Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Ieškau vilniečių

Share
m&m

Male Pranešimai : 104

Re: Ieškau vilniečių

Rašyti by m&m on Antr. 09 10, 2013 9:54 am

Sveiki visi, šiandien aptikau šį forumą ir rašau čia pirmą kartą. Mane irgi kankina šita sociofobija bet vistiek neprieštaraučiau susitikimui. Man tinka bet koks laikas praktiškai bet kokį savaitgalį, taip kad jei kas esat laisvi aš už. Beje mes būtume dviese, aš ir mano mergina(heh mes abudu tokie patys sociofobai).

P.s. niekad neesu kalbėjęs apie šią problemą ir rašyti čia keista, tuo labiau pasirašyti susitikimui. Anyway...here we go.
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Kv. 09 12, 2013 12:41 pm

m&m rašo:Sveiki visi, šiandien aptikau šį forumą ir rašau čia pirmą kartą. Mane irgi kankina šita sociofobija bet vistiek neprieštaraučiau susitikimui. Man tinka bet koks laikas praktiškai bet kokį savaitgalį, taip kad jei kas esat laisvi aš už. Beje mes būtume dviese, aš ir mano mergina(heh mes abudu tokie patys sociofobai).

P.s. niekad neesu kalbėjęs apie šią problemą ir rašyti čia keista, tuo labiau pasirašyti susitikimui. Anyway...here we go.
Įdomu būtų išgirsti kaip dviem sociofobams sekasi draugauti Smile Šia tema esame daug diskutavę, bet niekada nepriėjome vieningos nuomonės.
Samme

angeliškas
Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Kv. 09 12, 2013 12:49 pm

Man irgi įdomu kaip du sociofobai gali draugauti.Abu nebendraujantys,nežinau kiek laiko bent jau man reiktų priprast prie žmogaus,kad jo nebijot.Very Happy
m&m

Rašyti by m&m on Kv. 09 12, 2013 4:30 pm

Mes turim ilgą ir lėtą pratinimosi istoriją Smile, mažais žingsniukais pratom ir pripratom. Taip pat manau yra skirtingų šitos fobijos laipsnių, vieni didesni sociofobai kiti mažesni, tiktai nežinau kuriai mes priklausom Razz
Fisk

Rašyti by Fisk on Kv. 09 12, 2013 6:44 pm

Sociofobai sėkmingai gali bendrauti ir su sociofobais, ir su tokiais nesančiais. Tiesiog sociofobija priklauso nuo daugybės faktorių, todėl natūralu, jog žmonių kiekis, kurie patenkina tuos faktorius ne itin didelėje šalyje (tarkime, kad tai Lietuva) nėra ypatingai didelis.
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Kv. 09 12, 2013 7:58 pm

Na kažkaip susipažinti juk reikia.Very Happy nebent būna kiti internetu susidraugauja ir nusprendžia susitikti,va tada tai sunku. Prieiti,pažiūrėti į akis vienas kitam ir be to,kažką šnekėti irgi reikia.Very Happy Oj daug nervų išnaudočiau..Very Happy 
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 30

Rašyti by Dream on Pen. 09 13, 2013 11:36 am

O kokie tie lengvesni susipažinimo būdai? Smile Man taip pat internetu atrodo per sudėtinga.
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Pen. 09 13, 2013 4:42 pm

Susirašinėji kokiam nors socialiniam tinkle,gi rašyti netaip baisu.Very Happy Susidraugauji,o kai reikia susitikt atsiranda problemų.
liurbis

Rašyti by liurbis on Tr. 09 18, 2013 5:36 pm

Darom meet,reikia kazkaip persilauzti ir susitikt su tokiom pat pronlemom zmonemis,pabodo jau ieskot priezasciu niekur neeit :/
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Tr. 09 18, 2013 10:14 pm

reikia nemokamą grupinę terapiją pasidaryt.Very Happy patiems.
Firex

angeliškas
Male Pranešimai : 51
Amžius : 27

Rašyti by Firex on Tr. 09 18, 2013 10:45 pm

Kas uz grupine terapija 5dieni?  
liurbis

Rašyti by liurbis on Kv. 09 19, 2013 10:40 am

Very Happy
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Kv. 09 19, 2013 11:47 am

penktadienis mano užimčiausia diena.Very Happy todėl dėl penktadienio labai abejoju.

