Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Baime ne soc. situacijose

Share

Linum

puikios nuotaikos
Male Pranešimai : 163
Amžius : 27

Baime ne soc. situacijose

Rašyti by Linum on Kv. 11 14, 2013 5:14 pm

Tiesiog idomu ,ar cia sf , ar jau prie kito rasosi , baime be aiskiu priezasciu , tiesiog uzplaukia banguoja vos ne iki panikos , net bunant komforto zonoj . Cia terapijoj dar galima ieskot priezasciu ar man jau tikrai su galva negerai Very Happy 

Padangiu klajoklis

Male Pranešimai : 147

Re: Baime ne soc. situacijose

Rašyti by Padangiu klajoklis on Kv. 11 14, 2013 6:34 pm

Reiktu konkretesnio pavyzdžio, kad kažką daugiau pasakyt, bet manau, kad tai tikrai nebe sociofobija, o tiesiog kažkas kitas. O kažko be aiškių priežasčių nebūna. Wink Arba nesinori jų matyti arba nepakankamai giliai žiūri. Taip aš pas save daug ką atkrapščiau ir ne viena nervų pakrikimą atlaikiau. Išsiaiškink ko tu bijai ir išsianalizuok tai iki smulkmenų. Maži dalykai mažiau baimę ir panika kelia. Smile

Linum

puikios nuotaikos

Rašyti by Linum on Kv. 11 14, 2013 9:19 pm

As zinau pasekmes knisimosi per giliai , tai gal geriau vadint be aiskios priezasties Smile
suo4444

slegiantis
Male Pranešimai : 62

Rašyti by suo4444 on Tr. 11 20, 2013 6:38 pm

Gal tau panikos priepoliai pasireiškia? Bet vistiek turėtų būti baimės priežastis...

Linum

puikios nuotaikos

Rašyti by Linum on Kv. 11 21, 2013 4:51 pm

Jop ir panika buna , jau daznai net nesuprantu is kur ji kyla , psi terapijoj giliai paknisus tai stoga raut pradejo , i ligonine papuoliau ...

Padangiu klajoklis

Male Pranešimai : 147

Rašyti by Padangiu klajoklis on Kv. 11 21, 2013 6:54 pm

Linum rašo:As zinau pasekmes knisimosi per giliai , tai gal geriau vadint be aiskios priezasties Smile
Kaip gali kažką sutvarkyti, jei nematai su kuo prasidedi? Smile Mechanikas ar chirurgas iš simptomų gali pasakyti kas daugmaž yra blogai, tačiau užrištomis akimis jie nieko nesugebės padaryti. Aš taip pat žinau ką reiškia kapstytis per giliai savo galvoje, žinau ką reiškia pasinerti į fantazijų pasaulį, tačiau tai nereiškia, kad norint nenudegti dar kartą aš turėjau atsisakyti abiejų dalykų. Tereikia juos išmokti naudoti. Nereikia kapstytis per daug giliai ir ypač to daryti vienam, kad neiškreipti realybės. Dauguma dalykų yra universalūs. Mūsų mintys gali mus sužlugdyti, bet kartu ir išgydyti. Branduolinė sintezė gali pražudyti šimtus tūkstančių žmonių, bet ir sukurti milžiniškus kiekius elektros, be kurios sunkiai įsivaizduotume kasdienybę.

Linum

puikios nuotaikos

Rašyti by Linum on Kv. 11 21, 2013 7:00 pm

As bandau paprastesniu atsakymu ieskot , nes lankiau psichoanalitines krypties terapija , tai kaip kita psichologe pasake su ja ir sveikam problemu pridirbtume .
suo4444

slegiantis
Male Pranešimai : 62

Rašyti by suo4444 on Sk. 11 24, 2013 6:49 pm

Man ir panika užeina be aiškių priežasčių. Nesuprantu dėl ko bijau, jei anksčiau nemalonios patirties neturėjau....
m&m

Male Pranešimai : 104

Rašyti by m&m on Kv. 12 05, 2013 2:01 pm

Būna kad užeina kažkoks keistas nerimas dėl nežinia ko, tokiu atveju gali pradėti lysti dar blogesnės mintys ir galima save užsirezonuoti dar giliau į tai, tada pilnai gali ir atsirasti baimė. Kad taip iš karto atsirastų baimė tai nėra buvę. Būna tik priešingai kad kartais iš niekur nieko taip gera, galėtų tik dažniau taip...

Linum

puikios nuotaikos

Rašyti by Linum on Kv. 12 05, 2013 3:09 pm

Man ir paskutiniu metu ,sociofobu saves nevadinciau , tik neaisku kiek laiko .

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Št. 07 22, 2017 7:40 am