Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Taip ar Ne

Share
MelaOi

Nes tai Gražu

Female Pranešimai : 140

Taip ar Ne

Rašyti by MelaOi on Pir. 04 22, 2013 12:02 pm

Yes - :happy_no:

Kai vargina drovumas ir soialinis nerimas, kokį žodį lengviau ištariate, „Taip“ ar „Ne“, naujam pasiūlymui, idėjai, galimybei ir t.t.
Ar būna momentų, kai sakote „Taip“, bet iš tiesų norite pasakyti „Ne“? O gal esate ko nors atsisakę ir dėl to gailėjotės, nes norėjote su tuo sutikti?
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis
Female Pranešimai : 759

Re: Taip ar Ne

Rašyti by Aisling on Pir. 04 22, 2013 12:24 pm

Priklauso nuo situacijos, nes kartais lengviau yra pasakyti "taip", o kitais atvejais "ne".
Bet taip, dažnai šie atsakymai būna inicijuoti mano sociofobijos, bet, lyginant su tuo kokia buvau prieš trejus metus, ketverius metus, ar dešimt metų, tai šiaip manyčiau, kad padėtis pasitaisė. Nepatinku dėl to žmonėms labiau, dabar jie atranda kitų trūkumų manyje, nes pasirodo dar blogiau yra pasakyti tikrą savo nuomonę, o ne tokią, kurią jie tikisi išgirsti, bet... vis tiek jaučiuosi geriau savam kūne ir su sava asmenybe. Tačiau, pasitaiko, ar rečiauj, ar dažniau kartais, tų atvejų, kai sociofobija vis dar diktuoja man sąlygas kaip gyventi.

Padangiu klajoklis

Male Pranešimai : 147

Rašyti by Padangiu klajoklis on Pir. 04 22, 2013 1:54 pm

Beveik nuolatos pagauna save dvejojanti tarp šių dviejų priešingybių. Kai siūlo kur išvykti ar "nusirauti" visada norisi pasakyti "taip", bet dažnai išeina "ne". Tačiau pastaruoju metu taikau nauja metodą: kai gaunu pasirinkimą ir soc. nerimas sako viduje "NE" aš staigiai išrėkiu: "Fuck it, let's do it!". Čia kažkas panašaus į filmą "Yes man". Very Happy

Cookie

Female Pranešimai : 35

Rašyti by Cookie on Pen. 04 26, 2013 5:27 pm

Sakyčiau irgi, kaip tik kartais norisi "taip", bet sakau "ne". Ar tai būtų pvz. galima nauja romantiška pažintis, ar dar kažkas naujo, nes nepasitikiu savim. Iš kitos pusės, būna, kai nekaip jaučiuosi dėl nerimo, kaip tik sakau "taip", kam nereikėtų, pvz. nesveikam maistui, tinginiavimui (maždaug kad savęs pagailėti). Arba dar būna, kad sakau "taip" ir ieškau kažkokių naujų žinių ar patirčių, kad pamėginčiau patobulėti.
valentas

harmoningas
Male Pranešimai : 43
Amžius : 30

Rašyti by valentas on Sk. 04 28, 2013 8:12 pm

Sveika,nors esu žiauriai drovus bet kai žmogus ko nors prašo iš manęs dažniausiai atsakau TAIP nors ir norėtusi kartais atsakyti ne.Tiesiog nemoku pasakyti NE Very Happy
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 29

Rašyti by Dream on Sk. 04 28, 2013 8:28 pm

Tenka dėl baimės pasakyti ne tai ką norėtųsi. Bet labiausiai mėgstu sakyti "nežinau".

Tylenis

Rašyti by Tylenis on Pir. 04 29, 2013 7:33 pm

Dream rašo:Tenka dėl baimės pasakyti ne tai ką norėtųsi. Bet labiausiai mėgstu sakyti "nežinau".

Aš dar kartais sakau "ką aš žinau" Very Happy Kartais jau save gaudau ir stengiuosi pasakyti ne arba taip vien tam, kad nepasakyt "nežinau". Žmones tas žodis labai užknisa.
beta

Female Pranešimai : 62

Rašyti by beta on Pen. 05 03, 2013 10:02 am

Priklauso nuo situacijos. Sakau tą kas mane kuo greičiau išneštų iš nepatogios padeties. Jeigu prašo ko nors nelabai svarbaus, tai pasakau taip, nes šitaip yra daug lengviau nei ginčytis dėl kokios nors smulkmenos. Jeigu manęs prašo ko nors ką man padaryti būtų sunku ir baisu tai sakau ne, nes tai lengvesnis variantas. Aišku gailėtis tenka jau vien dėl to, kad sprendimus diktuoja baimė.
Samme

angeliškas
Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Sk. 09 01, 2013 9:55 pm

Dažniausiai atsakau nežinau.Kai kurie net paklausia,kodėl taip dažnai nieko nežinai.Very Happy O aš vėl noriu pasakyt tą patį. Kartais juk gali paklausti,kodėl nežinai,tai geriau iškart atsakyti ne.Neutral 

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Št. 07 22, 2017 7:43 pm