Beja,gal kas eis šeštadienį į Vilniaus fejeriją 19h?Very Happy
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis
Female Pranešimai : 759

Rašyti by Aisling on Kv. 09 19, 2013 1:08 pm

Nea, kažkaip netraukia, nei grupinė terapija (jei čia ant rimtųjų ne tiesiog meet'o nori žmonės, o mėgint terapinius užsiemimus ar ką), nei tą fejeriją kažkaip nelabai... Ar tokia nuotaika tiesiog... O ir krepšinis dar bus gal tuo metu.... Jei iki finalo vyrai iškops.
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Kv. 09 19, 2013 5:38 pm

Ech,būna man dažnai kai nieko nesinori,nes žinau kaip gali baigtis.Very Happy Bet gi kada nors reiks susiimt.
Firex

angeliškas

Rašyti by Firex on Kv. 09 19, 2013 7:52 pm

Tai kas ka siulot? Ryt poryt? Rolling Eyes 
Firex

angeliškas

Rašyti by Firex on Kv. 09 19, 2013 8:21 pm

Samme rašo:Ech,būna man dažnai kai nieko nesinori,nes žinau kaip gali baigtis.Very Happy Bet gi kada nors reiks susiimt.
Jap kartais tenka eiti pries savo valia, bet gal nuo to bus tik geriau Yes Teko Dariaus Razausko paskaitu klausytis, tai supratau, kad protas iš prigimties yra tingus dalykas. Tarkim mums patinka svajoti, galvoti ka kaip darysim, bet kai atena laikas veikti daznai atsiranda abejones, tarkim bijau eiti kazkur arba nera laiko, nera aplinkybiu ir pns. Taigi svarbu prota paskatinti veikti ir kartais daryti tai kuo abejojate ar ko isvis nesinori Wink 
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Kv. 09 19, 2013 9:10 pm

Na, grupinės terapijos tai jau smarkiai prieš mano valią būtu, kaip ir ta fejerija. Nesakau, kad sakyčiau 'ne' paprastam meet'ui, bet turbūt ne šį savaitgalį ne tik dėl galimo kašio (glaimybė kuri paaiškės už poros valandų), bet ir sergu, bet norisi labai pasitaisyti iki kitos savaitės.
m&m

Rašyti by m&m on Pen. 09 20, 2013 10:25 am

O mes ir susipažinom internete, vienam tokiam žaidime, tai po ilgo bendravimo tik internetu buvo pirmas pasimatymas Smile
Šį savaitgalį ir aš negaliu, reikia gydytis peršalimą, o kitą tai manau mielai.
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Pen. 09 20, 2013 7:06 pm

Visi taip serga šiuo metu.Very Happy Pastebėjau,kad kas antram sloga.Kaip ir mane labai kankina.Ji bent jau nukreipia mintis nuo nerimo,bet labai mažai nukreipia.Very Happy 
Aisling

Nothing happens to me...
galvojantis

Rašyti by Aisling on Pen. 09 20, 2013 8:37 pm

Galvojau gal pasitaisysiu per naktį, bet dabar tik dar blogiau jaučiuosi, tad tikra jokiu būdu niekur... Jėgų buvo sukaupta tik pašūkavimui ir pasinervinimui šiandieninės rungtynėms, ir dabar vėl išsunkta, kaulus maudžia... Nekenčiu kaip taip būna... šiaip taip retai sergu... Bet čia man rodos visai ne į temą jaų Razz Tik kad dūra galvojau, kad finalai šeštadienį, pasirodo ne ....
Firex

angeliškas

Rašyti by Firex on Pen. 09 20, 2013 9:03 pm

Samme rašo:Visi taip serga šiuo metu.Very Happy Pastebėjau,kad kas antram sloga.Kaip ir mane labai kankina.Ji bent jau nukreipia mintis nuo nerimo,bet labai mažai nukreipia.Very Happy 
Gerai, kad as jauciuosi sveikas  Niekas manes taip greit neima Cool
Samme

angeliškas

Rašyti by Samme on Pen. 09 20, 2013 11:39 pm

Aš irgi retai sergu,tik vat sloga nenori manęs taip greitai paleisti,jei sugalvoja pačiupti,pakankinti.Very Happy
Žiežula

vegetuojantis
Female Pranešimai : 51

Rašyti by Žiežula on Št. 09 21, 2013 10:24 am

norėčiau ir aš į susitikimą.. tik bėda, nemoku nei jokių boulingų, nei biliardų žaisti Smile ir dar niekad nebuvau meet'e affraid 
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Št. 09 21, 2013 1:31 pm

Žiežula rašo:norėčiau ir aš į susitikimą.. tik bėda, nemoku nei jokių boulingų, nei biliardų žaisti Smile  ir dar niekad nebuvau meet'e affraid 
Turbut dauguma sociofobu taippat nemoka, nes abejoju kad eitu i tokias vietas savo malonumui, na nebent nusiveda kas...
Manau ivardijai problema del ko meetai tokie nesekmingi cia, kiek pastebejau veikla dazniausiai buna koks boulingas ar kavine. Tie kurie apsiima organizuoti drasesni, tai jiems kavine neproblema, taciau kitiems jau vien susitikimas stresas, o dar eiti i boulinga ar kavine tai cia taip sakant over the top jiem ir zmones nusprendzia i meeta neiti. Kodel negalima per meeta tiesiog po miesta pavaikscioti kur ramesne vieta?

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Pen. 11 24, 2017 7:22 am