Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Skambutis

Share
    MelaOi

Nes tai Gražu

Female Pranešimai : 140

Skambutis

Rašyti by MelaOi on Kv. 03 14, 2013 12:45 pm

Suskamba telefonas.
    Pauzė. Atsiliept?
    O vargeli, pradedam...
    – Alio!
    ...

Nemėgstu kai man skambina nežinomas numeris, ar šiaip laukia rimtas pokalbis. Tada jaučiu stresą, nes nežinau ko tikėtis. Taip pat, kai reikia pačiai skambinti svarbiu tikslu. Kartais net tenka mintyse pasirepetuoti užduodamus klausimus.

O Jūs vengiate tokių pokalbių telefonu?
    Zemciugas

subeždžionėjęs
    Male Pranešimai : 23

Re: Skambutis

Rašyti by Zemciugas on Kv. 03 14, 2013 4:52 pm

Būna, skambini ir galvoji, kad tik neatsilieptų Very Happy

Manau ta baimė slypi tame, kad mes pastoviai galvojam ką kiti pagalvos, visiem vistiek neįtiksi, todėl tisiog reikia nekreipt dėmesio į ką kiti galvoja, visgi gyvenimą nugyvenam dėl saves, o ne dėl kitų.

ConcreteAngel

Female Pranešimai : 132

Rašyti by ConcreteAngel on Kv. 03 14, 2013 5:01 pm

-

Paskutinį kartą redagavo ConcreteAngel, Tr. 11 20, 2013 1:42 am. Redaguota 1 kartą

ConcreteAngel

Rašyti by ConcreteAngel on Kv. 03 14, 2013 5:02 pm

-

Paskutinį kartą redagavo ConcreteAngel, Tr. 11 20, 2013 2:01 am. Redaguota 1 kartą
    MelaOi

Nes tai Gražu

Rašyti by MelaOi on Kv. 03 14, 2013 5:54 pm

Kai dabar neturiu kam ir paskambinti pastaruoju metu, bijau jog atprasiu dar labiau nuo skambučių. happy Kuo mažiau susidursiu su šia problema, tuo sunkiau bus persilaužti vėl per save.

Linum

puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Amžius : 27

Rašyti by Linum on Kv. 03 14, 2013 6:24 pm

Man jau nusedus telefonu baime ,anksciau vos tel. suskamba kojos nutirpsta ,reikia kalbet balsas dreba galiausiai padedavau rageli , o dabar tai kazkaip atsiputes ,nera jau tos baimes , jai is kokio omnitelio paskambina tai tycia tempiu pokalbi ,klausineju visko tas tinka ,tas ne ,galiausiai tas spamintojas pasako ,deja bet nieko negalime pasiulyti ,cia zaidimas mano toks Very Happy

Tylenis

Rašyti by Tylenis on Kv. 03 14, 2013 7:39 pm

Aš tiems skambinėtojams iškart sakau, kad nereikia paslaugų. Nemėgstu aš jų. Labai baisus darbas būti tuo skambinėtoju. Pažinojau vieną tokią tai sakė, kas antras pasiunčia.
    Darbe tenka dažnai atsiliepinėti telefonu, tai kartais net krupteliu jei stresuotas... Per širdį nueina.

ConcreteAngel

Rašyti by ConcreteAngel on Kv. 03 14, 2013 7:55 pm

-

Paskutinį kartą redagavo ConcreteAngel, Tr. 11 20, 2013 1:40 am. Redaguota 1 kartą

C2H5OH

harmoningas

Rašyti by C2H5OH on Kv. 03 14, 2013 10:26 pm

Žinot kas man padėdavo?

Nežinau ar visiems ar ne, bet daugeliui tikrai taip yra, kad būnant šalia draugų žymiai mažesnė baimė atsiliepti į nepažįstamą numerį ar kalbėti su nepažįstamuoju telefonu.

Todėl aš tokius pokalbius apturėdavau stovėdama prieš veidrodį. Jausdavausi lyg šalia kažkas yra. Nu taip, nenormalu truputį, bet man baimė būdavo mažesė. O galiausiai ji ir dingo. Smile

ConcreteAngel

Rašyti by ConcreteAngel on Pen. 03 15, 2013 12:56 am

-

Paskutinį kartą redagavo ConcreteAngel, Tr. 11 20, 2013 1:37 am. Redaguota 1 kartą

C2H5OH

harmoningas

Rašyti by C2H5OH on Pen. 03 15, 2013 7:38 pm

ConcreteAngel rašo:Įdomiai tau, C2H5OH. anxious Man tai kaip tik atvirkščiai. Prie kitų žmonių kaip tik man sunkiau kalbėti telefonu. Ypač nemėgstu kai namiškiai klausosi, tad dažnai einu į balkoną. >.>

ahh, namiškiai kai klausosi ir aš nemėgstu. Very Happy
    MelaOi

Nes tai Gražu

Rašyti by MelaOi on Sk. 03 17, 2013 5:59 pm

C2H5OH rašo:
    ConcreteAngel rašo:Įdomiai tau, C2H5OH. anxious Man tai kaip tik atvirkščiai. Prie kitų žmonių kaip tik man sunkiau kalbėti telefonu. Ypač nemėgstu kai namiškiai klausosi, tad dažnai einu į balkoną. >.>

ahh, namiškiai kai klausosi ir aš nemėgstu. Very Happy

Pastebėjau, jog ir man prie svetimų lengviau, o prie namiškių nejauku, pasišalinu kuo toliau, kad negirdėtų pokalbio.

