Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Susipažinkim ;3

Share
    FreaK

kietas
    Amžius : 25

Re: Susipažinkim ;3

Rašyti by FreaK on Kv. 09 09, 2010 12:02 am

T.o.j.i. rašo: welcome
    Galit turėti kiekvienas po balioną/us. Pvz.: raudoną ir geltoną bounce Smile

damn...gan paprasta ir tikrai rasim vienas kita.Man tinka
    vilistelis

Male Pranešimai : 109

Rašyti by vilistelis on Kv. 09 09, 2010 12:18 am

T.o.j.i. rašo: welcome
    Galit turėti kiekvienas po balioną/us. Pvz.: raudoną ir geltoną bounce Smile

bom
    su balionais bėda ta, kad dar juos reiks kažkur už kampo prisipūsti ir užrišti:) Ir dar susprogti gali:)))

Aš siūlau papraščiausiai rankoje neštis tuščią baltą A4 popieriaus lapa perlenktą pusiau.
    Ir kad nepasitaikytu kitu žmoniu su baltais lapais:), lapo kampe užrašyti pvz. "BALTAS"
    atkaklumas

Female Pranešimai : 45

Rašyti by atkaklumas on Kv. 09 09, 2010 12:42 am

Su lapu man drasiau Rolling Eyes Nors galeciau pasiprikolint ir su balionu Twisted Evil

Dream, o gal visgi gautusi atvaziuoti?
    Clamoadt
    Svečias

Rašyti by Clamoadt on Kv. 09 09, 2010 12:43 am

Man tai butu papildomas stresas su tais balionais,kazkokia geda.. tongue As tai, manau, jus pazinsiu, jei bus sutarta tiksli vieta ir kada. Nesu ekstremali sociofobe, daugiau tam tikrose situacijose, su nepazistamais man kaip tik kiek lengviau negu stengtis palaikyti bendravima su jau kiek pazistamais, taigi..manau, nebus musu daug, penki maximum...gal dar ka pakalbinsiu, ka pazistu turint tokia bedele prisijungt..
    T.o.j.i.
    Svečias

Rašyti by T.o.j.i. on Kv. 09 09, 2010 12:53 am

Didžiulėm didžiulėm raidėm per visą lapo plotą "BALTAS" Smile ,kamputyje nesimatys Smile
    T.o.j.i.
    Svečias

Rašyti by T.o.j.i. on Kv. 09 09, 2010 12:56 am

Na taip, su balionais gal ir ekstemaliau Smile O su lapais atrodysit kaip pakeliui į plenerą Wink
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Kv. 09 09, 2010 7:18 am

na,ok ^^ galim ir taip.
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Kv. 09 09, 2010 7:22 am

Cia mano tel ;3 del viso pikto+37062247641
    Zebra

Male Pranešimai : 177

Rašyti by Zebra on Kv. 09 09, 2010 4:23 pm

Sveiki. Man 20m, esu studentas. Visą gyvenimą turėjau bendravimo problemų. panašiai kaip Klara ir bijau, ir nemoku, ir nenoriu bendrauti su žmonėm. Bet vistiek kažko kenčiu nuo vienatvės. Gal dėlto ,kad pats savęs nemyliu. Rolling Eyes Bijau ir į lauką išeit, sutikti kanors, ir šeip tiesiog būti kurnors, atrodau taip lyg po drabužiais turėčiau bombą ir ruoščiausi susisprogdinti. Tikiuosi kaip nors įsiliesiu į jūsų būrį ir tai duos kokių rezultatų Smile
    Clamoadt
    Svečias

Rašyti by Clamoadt on Kv. 09 09, 2010 4:51 pm

Zebr, butinai prisijunk prie musu. Manau, susirinke zmones lengviau suprasime vienas kita ir tikrai negluminsim nesupratingumu, kokio galima susilaukti is zmoniu visiskai nezinanciu, kas tai apskritai per dalykas tas social anxiety disorder. Nori nenori reikia list is savo kiauto, visa gyvenima jame netunosi.
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Kv. 09 09, 2010 7:22 pm

Clamoadt rašo:Zebr, butinai prisijunk prie musu. Manau, susirinke zmones lengviau suprasime vienas kita ir tikrai negluminsim nesupratingumu, kokio galima susilaukti is zmoniu visiskai nezinanciu, kas tai apskritai per dalykas tas social anxiety disorder. Nori nenori reikia list is savo kiauto, visa gyvenima jame netunosi.

