Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Susitinkam Vilniuje pavasario metu?

Share
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis
Female Pranešimai : 759

Susitinkam Vilniuje pavasario metu?

Rašyti by Aisling on Sk. 04 14, 2013 1:59 pm

Ar atsirastų kuriuos tai domintų?

Tikrai nesu gera kažko organizatorė, tad didelių planų bent jau aš nekurpčiau, o labiausiai tai ko nenorėčiau ir manęs nedomintų, tai susiburti kartu ir duoti išbandymus savo sociofobijoms, kurpti temas apie šį dalyką ir t.t.
Man geriausia išeitis lipant iš šito brūdo yra kuo daugiau bendrauti neutraliai. Pabendrauti, susipažinti (kadangi niekeno šitam forume gyva forma nežinau)...
Vat to ir norėčiau susirinkti.

Kur nors, kur susidomėję norėtų - į kavinę, į barą, į teatrą, į kiną, į boulingą, į protmūšį, pas ką nors sužaisti stalo žaidimų Razz ..... Na, kur dar? Man variantų tiktų daug, bet geriau kur nors, nei ištisai maltis po miesto gatves be didelio tikslo, nors pradžioje ar pabaigoje pasivaikščioti aišku galima.

Ar būtu tokių, kurie tam turėtų laiko ir noro sekančios savaitės vidury?

17-18 balandžio? Arba dar kitą savaitę.

C'mon Vilnius, nebūnam patys nejudriausi!

xexe

Svečias
Svečias

Re: Susitinkam Vilniuje pavasario metu?

Rašyti by Svečias on Sk. 04 14, 2013 6:18 pm

g-g-gaaal ir prisijungciau
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Antr. 04 16, 2013 4:31 pm

Ech, Vilniečiai, viskas su jumis aišku
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Antr. 04 16, 2013 8:29 pm

gal ir as Smile siandien bet kur ir su bet kuo eiciau bet nezinau kaip bus kitomis dienomis Very Happy
GK

Rašyti by GK on Pen. 04 19, 2013 12:27 pm

Kažkaip nedažnai šį forumą bepažiūriu, bet į meetą tai norėčiau...

Cookie

Female Pranešimai : 35

Rašyti by Cookie on Št. 04 20, 2013 8:29 pm

Aš turbūt norėčiau susitikt Smile
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Pir. 04 22, 2013 7:09 pm

"Turbūt" netinka Razz

Reikia, kad žmonės užtikrinčiau pasakytų 'taip' ir laiką, kurio kam yra tinkama.
Taip visi pamastymai ir mėginimai kažką suorganizuoti ir pasibaigia, kai visi sako 'gaaaal', 'turbūt', 'dar pažiūrėsiu', 'norėčiau, bet...'

Ir po to iš tuzino 'gal' pasirodo tik vienas, arba nei vieno.... Vat dėl to nematau prasmės užfiksuoti tikslios datos ir tikslaus laiko, kai po to du trečdaliai tų 'gal' pareišks, kad tas laikas netinkamas, o tas trečdalis, kuris gal ir pasakys kad ale ateis, iš ties neateis...

Tai negerai negerai...

Cookie

Rašyti by Cookie on Kv. 04 25, 2013 9:45 pm

Aisling rašo:"Turbūt" netinka Razz

Reikia, kad žmonės užtikrinčiau pasakytų 'taip' ir laiką, kurio kam yra tinkama.
Taip visi pamastymai ir mėginimai kažką suorganizuoti ir pasibaigia, kai visi sako 'gaaaal', 'turbūt', 'dar pažiūrėsiu', 'norėčiau, bet...'

Ir po to iš tuzino 'gal' pasirodo tik vienas, arba nei vieno.... Vat dėl to nematau prasmės užfiksuoti tikslios datos ir tikslaus laiko, kai po to du trečdaliai tų 'gal' pareišks, kad tas laikas netinkamas, o tas trečdalis, kuris gal ir pasakys kad ale ateis, iš ties neateis...

Tai negerai negerai...

Taip, sutinku, kai nėra konkretumo, tai nelabai kas gaunasi. Bet jeigu matyčiau iš kitų daugiau iniciatyvos tai ryžtingiau pasakyčiau. Be to, nežinau kaip ar turėsiu laiko, ir jokių vilniečių čia dar nepažįstu.
Firex

angeliškas
Male Pranešimai : 51
Amžius : 27

Rašyti by Firex on Sk. 04 28, 2013 7:22 pm

Cookie rašo:
Aisling rašo:"Turbūt" netinka Razz

Tai negerai negerai...

Taip, sutinku, kai nėra konkretumo, tai nelabai kas gaunasi. Bet jeigu matyčiau iš kitų daugiau iniciatyvos tai ryžtingiau pasakyčiau. Be to, nežinau kaip ar turėsiu laiko, ir jokių vilniečių čia dar nepažįstu.

Noreciau sudalyvauti Wink
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Pir. 04 29, 2013 12:36 am

Kažkas po biški renkasi...

Tad reikia ir po biški kažką kurpti.
Ar apklausa reikalinga, ar žmonės taip prisipažins ar jiems parankiau šiokiadienis ar savaitgalis, rytas, diena, ar arčiau vakaro ir ką jie mieliau yra linkę daryti, ar trintis gatvėse/parkuose, ar pasedėti už stalo su gėrimu rankose?
Firex

angeliškas

Rašyti by Firex on Pir. 04 29, 2013 10:30 pm

Aisling rašo:Kažkas po biški renkasi...

