Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Susipažinkim ;3

Share
    T.o.j.i.
    Svečias

Re: Susipažinkim ;3

Rašyti by T.o.j.i. on Pir. 09 06, 2010 4:22 pm

Sveiki Wink

Esu 23 m. studentė. Gan seniai "draugauju" su sociofobija. Šiuo metu ji labiau kankina mane... Norėčiau su jumis susibendrauti Smile Būtų labai smagu, jei galėtume bendrauti Skype. Parašykit savo Skype vardą, gerai? Smile Lauksiu Wink

IKI
    FreaK

kietas
    Amžius : 25

Rašyti by FreaK on Pir. 09 06, 2010 4:43 pm

T.o.j.i. rašo:Sveiki Wink

Esu 23 m. studentė. Gan seniai "draugauju" su sociofobija. Šiuo metu ji labiau kankina mane... Norėčiau su jumis susibendrauti Smile Būtų labai smagu, jei galėtume bendrauti Skype. Parašykit savo Skype vardą, gerai? Smile Lauksiu Wink

IKI

syntheticme
    Clamoadt
    Svečias

Rašyti by Clamoadt on Pir. 09 06, 2010 6:27 pm

Jei ką, tai ir man šeštadienis parankiau būtų.
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Pir. 09 06, 2010 8:23 pm

beje, kaip del vietos? Gal tiktu Mindaugo paminklas ar Gedimino? Cool
    Dream

svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Amžius : 30

Rašyti by Dream on Pir. 09 06, 2010 8:48 pm

T.o.j.i. rašo:Sveiki Wink

IKI
    hey

knatasz bom

Paskutinį kartą redagavo Dream, Pir. 09 06, 2010 10:35 pm. Redaguota 1 kartą
    Klara

Rašyti by Klara on Pir. 09 06, 2010 10:05 pm

O dangau, negaliu patiketi, kad tai darau.. bet.. Hm. Sveiki. As kaip ir jus, turiu ta pacia problema- nemoku, bijau, o dazniausiai ir isvis nenoriu bendrauti su zmonem. Nes papratstai vietoj malonaus pasnekesio ir gero laiko buna tik baime, itampa, tuscia galva ir noras deti i kojas. Todel kartais atrodo, kad man geriausia buti vienai. Bet, velnias, nieko panasaus. Nes tada ima kankinti kazkoks idiotiskas liudesys, del to, kad neturiu draugu. Todel labai noreciau pameginti isijungti i jusu draugiska buri. Gal taip bus lengviau tvarkytis su tuo meslu Bet esu is Klaipedos ir kazin ar sugebeciau atrasti, kuri nors is tu minetuju paminklu. Rolling Eyes
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Pir. 09 06, 2010 10:08 pm

Klara rašo:O dangau, negaliu patiketi, kad tai darau.. bet.. Hm. Sveiki. As kaip ir jus, turiu ta pacia problema- nemoku, bijau, o dazniausiai ir isvis nenoriu bendrauti su zmonem. Nes papratstai vietoj malonaus pasnekesio ir gero laiko buna tik baime, itampa, tuscia galva ir noras deti i kojas. Todel kartais atrodo, kad man geriausia buti vienai. Bet, velnias, nieko panasaus. Nes tada ima kankinti kazkoks idiotiskas liudesys, del to, kad neturiu draugu. Todel labai noreciau pameginti isijungti i jusu draugiska buri. Gal taip bus lengviau tvarkytis su tuo meslu Bet esu is Klaipedos ir kazin ar sugebeciau atrasti, kuri nors is tu minetuju paminklu. Rolling Eyes

o jei pasitikciau stoty?
    Klara

Rašyti by Klara on Pir. 09 06, 2010 10:12 pm

Butu neblogai xexe As rytoj patikslinsiu ar tikrai atvaziuosiu, su kuo ir kelinta. Sutariam?
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Pir. 09 06, 2010 10:13 pm

Klara rašo:Butu neblogai xexe As rytoj patikslinsiu ar tikrai atvaziuosiu, su kuo ir kelinta. Sutariam?

ok ;3
    Klara

Rašyti by Klara on Pir. 09 06, 2010 10:15 pm

Jeeeezau. As tikrai negaliu patiketi, kad AS TAI darau. Varge, eisiu susitikti su zmonem.. Juokiasi
    O kiek musu bus?
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Pir. 09 06, 2010 10:17 pm

Patikek, man panasiai ^^ bet dziaugiuosi,kad sitam meete bus zmones, kurie mane supranta.
    Klara

Rašyti by Klara on Pir. 09 06, 2010 10:25 pm

Butent. Tik tai ir suteikia siokios tokios drasos- ten visi mes busim vienodi. Mazdaug, specialiuju poreikiu zmones... Juokiasi
    vilistelis

Male Pranešimai : 109

Rašyti by vilistelis on Pir. 09 06, 2010 10:28 pm

atkaklumas rašo:Kol kas 6dienis. Kaip kitiems?

