Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


  • Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

beta

Share
avatar
beta


Female Pranešimai : 62
Užsiregistravo : 2013-03-01

beta

Rašyti by beta on Kv. 05 02, 2013 2:36 pm

1. Tavo tikrasis vardas -Beatričė

2. Tavo ūgis. 1,64m

3. Tavo amžius 15m

4. Tavo gyvenimo tikslas. Gyvenimo tikslas labai platus dalykas. Manau svarbiausi jo elementai yra nugyventi jį kuo prasmingiau ir teisingiau, padaryti ką nors gero, išmokti vertinti tai ką turi ir būti laimingai. Dar nuolat tobulėti. To ir siekiu.

5. Tavo pomėgiai. Mėgstu tapyti.Dar skaityti knygas, filosofuoti, rašyti, kurti.

6. Tavo avataro, parašo reikšmė.-

7. Ar vartoji keiksmažodžius? Beveik niekada.

8. Kokių girdėjote apie save gandų? Nelabai prisimenu:D Stengiuosi neklausyt gandų.

9. Ar esi tikintis į Dievą? Taip aš tikiu Dievu. Tas tikėjimas yra tarsi pamatas mano gyvenime. Padeda niekada nepasiduoti, suteikia prasmę ir žinojimą , kad viskas bus gerai.

10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau? Nemaloniausias jausmas yra kai žinau kaip tai kvaila ir, kad nieko nereikia bijoti, bet vistiek mane sukausto baimė. Šlykščiausia kai emocijos veikia atskirai nepaisant mąstymo.Ir kai baimė varžo mano gyvenimą.

11. Ar rytais valgai pusryčius? Taip.

12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime. yra daug minčių kuriomis remiuosi gyvenime. Vienos mėgstamiausių yra tokios. "Kiekvienoje bėdoje slypi jai lygi arba dar didesnė naudos sėkla" arba "blogume nėra kovojimo, o tik tylus grėsmingas sutikimas"

13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę? Manau gyvybę galima paaukoti dėl daug ko. Dėl mylimų žmonių, dėl vertybių.Aukotis galima jei žinai , kad tai ką nors išgelbės.

14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka. Man labiausiai patinka nuoširdumas ir atvirumas.Taip patinka kai žmogus savarankiškai mąsto apie savo gyvenimą, pasaulį ir turi ką pasakyti. Nepatinka žmonės kurie pasiduoda masių įtakai, yra netolerantiški, ciniški.

15. Kaip įsivaizduoji save ateityje? Aš save įsivaizduoju pasitikinčią laimingą, pasikeitusią, ir nugalėjusią visas negandas. Šiaip galėčiau apie savo ateitį rašyti ir rašyti, bet šįkart susilaikysiu, nes dar liko daug klausimų.

16. Arbata ar kava? arbata.

17. Mėgstamiausias valgis? Daržovių troškinys, paelija, bulvių apkepas.

18. Koks gėrimas skaniausias? nežinau kuris skaniausias. Mėgstu sultis, kakavą.

19. Kokias knygas skaitai? Mėgstu skaityti filosofinius, psichologinius romanus ir šiaip įvariausias įtraukiančias knygas , kurios turi gerą potekstę.

20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai? Klausau įvairios muzikos. Coldplay, U2, ATB, Hans Zimmer, Moby, Tom Newman, Adelė, Linkink park.(čia kiek šiuo metu prisiminiau). Labai mėgstu klausytis soundracu iš filmų fountain, requiem for a dream, amelia from moonmart ir pan.

21. Mėgstamiausias žurnalas? neskaitau.

22. Mėgstamiausias kvapas? gerai nežinau koks mėgstamiausias bet patinka pražydusių obelų , nupjautos žolės , lietaus kvapai.

23. Mėgstamiausia spalva? raudona

24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas? net nežinau. Iš lietuvių poetų tai gal Vytautas Mačernis, o iš dailininkų tai favorito kaip ir neturiu.

25. Tavo apranga. Labai madų nesilaikau. Dažniauiai rengiusi kasdieniškai t.y džinsai+ džemperis:D

26. Žalingi įpročiai. na kaip ir neturiu. Nebent kartais persivalgau ypač per šventes.

27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų. Ryga.

28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl? Norėčiau aplankyti daug šalių. Apskritai visą pasaulį norėčiau apkeliauti. Labiausiai tai Ispanija, Graikija Australija, Brazilija, Japonija. Tos šalys man atrodo egzotiškos ir įdomios

29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
Net nežinau, fantastiniai, psichologiniai, romantiniai.
30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
Dar nesibučiavau.
31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
Kur nors gamtoje pvz parke. Man patinka gamta, be to būtų mažiau pašalinių žmonių, galėčiau drąsiai bendrauti.
32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
Aišku draugystėVery Happy
33. Ką veiki, kai tau liūdna?
Klausau muzikos, žiūrių tv, kalbu, rašau dienoraštį, šiaip slampinėju.

34. Koks garsas maloniausias ausiai? Sunku išskirt kokį nors vieną.

35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?Manau yra geriau būti vienam negu su šiaip pažįstamų ar netikrų draugų kompanija. Bet jeigu draugai tikri irartimi tai žinoma maloniau su jais.

36. Kokį alų vartoji? nevartoju

37. Turi merginą ar vaikiną?ne

38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).

Šiaip dvejojau pildyti šią anketą, nes man tik 15 metų , o čia žmonės visi vyresni. Tada pagalvojau koks skirtumas, vistiek nieko neprarasiu. Jau nuo pat mažens jaučiu nepasitikėjimą savimi bendraujant su žmonėmis , nes pirmieji bandymai pritapti prie bendraamžių buvo nesėkmingi ir matyt įsirašė į pasamonę ar kažkas panašaus. Nežinau kada tas nepasitikėjimas savimi perraugo į sociofobiją. Šiaip man nerūpi kokia yra kitų žmonių nuomonė apie mane. Noriu gyventi savo gyvenimą, ir negaliu visiems įtikti. Esu susirūpinusi tuo , kad jaučiuosi suvaržyta kai esu už namų ribų. Ta fobija TRUKDO MAN.Todėl noriu pasikeisti, kad jausčiausi geriau ir laisviau. Šiaip pastebėjau, kad galiu drąsiai ir nuoširdžiai , be jokios baimės bendrauti su vienu žmogumi jeigu juo pasitikiu. (o pasitikiu tik tada jei jaučiu ,kad jis yra nuoširdus ) Bet kai reikia būti grupėje žmonių tai tada iškarto baisu...
avatar
Svečias
Svečias

Re: beta

Rašyti by Svečias on Kv. 05 02, 2013 5:23 pm

sveika prisijungus. gerai, kad nubraukei dvejones ir uzsiregistravai Wink
avatar
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis
Female Pranešimai : 759
Užsiregistravo : 2012-02-15
Miestas : Town of laziness

Re: beta

Rašyti by Aisling on Kv. 05 02, 2013 5:33 pm

U2, Hans Zimmer - thumbs up Nuostabus muzikinis skonis! Razz

Sveika atvykus, Beatriče.
Atrodai įdomus, nuomonę turintis žmogus, toks gan tvirtas tad pirmyn į diskusijas, nes amžius manau mažiausias kliūtis čia kam nors, ne dėl amžiaus panašumo ar nepanašumo čia susirinkę esam, tad pašnekėti įvairiom temom galima nepaisant to, kad vieni antroje dešimtyje, kiti jau ketvirtoje ar pan...

Padangiu klajoklis


Male Pranešimai : 147
Užsiregistravo : 2013-03-18

Re: beta

Rašyti by Padangiu klajoklis on Pen. 05 03, 2013 11:20 am

Smagu, kad nutarei prisijungti prie mūsų. Smile

Iš anketos susidariau menininkės įvaizdį. Atrodai labai įdomus žmogus, tad manau visiems būs smagu su tavimi diskutuoti ir, kaip minėjo Aisling, metai čia neturi reikšmės. Smile

Beje, kokias filosofinio pobūdžio knygas galėtum parekomenduoti?
avatar
beta


Female Pranešimai : 62
Užsiregistravo : 2013-03-01

Re: beta

Rašyti by beta on Pen. 05 03, 2013 3:23 pm

Na ačiū jums.Smile
Iš filosofinių knygų tikrai rekomenduočiau J. Gaarder knygas("Mergaitė su apelsinais", "Kortų paslaptis", ir ypač "Sofijos pasaulis") Šios knygos nuostabios tuo , kad perteikia esmines mintis, keičia požiūrį į pasaulį, bet yra labai įtraukiančios ir įdomios. Dar galiu rekomenduot Paulo Coelho "Alchemikas". Taip pat gera Lois Lowry "Siuntėjas". Smile

Padangiu klajoklis


Male Pranešimai : 147
Užsiregistravo : 2013-03-18

Re: beta

Rašyti by Padangiu klajoklis on Pir. 05 06, 2013 8:49 am

Ačiū tau, Beatriče. Smile Senai beskaičiau, tai bus įdomų pavartyti kažką rimtesnio ir prasmingesnio nei mokyklos privalomojo kurso knygos.
avatar
beta


Female Pranešimai : 62
Užsiregistravo : 2013-03-01

Re: beta

Rašyti by beta on Pir. 05 06, 2013 10:51 am

Na tai puiku.Wink O pats turi kokių mėgstamų knygų?

Padangiu klajoklis


Male Pranešimai : 147
Užsiregistravo : 2013-03-18

Re: beta

Rašyti by Padangiu klajoklis on Kv. 05 09, 2013 9:26 am

Tiesą sakant nesu didelis skaitytojas (ypač grožinės literatūros) ir dažniausiai skaitau "iš reikalo". Very Happy Vis dėlto po truputį bandau treniruoti savo dėmesį ir paskaityti geresnes knygas. Labiausiai patikusios būtų Eckhart Tolle "Šios akimirkos jėga" ir "Naujoji žemė". Taipogi tavo paminėtasis "Alchemikas", ir to paties autoriaus "Vienuolis, kuris pardavė ferari".

Tylenis

Pranešimai : 240
Užsiregistravo : 2010-10-28

Re: beta

Rašyti by Tylenis on Kv. 05 09, 2013 6:21 pm

Padangiu klajoklis rašo:Taipogi tavo paminėtasis "Alchemikas", ir to paties autoriaus "Vienuolis, kuris pardavė ferari".
Kažką sumaišei, jas parašė skirtingas autorius Smile Alchemikas ir man patiko. Vienuolį irgi skaičiau, bet Alchemikas man buvo geresnis.
avatar
beta


Female Pranešimai : 62
Užsiregistravo : 2013-03-01

Re: beta

Rašyti by beta on Kv. 05 09, 2013 10:42 pm

Padangiu klajoklis rašo:Tiesą sakant nesu didelis skaitytojas (ypač grožinės literatūros) ir dažniausiai skaitau "iš reikalo". Very Happy Vis dėlto po truputį bandau treniruoti savo dėmesį ir paskaityti geresnes knygas. Labiausiai patikusios būtų Eckhart Tolle "Šios akimirkos jėga" ir "Naujoji žemė". Taipogi tavo paminėtasis "Alchemikas", ir to paties autoriaus "Vienuolis, kuris pardavė ferari".

"Vienuolis, kuris pardavė ferari" gera knyga. šiaip reiks pabandyti paskaityti "Šios akimirkos jėga". angel Man tai asmeniškai skaityt patinka, sunkumų nesukelia. Kažkaip savotiškai įtraukia. Smile Ir beje kap jau sakė Tylenis Alchemiką ir Vienuolį kuris pardavė Ferrarį tikrai parašė skirtingi autoriai.

Padangiu klajoklis


Male Pranešimai : 147
Užsiregistravo : 2013-03-18

Re: beta

Rašyti by Padangiu klajoklis on Kv. 05 09, 2013 10:56 pm

Ups. Man pats skaitymo procesas nevisada labai patinka, bet jei jau pasineriu, tai manęs nebėra. Very Happy
avatar
anafoj

pabaisa
Female Pranešimai : 349
Užsiregistravo : 2011-06-12
Amžius : 23
Miestas : Vilnius

Re: beta

Rašyti by anafoj on Pen. 05 10, 2013 2:33 pm

ha, o aš norėčiau mėgt skaityt, gal tada protingesnė tapčiau hmm
avatar
beta


Female Pranešimai : 62
Užsiregistravo : 2013-03-01

Re: beta

Rašyti by beta on Pen. 05 10, 2013 3:31 pm

Kad nelabai manau , kad skaitymas daug proto prideda čia viskas nuo žmogaus priklauso.Smile
avatar
Monster


Male Pranešimai : 1230
Užsiregistravo : 2010-10-10

Re: beta

Rašyti by Monster on Pen. 05 10, 2013 4:41 pm

welcome

Padangiu klajoklis rašo:Ups. Man pats skaitymo procesas nevisada labai patinka, bet jei jau pasineriu, tai manęs nebėra. Very Happy
Man paciam skaityt taippat nepatinka, bet patinka klausytis kaip kasnors sakito Smile
avatar
beta


Female Pranešimai : 62
Užsiregistravo : 2013-03-01

Re: beta

Rašyti by beta on Pen. 05 10, 2013 5:22 pm

Na aš irgi esu bandžius klausytis bet kažkaip ne tas. Aš perdaug pripratus prie to gražaus balso galvoje kuris įgarsina mano skaitymą:DD.

Sponsored content

Re: beta

Rašyti by Sponsored content

  • Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Tr. 03 21, 2018 1:03 pm