Padangiu klajoklis

Male Pranešimai : 147

Rašyti by Padangiu klajoklis on Pir. 03 18, 2013 11:11 pm

Aš asmeniškai labai nemėgstu kalbėti, kai bent 50 metrų atstumu yra pažįstamų. Tačiau jei labai reikia, bėgu kur į šalį ir užsidarau visas duris. Very Happy

Bet visų laikų mano rekordas buvo nežinomo numerio ignoravimas 2 savaites, kai žmogus skambindavo beveik kasdien. Gal kam panašiai yra buvę? Rolling Eyes

Linum

puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Amžius : 27

Rašyti by Linum on Antr. 03 19, 2013 6:47 am

Prie manes kazkoks debilas taip prisikabines buvo
    MelaOi

Nes tai Gražu

Rašyti by MelaOi on Antr. 03 19, 2013 12:42 pm

Man irgi skambinėjo nežimomas nr apie 2 savaites. Kažkokia mergaitė pažaisti užsinorėjo. Įdomu tai, jog numeris buvo panašus į mano, tik vienas skaitmuo skyrėsi.

Cookie

Female Pranešimai : 35

Rašyti by Cookie on Antr. 03 26, 2013 12:53 pm

Kai pagalvoji, tai šiek tiek trikdo buvimas su žmonėm, akių kontaktas ir pan. Bet telefono pokalbiai irgi nieko gero. Retai kalbu, bet tikrai būna, kad nežinau ką sakyt. O vienas labiausiai akward dalykų buvo konferencinis pokalbis su 3 žmonėm, kur daug tylėjau ir kartais neaišku buvo, ar aš dar prisijungus, ar ne..
    nulis

laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Amžius : 26

Rašyti by nulis on Kv. 04 04, 2013 4:26 am

Aš irgi labai nemėgstu skambinti, ypač nepažįstamiems žmonėms. Ir baisu, kai skambina nepažįstamas numeris, visada atrodo, kad kokiu blogu tikslu skambina. Very Happy
    beta

Female Pranešimai : 62

Rašyti by beta on Št. 05 04, 2013 5:32 pm

Aš irgi ankščiau nemėgau kalbėt telefonu. Nejaukiai jausdavaus, skambindavau tik tada kai būdavo būtina. Bet atsirado toks draugas, kuris gyvena kitam mieste, tai pripratino mane prie ilgų telefoninių pokalbių.Kažkaip net smagu pasidarė. Bet kai kas nors yra kambaryje aš negaliu kalbėt. Kadangi pas mane namie daug namiškių tai tenka vis bėgiot ir vis ieškotis ramaus kampelio.. Very Happy Su nepažįstamais numeriais ir man būdavo, kad skambinėja, pakeli ragelį ir nieko nesako ar kas nors panašaus. Nepatinka man tie nežinomi numeriai... Nors seniai kada jau buvo , kad tokie skambinėtų.
    Samme

angeliškas
    Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Sk. 09 01, 2013 10:17 pm

Pas mane tai telefonas būna begarsiam režime.Very Happy Nes neduok Dieve,kas nors išgirs,kad man skambina ir klausysis,kaip šneku,kiekvieno žodžio ir mintyse galvos,kas man paskambino ir kodėl,o man tas labai nepatinka. Aišku,kai būnu viena,tai šneku kartais su drauge ar draugu.Smile Bet taip tai vengiu to.Vos tik paskambina bėgu kur nors,kur nieko nėra.Very Happy o jei nežinomas numeris,net neatsiliepiu,nors buvo ir taip,kad tas numeris skambina kelis kartus per dieną,lyg koks persekiotojas.Aš aišku prisigalvojau visokių dalykų,tai nusprendžiau išvis nekelti.Very Happy
    Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Sk. 09 01, 2013 10:21 pm

Būna ir taip,kad žmogus su kuoriuo šnekuosi,šiaip apie nieką,tai daugiausiai šneka jis,o ne aš.Very Happy Tai būna pasako: papasakok ką nors apie save,kaip tau sekas,tai aš net nežinau ką ir pasakyt,nieko naujo sakau arba nieko ypatingo.Very Happy Kartais tokie draugai net supyksta,kad nieko jiems nepasakoji.Very Happy O aš noriu,bet bijau,kad pamiršiu mintį,užsikirsiu ir panašiai.Very Happy
    Edo

Female Pranešimai : 11

Rašyti by Edo on Pir. 10 14, 2013 1:59 pm

Pirmas skambutis būna labai sunkus, ypač kai pačiai reikia skambinti. Atidėlioju iki kiek tik įmanoma.