Klara, kai tu parašei, kažkaip pradėjau galvoti, kad šitas susitikimas bus nepaprastas:) Netikėtai kas nors vis prisijungia:) Jeigu klausimas yra tik kaip atvykti, tai tikrai nesijaudink. Viską dar smulkiai spėsime iki šeštadienio suderinti. Jeigu norėsi, tai kaip sakė delirious, pasitiksim stotyje.

Taip, ir man geriau šeštadienis. Dėl vietos galiu tik pasakyti, kad žinau kur stovi delirious išvardinti paminklai:)

O kaip vieni kitus pažinsime? Smile Čia ypatingai svarbu musų atveju:) Nežinau, galima sugalvoti, kokį klausimą su specialiu atsakymu, ar pirštų kombinaciją, ar telefonų nr. per private apsikeisti... Koks būdas jus mažiausiai gąsdintų?

Atrodo lyg būtų kokių šnipų susirinkimas, bet mes galime sau leisti į tai pažiūrėti su šypsena:)
    Dream

svajojantis

Rašyti by Dream on Pir. 09 06, 2010 10:34 pm

Labas Klara, pastebėjau, kad užsiregistravus, kai dar šis forumas buvo visiškai tuščias.. happy Jaučiuosi visiškai taip pat kaip aprašei.

Na, bet aš turbūt nelabai galėsiu atvažiuoti pas jus į Vilnių, bent artimiausiu metu.. hmm
    Klara

Rašyti by Klara on Pir. 09 06, 2010 10:38 pm

Dievazi, kaip mane prajuokino, tas "pirstu kombinacija".. Very Happy Jau isivaizduoju, kaip mes turetumem atrodyti is salies. Smile
    Tai gal visi ir susitinkam stoti? Bus paprasciau. Rolling Eyes
    Klara

Rašyti by Klara on Pir. 09 06, 2010 10:40 pm

Dream rašo:Labas Klara, pastebėjau, kad užsiregistravus, kai dar šis forumas buvo visiškai tuščias.. happy Jaučiuosi visiškai taip pat kaip aprašei.

Na, bet aš turbūt nelabai galėsiu atvažiuoti pas jus į Vilnių, bent artimiausiu metu.. hmm

As vis niekaip neprisiversdavau parasyti. Embarassed Bet va pagaliau! Galiu savimi didziuotis.... Juokiasi Juokiasi

O kodel neatvyksi? Naaaagi.. Tu man atrodai panasiausias i mane. As taaaaaip tikejaus, kad busi ir tu. Rolling Eyes Wink
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Antr. 09 07, 2010 7:57 am

hm.........galima ir stoty,jei kiti sutinka.XD o del to,kaip viens kita atpazinsim, gal koki drabuzi tos pacios spalvos?nors lengviau butu jei ka nors keisto, td jau zinotume,kad cia is musu.
    Klara

Rašyti by Klara on Antr. 09 07, 2010 9:31 pm

Mhm, galim pasikabinti po varpeli ant kaklo Juokiasi
    O jei rimtai, tai kazkaip nesumastau kas galetu buti tas "kasnors keisto".. Neutral Gal kas nors turi ideju?
    Dream

svajojantis

Rašyti by Dream on Tr. 09 08, 2010 1:09 am

Klara rašo:

As vis niekaip neprisiversdavau parasyti. Embarassed Bet va pagaliau! Galiu savimi didziuotis.... Juokiasi Juokiasi

O kodel neatvyksi? Naaaagi.. Tu man atrodai panasiausias i mane. As taaaaaip tikejaus, kad busi ir tu. Rolling Eyes Wink

yippee!
    Joo.. įtikinėti moki užtat aš moku dvejoti :lol!:
    Šiaip nežinau, kaip ten sektųsi(žinau, kad nekaip ) bet visai norėčiau susipažinti su jumis realybėje Smile. Bet.. bijau, kad galiu nelabai atrasti laiko..anxious aišku dar ir sociofobija visokių problemų sukelia(Pavyzdžiui turėčiau kažką atsakyti namiškiams kur išsiruošiau :lol!:)bet gal kaip nors ir pavyktų jas įveikti, jei tik neturėčiau svarbių darbų.Rolling Eyes

Jei norit išsiskirt ta pirštų kombinacija gal ir būtų iš paprasčiausių būdų tą padaryt.. Smile
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Tr. 09 08, 2010 6:09 pm

o gal tiesiog kiekvienas apibudinam kaip busim apsirenge? ^^'
    Klara

Rašyti by Klara on Tr. 09 08, 2010 10:01 pm

Dream rašo: yippee!
    Joo.. įtikinėti moki užtat aš moku dvejoti :lol!:
    Šiaip nežinau, kaip ten sektųsi(žinau, kad nekaip ) bet visai norėčiau susipažinti su jumis realybėje Smile. Bet.. bijau, kad galiu nelabai atrasti laiko..anxious aišku dar ir sociofobija visokių problemų sukelia(Pavyzdžiui turėčiau kažką atsakyti namiškiams kur išsiruošiau :lol!:)bet gal kaip nors ir pavyktų jas įveikti, jei tik neturėčiau svarbių darbų.Rolling Eyes

Jei norit išsiskirt ta pirštų kombinacija gal ir būtų iš paprasčiausių būdų tą padaryt.. Smile

As labiausiai ir noriu eit butent i pirmaji susitikima. Zinau, kad bus klaikiai baisu, nejauku, keista, itempta ir panasiai. Galbut aplamai is viso sito slamstas gausis. Rolling Eyes Bet dar geriau zinau, kad jei neisiu, tai poto griausiuos kam cia eilini karta praleidau proga. O blogiausia, kad jei neiciau dabar, tai i antraji meeta (jei toks vyktu) eiti, kogero, nebeisdrisciau, nes visi jau po pirmojo pazystami butu, o as- nauja. Tai dvigubai baisiau.. pale
    O del namiskiu..
    Mhm, as irgi ilgai masciau ka saviskiams pasakysiu. Galvoju, velnias, kaip gi cia dabar atrodys- pastoviai sedziu namie, kai pamisele kokia, o dabar savo noru kazkur isbinzinu ir dar maza to, visai dienai. Galiausiai nusprendziau, kad nesakysiu nieko. Twisted Evil Tiesiog pranesiu kada gryztu, ir kad jeigu ka (jeeeezau)- turiu telefona, visada gales man paskambint.. Jauciu sunervinsiu juodai. Juokiasi
    Ir... naagi pasistenk. Very Happy

deLiriOusIndiViduaL rašo:o gal tiesiog kiekvienas apibudinam kaip busim apsirenge? '

As irgi apie rubus galvojau.. Bet nejau mes kiekvienas pasakosim, kaip rengsimes? xexe Ar.. Mes rengsimes daugmaz vienodai?Juokiasi
    FreaK

kietas

Rašyti by FreaK on Tr. 09 08, 2010 10:50 pm

Klara rašo:

As irgi apie rubus galvojau.. Bet nejau mes kiekvienas pasakosim, kaip rengsimes? xexe Ar.. Mes rengsimes daugmaz vienodai?Juokiasi

tai padek ka nors sumastyt ;3
    Klara

Rašyti by Klara on Tr. 09 08, 2010 10:54 pm

Ar tu turi omeny apsirengt ka nors tos pacios spalvos? O gal.. Tureti po koki toki pat daikta? Juokiasi Ka as zinau. Very Happy Pas mane fantazija labai ribota Rolling Eyes Juokiasi
    Klara

Rašyti by Klara on Tr. 09 08, 2010 11:01 pm

Man ima atrodyti, kad aplamai niekas nepasirodys Juokiasi
    T.o.j.i.
    Svečias

Rašyti by T.o.j.i. on Tr. 09 08, 2010 11:40 pm

welcome
    Galit turėti kiekvienas po balioną/us. Pvz.: raudoną ir geltoną bounce Smile

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Pir. 10 23, 2017 9:13 am