Tad reikia ir po biški kažką kurpti.
Ar apklausa reikalinga, ar žmonės taip prisipažins ar jiems parankiau šiokiadienis ar savaitgalis, rytas, diena, ar arčiau vakaro ir ką jie mieliau yra linkę daryti, ar trintis gatvėse/parkuose, ar pasedėti už stalo su gėrimu rankose?

Gal geriau darbo dienom vakare Yes ka kiti galvoja?

Cookie

Rašyti by Cookie on Antr. 04 30, 2013 4:49 pm

Jo, aš tai galiu d.d. vakare ar savaitgalais, nors ne visada
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Tr. 05 01, 2013 8:14 pm

gal sekmadienis butu neblogai. ir parkingas mieste nemokamas ir apskritai zmoniu maziau Very Happy
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Kv. 05 02, 2013 12:15 am

Ok, ši sekmadienį....
Kiek žmonių galėtų ir norėtų?

BE jokių 'gal', 'turbūt' Razz
Pamirškim tai.

Jei atsiras bent 2... o geriau 3, 4, 5.... juk Vilniečiu iš ties nėra čia tieeek jau mažai. Tai kur žmonės norėtų? Aš tai pasiūlyčiau porą vietelių, bet nežinau ant kiek jaukiai ten kiti galėtų pasijausti.. Nes būčiau pati labiau linkusi ne šiaip po miestą šlaistytis, o kažkur atsisėsti, o kadangi kavos gėrikė ne kokia, tai siūlyčiau apie 4-tą ar pan atsisėsti kokiam bare.... Jei šilta, tai jo kiemelyje, ten nei su barmenais, jei kam tai problemų kelia ar pan.... nei su niekuom nereiktų bendrauti... O ir vandens ir limonado jie turi ....

Bet, aišku turbūt abejoju ar kažkas iš to išaugs... Aš pesimistė Razz Ką jau čia bepridursi....
Vis tiek šnipštas iš to gausis, arba du kokie žmogeliai ateis (tarp kurių gal ir pačios manęs nebus, ypatingai jei matysiu, kad visi sako 'gal pasirodysiu', 'mėginisu ateiti', 'žiūrėsiu', 'turbūt'....)....

Cookie

Rašyti by Cookie on Kv. 05 02, 2013 10:01 pm

Na aš tada "be turbūt" galiu, jei dar kas ateis, nors šiek tiek droviuosi Smile Jei netikėtų planų neatsiras, tuomet kokią 4 ar pan. ir galiu. O kur, tai neturiu prioritetų
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Kv. 05 02, 2013 11:51 pm

Suprantama, aš pati šią sekundę mąstau, kad.... kartais yra geriau su kai kuriais žmonėmis šnekėti tik vat taip - virtualiai, atrodo lyg labiau palaužiamas taptum ir pan, kai susitinki akis į akį...

Padangiu klajoklis

Male Pranešimai : 147

Rašyti by Padangiu klajoklis on Pen. 05 03, 2013 11:24 am

Iš karto atsiprašau, kad ne į tema rašau (vis dėlto vienintelė aktyvi tema apie susitikimus Very Happy ), bet gal kada vasarą reiktu apskritai bendra forumo susitikimą padaryti kokiame mieste? Manau yra žmonių kurie norėtu gyvai pabendrauti su panašaus likimo asmenybėmis, tačiau gyvena Lietuvos užkampyje kur nėra forumiečių.
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Pen. 05 03, 2013 12:48 pm

Man rodos jau buvo mėginta daryti bendrus, be nelabai kas nori į kitą miestą tystis dėl to.... Aš asmeniškai nevažiuočiau kažkur kitur... o jei susitikims vyktų Vilniuje tada pasirodyčiau Razz
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Pen. 05 03, 2013 3:57 pm

deja, ryt isvarau ir grysiu tik sekmadieni vakare. nepasirodysiu.

Padangiu klajoklis

Male Pranešimai : 147

Rašyti by Padangiu klajoklis on Pen. 05 03, 2013 8:55 pm

Aisling rašo:Man rodos jau buvo mėginta daryti bendrus, be nelabai kas nori į kitą miestą tystis dėl to.... Aš asmeniškai nevažiuočiau kažkur kitur... o jei susitikims vyktų Vilniuje tada pasirodyčiau Razz

Meh. :S Taip ir galvojau, kad entuziazmo tokiems dalykams čia neperdaugiausiai. Very Happy
Firex

angeliškas

Rašyti by Firex on Št. 05 04, 2013 7:42 pm

Padangiu klajoklis rašo:
Aisling rašo:Man rodos jau buvo mėginta daryti bendrus, be nelabai kas nori į kitą miestą tystis dėl to.... Aš asmeniškai nevažiuočiau kažkur kitur... o jei susitikims vyktų Vilniuje tada pasirodyčiau Razz

Meh. :S Taip ir galvojau, kad entuziazmo tokiems dalykams čia neperdaugiausiai. Very Happy

Tas sekmadienis ne labai tinkama diena :happy_no:

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Pen. 11 24, 2017 7:25 am