Antrą kartą skambinti jau lengviau, kai iškart po to. Pvz., jei kada reikia skambinti nepažįstamam žmogui ar į kokią įstaigą, tai specialiai pirma paskambinu sesei arba tėvui ir su jais pasišneku, čia toks kaip apšilimas gaunasi. Visai padeda.

Telemarketingo pardavėjai visada kėlė daug nepatogumų Smile jausdavausi lyg teisinčiausi ar atsiprašinėčiau, bandydama išaiškinti, kad jų paslaugos nedomina. Dabar tai tiesiog naglai numetu ragelį ir tiek. Tai nėra labai mandagu, bet telemarketingas iš principo man yra klaikuma, kad kažkas sau leidžia skambinti mano asmeniniu telefono numeriu ir kažką siūlyti.

Ir dar, kalbėdama telefonu neįstengiu ramiai sėdėti. Būtinai turiu žingsniuoti iš kampo į kampą. Vaizdelis geras Smile
    Aisling

Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759

Rašyti by Aisling on Pir. 10 14, 2013 3:18 pm

Man skambinimo ir atsiliepimo situacija jau gerokai pasitaisė.

Telemarketingo skambučių tai irgi iki šiol negaliu pakęsti. Norėčiau mokėt taip kaip tėtis su jais šneka. Pajuokauja su jais, jei mergina, tai ...chm... paflirtuota ale Razz Bet... tokie dalykai ne man, ir turbūt niekada nemokėsiu taip, na, bet.

Kitokie skambučiai tai jau visai normaliai. Tik kai neišgirstu ką sako, tada būna blogiausiai, nes net jei ir pasakau "atsiprašau ar galit pakartoti", tai dažnai ir pakartojus neišgirstu... Razz

Žinant, kad jau daugiau, nei prieš metus vis ieškausi kokių darbų, siunčiu savo cv ir t.t. Tai iš principi, jei ne ta buvusi baimė šnekėti telefonu, atsiliepti, skambinti ir t.t. Tai turbūt jau seniai būčiau tų darbų krūvas susiradusi. Bet dažnai iš tos baimės šnekėti, arba net neatsiliepdavau kai man skambindavo, arba durnai pasakydavau, kad jau nebeieškau darbo... :S :S :S
    Dūra neeilinė buvau.

Bet bent jau galiu pasidžiaugti, kad to jau beveik nebėra. Ir skambinu, ir atsiliepiu į nepažystamus skambučius ir perskambinu, jei praleidau kokį ir t.t. Galbūt nėra to visiško ramumo šnekant, irgi paprastai žingsniuoju po kambarį, kol pajaučiu kaip galva apsisuka Razz bet, bent jau šneku Razz
    Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Pir. 10 14, 2013 7:45 pm

Aš irgi kalbėdama vaikštau.Very Happy Apeinu visus namus po kelis kartus. 
    Edo

Female Pranešimai : 11

Rašyti by Edo on Tr. 10 16, 2013 9:01 pm

Aisling rašo:Kitokie skambučiai tai jau visai normaliai. Tik kai neišgirstu ką sako, tada būna blogiausiai, nes net jei ir pasakau "atsiprašau ar galit pakartoti", tai dažnai ir pakartojus neišgirstu... Razz
    Man ne tik skambinant, bet kartais ir gyvai kalbantis taip būna. Ir prašyti penkis kartus, kad pakartotų, ir sumalti žodžius... O jau gėda kokia būna tuo momentu hmm O dar vėliau imu pykti ant savęs už tai, kad gėda buvo. Vienžo nekas. Smile

Aisling rašo:Bet bent jau galiu pasidžiaugti, kad to jau beveik nebėra. Ir skambinu, ir atsiliepiu į nepažystamus skambučius ir perskambinu, jei praleidau kokį ir t.t.
    Puiku! thumbs up

Aisling rašo:irgi paprastai žingsniuoju po kambarį, kol pajaučiu kaip galva apsisuka Razz
    Samme rašo:Aš irgi kalbėdama vaikštau.Very Happy Apeinu visus namus po kelis kartus.
    Rimtai? A, tai gerai. Jeigu ir jūs tai darote, tai, vadinasi, yra visiškai normalu
    suo4444

slegiantis
    Male Pranešimai : 62

Rašyti by suo4444 on Tr. 10 16, 2013 9:33 pm

Geriau rašyti SMS:D

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Pir. 09 25, 2017 12:54 pm