Pritariu ^^
    vilistelis

Rašyti by vilistelis on Kv. 09 09, 2010 8:23 pm

Sestadienis nenumaldomai arteja. Manau jau reikia viska apibendrinti ir sukelti i viena posta (laikas, tiksli vieta, susipazinimo budas... ir t.t.), kad visiems butu aisku.

Gal galėtumėte kas nors iš nuostabiųjų vilniečių parašyti? Nes jūs galbūt žinote įsimintinesnę vietą stotyje.

Aciu delirious už tel. numeri. Jeigu pasimesim kreipsimes Smile
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Kv. 09 09, 2010 8:42 pm

vilistelis rašo:Sestadienis nenumaldomai arteja. Manau jau reikia viska apibendrinti ir sukelti i viena posta (laikas, tiksli vieta, susipazinimo budas... ir t.t.), kad visiems butu aisku.

Gal galėtumėte kas nors iš nuostabiųjų vilniečių parašyti? Nes jūs galbūt žinote įsimintinesnę vietą stotyje.

Aciu delirious už tel. numeri. Jeigu pasimesim kreipsimes Smile

laikas: SESTADIENIS 12H (2010 09 11)

vieta: siulyciau PRIE MACDONALD'S

jis arti traukiniu, autobusu stoties ;3 aisku,mes galetume eit i norm kavine, bet manau orientyras ryskus XD (netoli yra 1 kavine,bet as i kaviones nevaikstau tdl neatsakau uz tai ar ji gera ar ne)

atpazinimo zenklas: BALTAS POPIERIUS A4 FORMATO SU UZRASU BALTAS

beje,jauciu parasysiu,kaip rengsiuos,bus lengviau orientuotis,bent mane tai tikrai atskirsit XD

Militaristinio tipo svarkas su gobtuvu(samanine zalia),
    Dzinsai tamsiai melyni,
    Juodi kerzai,
    Pasiausta seveliura,
    Melyna skara.
    wortkarg

Rašyti by wortkarg on Kv. 09 09, 2010 10:28 pm

Kaip šaunu, kad organizuojat susitikimą. Manau, turėsit visi dalyvavusieji daug gerų įspūdžių - juk susitiksit su žmonėm, prieš kuriuos nereikės maivytis. Gaila, kad negaliu būt su jumis Rolling Eyes Sėkmės rendeer
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Kv. 09 09, 2010 10:29 pm

wortkarg rašo:Kaip šaunu, kad organizuojat susitikimą. Manau, turėsit visi dalyvavusieji daug gerų įspūdžių - juk susitiksit su žmonėm, prieš kuriuos nereikės maivytis. Gaila, kad negaliu būt su jumis Rolling Eyes Sėkmės rendeer

kdl? ;(
    atkaklumas

Female Pranešimai : 45

Rašyti by atkaklumas on Pen. 09 10, 2010 10:18 pm

Nu tai as patvirtinu savo dalyvavima, 12 prie Mcdonaldo su baltu lapu. Aiiii koks jauduliukas bounce
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Pen. 09 10, 2010 10:32 pm

yay!
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Pen. 09 10, 2010 10:33 pm

