by vitaz on Kv. 11 22, 2012 6:51 pm

Jis vienintelis lietuvoje tokiais dalykai uzsema, bet ima litus Very Happy kaip minejau teko sneketi su juo, atsitiktinai buvau sutikes ...
Kas del tustumo jis labiau konkreitizuojasi i normalias merginas, univeruose ir panasiose vietose nei kiauras klubuose
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Pen. 11 23, 2012 3:39 pm

Kai paziurejau ta video tai ir nenoreciau as buti tuo alfa vyru, eiti per zmones ir i akis lysti tai cia kaip liaudiskai tariant i nosi prasytis...
0felija

įsimylėjęs
Female Pranešimai : 122

Rašyti by 0felija on Št. 11 24, 2012 12:37 am

Kaip jum pick up gurus tendencija - mizoginiškos, seksistinės pažiūros:"Merginos turi prisižiūrėt", "kiekviena, parodžius iniciatyva turi duoti", poravimosi lygtis- "nepatinku? lesbietė, ligonė, o ne aš atgrasus ar tik šiaip jai nepatrauklus". Čia žiūrint jų(anglakalbių) portalus pastebėjau.
buroke2

susimąstęs
Female Pranešimai : 208
Amžius : 29

Rašyti by buroke2 on Št. 11 24, 2012 3:39 am

kam kurti tokias bukas temas............ Facepalm
Afraid to live

sumišęs
Male Pranešimai : 69

Rašyti by Afraid to live on Št. 11 24, 2012 9:20 am

cha,cha ,cha.. pritariu burokei2. eik velniop su tokia tema. kiekvienas zmogus yra atskiras individas ir as sugebesiu savaip kabint pana.neva kazkas to moko. cia isvis nesociofobams sis reikalas. kazkoks iskrypeliu,krutu bachuriuku reikalas,kur patys pries tai nevykeliai buvo,o dabar tipo super vyriokai.muachachachaaaaaaaaaaaaaaaa.shudteme:DDD
nesvarbu
Svečias

Rašyti by nesvarbu on Št. 11 24, 2012 4:13 pm

Keista, kokie čia visi savimi pasitikintys, aš nelabai tikiu, kad net ir su temos autoriaus pagalbos man kas nors gautųsi.
vitaz

Rašyti by vitaz on Št. 11 24, 2012 5:22 pm

na viskas yra taip pirma karta buna labai prastai, dreba rankos ir t.t Very Happy
Praeita vakara drebejo rankos, snekejau nesamones ir t.t antra karta labai ramus.

P.S As nezinau kitokiu budu kaip susipazinti su merginomis, be online dating
tangeni

Rašyti by tangeni on Pen. 11 30, 2012 8:59 pm

Gal galėtum plačiau paaiškint, ką reiškia 'normalios merginos'? Aš, matyt, kažkaip kitaip jas įsivaizduoju, nes netikiu, kad tokie "kabinimo" būdai veiksmingi su normaliom Smile Rimtai, dabar pagalvojau, kad maždaug numanau, kas patinka 'vyram-ereliam', bet niekada nesusimąsčiau, kas turėtų patikt sociofobam. Papasakok, prašau. Embarassed
vitaz

Rašyti by vitaz on Št. 12 01, 2012 11:06 am

tangeni rašo:Gal galėtum plačiau paaiškint, ką reiškia 'normalios merginos'? Aš, matyt, kažkaip kitaip jas įsivaizduoju, nes netikiu, kad tokie "kabinimo" būdai veiksmingi su normaliom Smile Rimtai, dabar pagalvojau, kad maždaug numanau, kas patinka 'vyram-ereliam', bet niekada nesusimąsčiau, kas turėtų patikt sociofobam. Papasakok, prašau. Embarassed

Man patinka, kurios domisi knygom Smile i kluba einu tik todel, kad susipazinciau su naujais zmonemis nebutinai merginomis
V?
Svečias

Rašyti by V? on Kv. 12 13, 2012 3:26 pm

Sudominai, vitaz, kad ir tam alaus bokalui sukrapštyčiau.. Bėda tame, jog gerai nesijausčiau su tokiu draugu, kuris daug daugiau patyręs nei aš. Ar ir pas tave panaši situacija buvo?
P.S. Man 21 m.

Linum

puikios nuotaikos
Male Pranešimai : 163

Rašyti by Linum on Tr. 03 13, 2013 1:43 pm

Paziurejau viena video tam psl . ziauriu

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą