Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

įkyrios mintys

Share
mrsandman

Male Pranešimai : 20
Amžius : 25

įkyrios mintys

Rašyti by mrsandman on Sk. 06 16, 2013 3:33 am

Sveiki mieli sociofobai ir ne tik,
norėjau pasidalinti savo išgyvenimais ir taipogi išklausyti jūsų nerimo, susierzinimo tema ir kovos su ja būdais.
Jau gana ilgą laiką tenka kęsti įvairiausias nerimo išraiškas. Vienas iš jų - susierzinimas, arba įkyrios mintys.

Dažnai einant miestu negaliu atsipalaiduoti nė minutei. Įkyrios mintys tiesiog atakuoja mane ir dėl to jos paverčia mane dvasiškai paralyžiuotu. Pastarosiomis dienomis išsyvystė kažkoks tai savęs menkinimo mechanizmas.

Paprastao žmonės, eidami miestu savo reikalais galvoja apie ką nors kitką (kaip po darbo sugrįš pas savo mylimąją žmoną, vaikus, ar nuosekliai įsivaizduoja būsimų atostogų planus), tačiau aš atrandų būdų, kaip save įerzinti ir vėl galų gale paversti save liūdnu, be galo piktu ir susierzinusiu.

Aš dažnai sau pats keliu neva iššūkius patikrinti savo žinias ar įtikinti save, jog esu normalus ir atsipalaidavęs. Sakydamas iššūkius turiu omenyje savo loginių žinių tikrinimą (tarkime yra sankryžą su keliomis automobilių judėjimo kryptimis, šviesoforais). Ir aš būtinai privalau save kankinti ir tardyti, įrodinėti sau, jog nesu visiškai nevykęs ir suprantu judėjimo kryptis, kuri mašina turi praleisti pirma kitą, į kokią liniją reikia persirikiuoti, jog atsidurtum tam tikroje gatvėje. Ir bėda yra tame, jog vienu momentu suprantu eismo taisykles stebėdamas tą sankryžą, bet tuč tuojau už minutės viską pamirštu, ir vėl bandau iš naujo perprasti jas. Iš visų jėgų bandau nuvyti mintis (kam to reikia man! Kas čia, egzaminas?), tačiau vistiek kankinu ir bandau suprasti. Ir galų gale lieku nusivyles savimi su nepilnavertiškumo kompleksu bei graužiuosi, jog visuomet baigtis tokia pati - bandai nuvyti įkyrias mintis, nekreipti į jas dėmesio, bet galū gale joms pasiduoti ir jos tave nugali.

Šie pojūčiau, vedantis į graužatį, nepilavertiškumą, susierzinimą yra tik vieni iš daugelio. Tenka patirti įvairiausių įkyrių minčiu kasdien. Kai kurios man net atrodod kurioziškos. Dažnai skaitau kas parašyta ant prekių pakuotės. Tai gali būti net arbatos pakelis su trumpu aprašymų, giriančiu tas arbatos žoles ir jų kilmę. Neužilgus vėl iš pasąmonės išdygsta įkiri mintis sužinoti, ogi kas ta arba iš tikrųjų, net norisi stvertis wikipedijos.

Taigi, kitas pasakytų kas čia tokio, jug tu domiesi tave pasaulyje supančiais reiškiniais, tačiau aš tame įžvelgiu tik savės kankinimą ir nesugebėjimą tvarkytis su mintimis. Toks jausmas, kad neišeina filtruoti minčių.

Būtų įdomu sužinoti, ar jūs esat patyrė kažką panašaus ir kokiomis formomis jums pasireiškia įkyrios mintys, vedantis į susierzinimą ir pykti bei graužatį. Ačiū už dėmesį.
Firex

angeliškas
Male Pranešimai : 51
Amžius : 27

Re: įkyrios mintys

Rašyti by Firex on Pen. 06 21, 2013 7:25 pm

Labas, man ir panašios problemos: nerimas, baimė, ką kiti žmonės apie mane pagalvos ir panašiai. Bet tikiu, kad galime nugalėti savo baimes, tik reikia bandyti išeiti iš komforto zonos, keisti mintis, rizikuoti. O tu bandei EFT technika? Smile
  • Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Pen. 12 15, 2017 12:30 am