gal kas nors man i pm savo numeriuka?;3
    PanelėKatastrofija

Rašyti by PanelėKatastrofija on Št. 09 11, 2010 5:53 pm

Sveiki,
    kaip meetas?Smile Tikiuosi smagiai praleidot laiką ir radot apie ką šnekėt. Turbūt reiktų prisistatyt. Man 22. Visada buvau nedrąsi ir vieniša. Toks jau mano charakteris, bet kas perdaug tas nesveika. Man labai sunku bendraut su žmonėm, sugalvot ką pasakyt, be to nežinau kodėl negaliu su žmogum pasisveikint, paprasčiausią labas pasakyt. Buvo labai sunkių periodų, daug galvojau apie savižudybę, nekenčiau savęs už tai, kad gyvenu bevertį gyvenimą, kad neturiu nei draugų, neu gyvenimo tikslo. Nekenčiu ir dabar, tiesiog dabar tas geresnis periodas, bent jau kolkas. Apie sociofobiją ir kad ja sergu išgirdau nuėjusi pas psichologę.
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Št. 09 11, 2010 6:00 pm

sveika ;3 meetas buvo AWSOME! gaila,kad nedalyvavai.Bet saunu,kad radai si foruma ir priristatei, tikiuos sitas forumas tau pades atrikratyti sociofobijos Very Happy
    Clamoadt
    Svečias

Rašyti by Clamoadt on Št. 09 11, 2010 7:39 pm

Sveika, Panele. Aš irgi buvau šiame susitikime ir manau, kad jis pavyko. Man irgi nėra lengva bendrauti su žmonėms, rodos, kad net to noro nėra. Tačiau,štai ir susitikime išgirdau kitus teigiant,jog nereikia susitapatinti su savo charakteriu, dabartine būsena...Noriu pasakyti, kad nuolat galvodamas apie save, kad "aš nemoku bendrauti, aš niekam neįdomus, blogas žmogus, kvailas, niurgzlys, kitiems nemalonu būti su manim" ir pan.galiausiai toks ir tampi, užkerti kelius savo asmenybės vystymuisi, augimui, kaitai, nes pastoviai teigi "aš esu toks". "Nelaidokim" savęs anksčiau laiko, suteikim sau galimybę.
    Clamoadt
    Svečias

Rašyti by Clamoadt on Št. 09 11, 2010 7:51 pm

Beje, buvo mažiau žmonių nei čia forume pasiryžusių jame sudalyvauti...Matyt, persigalvojo paskutinę akimirką, na, gal ir aplinkybės sutrukdė. Šiaip, kai organizuosim kitą susitikimą, tikrai išdrįskit sudalyvauti, kas pabijojo arba tie, kuriems sukirbės toks noras. Manau, niekas neliks "nustumtas", nes stengiuos/stengiamės suteikti kiekvienam žmogui erdvės ir galimybę pasireikšti. Juk bendravimui irgi reikia įgūdžių, praktikos, jei visai nesilavinsi, tai abejoju ar savaime visa tai ims ir staiga pasikeis..
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Št. 09 11, 2010 8:16 pm

Clamoadt rašo:Beje, buvo mažiau žmonių nei čia forume pasiryžusių jame sudalyvauti...Matyt, persigalvojo paskutinę akimirką, na, gal ir aplinkybės sutrukdė. Šiaip, kai organizuosim kitą susitikimą, tikrai išdrįskit sudalyvauti, kas pabijojo arba tie, kuriems sukirbės toks noras. Manau, niekas neliks "nustumtas", nes stengiuos/stengiamės suteikti kiekvienam žmogui erdvės ir galimybę pasireikšti. Juk bendravimui irgi reikia įgūdžių, praktikos, jei visai nesilavinsi, tai abejoju ar savaime visa tai ims ir staiga pasikeis..

pritariu ;3 tikrai manau,kad butu saunu, jei kitakart isdristu sudalyvauti daugiau zmoniu.Tai butu patiems tik i nauda.1 zingsnis arciau tikslo, kuris sieja mus visus - issivaduoti is savo proto sukurtu iliuziju apie save ir pilnai integruotis i visuomene ;3
    PanelėKatastrofija

Rašyti by PanelėKatastrofija on Št. 09 11, 2010 8:46 pm

Clamoadt rašo:Sveika, Panele. Aš irgi buvau šiame susitikime ir manau, kad jis pavyko. Man irgi nėra lengva bendrauti su žmonėms, rodos, kad net to noro nėra. Tačiau,štai ir susitikime išgirdau kitus teigiant,jog nereikia susitapatinti su savo charakteriu, dabartine būsena...Noriu pasakyti, kad nuolat galvodamas apie save, kad "aš nemoku bendrauti, aš niekam neįdomus, blogas žmogus, kvailas, niurgzlys, kitiems nemalonu būti su manim" ir pan.galiausiai toks ir tampi, užkerti kelius savo asmenybės vystymuisi, augimui, kaitai, nes pastoviai teigi "aš esu toks". "Nelaidokim" savęs anksčiau laiko, suteikim sau galimybę.

Aš tau pritariu, bet juk žinai kaip sunku persilaužt Smile Ir iš tikro tokie susitikimai visai gerai, kai gali bendraut su žmogum neslėpdamas savo problemos ir nebijodamas, kad gali būt nesuprastas ir palaikytas pasikėlusiu, nebendraujančiu žmogum. Be to, reikia išlyst iš savo kiauto ir bendraut su žmonėm. Bet internetas lieka internetu ir niekada negali žinot su kuo iš tikro bendrauji, manau tai irgi turėjo įtakos Smile
    vilistelis

Rašyti by vilistelis on Št. 09 11, 2010 10:57 pm

Aš irgi norėčiau pasidalinti įspūdžiais iš susitikimo. Man tai buvo taip kažkas nekasdieniško, atrodė tokie dalykai būna tik pasakose:)
    Myte dalyvavome penkiese. Amžius buvo nuo 18 iki 28m.
    Aš pirmą kartą susitikau su žmonėmis kurie „prisipažįsta“, kad turi sociofobiją. Ir galiu pasakyti kad jie aukštyn kojom apvertė mano įsivaizdavimą, kokie yra šios baimės paliesti žmonės. Pabandysiu remdamasis savo maža patirtimi, šiek tiek su ironija, apibūdinti, kaip atrodo tipinis sociofobas:

Jie yra labai protingi, yra pabandęs/bandys studijuoti bent du skirtingus dalykus, daug skaito. Jie visai nėra tylūs. Kai kurie sociofobai netgi turi žinių vedėjo balsąSmile Kai kurie sociofobai turi statistinės informacijos visiems gyvenimo atvejams. Jie labai sklandžiai ir entuziastingai dėsto mintis ir yra labai draugiški ir supratingi. Jie taip stengiasi vieni kitų klausytis, kad net vengia eiti į tualetą, bijodami, kad neišgirs kokios įdomios minties:)
    Ir galiausiai aprašysiu „tipinio sociofobo“ išvaizdą. Jie/jos yra tikri gražuoliai, tikrai nė vienas nesugadintų žurnalo viršelio, rengiasi labai skoningai, elegantiškai:)

Tai va. Kas keisčiausia viso to negalėčiau pasakyti apie save. Nežinau ar pastebėjote , bet mane visą susitikimą buvo apėmęs drebulys. Tik nežinau kodėl, man tikrai buvo labai gera su jumis ir būčiau galėjęs jūsų klausytis ir kalbėtis iki ryto:) Kai grįžinėjau autobusu į Kauną, visą kelionę sėdėjau praradęs amą. bandžiau suprasti, kas šiandien įvyko:) Ačiū laibai visiems dalyvavusiems, jūs nuostabiausi:)

Taip pat kviečiu visus kitus prisijungti sekantį kartą! Nesigailėsite:) Jūsų dabartinė nuotaika ar įsivaizdavimas apie save tikrai negali būti priežastis nedalyvauti:) Taip pat labai norėčiau, kad atsirastų daugiau žmonių iš Kauno ir padarytume susitikimą Kaune:)

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Pir. 10 23, 2017 9:12 am