Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Sociofobija ir ieškojimas antros pusės

Share
suo4444

slegiantis
Male Pranešimai : 62

Sociofobija ir ieškojimas antros pusės

Rašyti by suo4444 on Tr. 11 20, 2013 6:44 pm

Sveiki, ar sociofobija netrukdo ieškoti meilės?
suo4444

slegiantis

Re: Sociofobija ir ieškojimas antros pusės

Rašyti by suo4444 on Tr. 11 20, 2013 6:47 pm

Nebandėt internetinių pažinčių? Nebaisu susitikt?
koldunas

Male Pranešimai : 25

Rašyti by koldunas on Pen. 11 22, 2013 12:35 am

Teko lankytis sociofobiku susitikimuose uzsienyje. Daug kas juose susiranda antra puse.

DeliveringTheMessage

?
Female Pranešimai : 110
Amžius : 27

Rašyti by DeliveringTheMessage on Sk. 11 24, 2013 1:45 am

koldunas rašo:Teko lankytis sociofobiku susitikimuose uzsienyje. Daug kas juose susiranda antra puse.
Bet tu nesusiradai?
koldunas

Rašyti by koldunas on Sk. 11 24, 2013 1:26 pm

Buvau tik vienam susitikime ir tuo metu neieškojau Smile

Be to, šiaip jau socfobijos nebeturiu, tai ir kitur tokių didelių problemų nėra

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Sk. 11 24, 2013 5:26 pm

Tai kokiu tikslu i foruma uzsiregistravai?
koldunas

Rašyti by koldunas on Sk. 11 24, 2013 5:45 pm

nes įdomu sužinoti kaip jaučiasi kiti, susiduriantis su šitais dalykais, nes aš suprantu tą pojūtį. Nes man patinka bendrauti.
Galbūt kažkuo galiu ir padėt.

O tu kodėl?

Linum

puikios nuotaikos
Male Pranešimai : 163

Rašyti by Linum on Sk. 11 24, 2013 6:38 pm

Papasakok savo pasveikimo istorija ? Smile
suo4444

slegiantis

Rašyti by suo4444 on Sk. 11 24, 2013 6:39 pm

Jo, jei atėjai padėt kitiems, pasidalink savo sociofobijos įveikimo receptu!Smile
suo4444

slegiantis

Rašyti by suo4444 on Sk. 11 24, 2013 6:45 pm

Ieškau merginos. gal norėtų kuri susipažinti?Smile

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Sk. 11 24, 2013 6:49 pm

Taip ,teip laukiam, kad pasidalintum ir padetum tada!

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Sk. 11 24, 2013 6:54 pm

suo4444 rašo:Ieškau merginos. gal norėtų kuri susipažinti?Smile
Padangiu klajoklis rašo:Skeptiškai žiūriu į šią idėją. Daug kartų stebėjau, kai panašaus likimo merginos atstumia vaikinus. Net pats daug kartų tai patyriau ir nuoširdžiai netikiu, kad vyrui su rimtomis problemomis galvoje bei pažeistu pasitikėjimu savimi yra įmanoma turėti kokius tai santykius. Stebėjau dešimtis tokių temų kituose forumuose ir visos jos pasibaigdavo "sasysku baliumi" Very Happy. Merginoms tiesiog neįdomus vaikinai, kurie nėra emociškai stipresni už jas pačias ar paprasčiausiai "nevyriški".

O jeigu tai ką parašiau aukščiau yra neaktualu, tai ir tokios temos nereikia. Patinka forumietė? Kaip rašė MelaOi - yra PM. Jei tai netinka, yra n pažinčių portalų. Wink
koldunas

Rašyti by koldunas on Pir. 11 25, 2013 9:03 pm

Na klausimas ir atsakymas dėl įveikimo yra sudėtingi. Pabandysiu pasidalinti keliomis mintimis.

Mano situacija pasikeitė, pradėjus mokytis universitete ir pakeitus aplinką (išvažiavau į kitą miestą). Beje, prieš tai kelerius smetus bandžiau nesėkmingai įveikti, bandžiau CBT ir pan. (tiesa, dabar tiksliai neatsimenu, kiek iš tikrųjų laikiausi nurodymų - gali būti kad nelabai Smile reikėtų psichoterapeutės tuometinės paklausti). Aplinkos pakeitimas, būtinybė visą laiką bendrauti su kitais ir dar vienas svarbus faktorius (naujoje aplinkoje atsirado žmonių, kurie mane priėmė): toks būtų trumpas mano pasikeitimo paaiškinimas. Pasikeitimas įvyko tarsi ir nelauktai bei netikėtai (beje, prieš pat stipriai pagerėjant, buvo didelė duobė išvažiavus).

Visada esu skeptiškas, kai bandoma daryti apibendrinimus, ypač iš vieno atvejo. Juo labiau sunku vertinti save. Tačiau išvados būtų turbūt kelios. Viena vertus, pesimistinė žinutė ta, kad neturiu jokio aiškaus "recepto". Be to, pasikeitimai dažnai ateina nelauktai (nors, beje, gali įvykti greitai - mano atveju pakankamai kardinalūs pokyčiai įvyko per maždaug metus). Kita vertus, gera žinutė yra ta, kad pasikeitimai yra įmanomi. Galbūt čia vertinga įžvalga iš knygos, kurią yra parašę komikas John Cleese ir psichologas Skinneris apie "psichologiškai sveikus žmones" (man rodos vadinas "Life and how to survive it"). Jų nuomone, gyvenimas pats yra linkęs žmones daryti psichologiškai sveikesnius, jeigu tik yra galimybės keisti aplinką, susidurti su kitomis situacijomis ir neužsiblokuoti (tiesa, būtent su šitomis kliūtimis ir susiduria sociofobikai). Pavyzdžiui, jei šeimoje buvo blokuojamos/nepripažįstamos tam tikros emocijos, kitoje aplinkoje (mokykloje, darbe ar pan.) šios emocijos gali būti pripažįstamos - o tai savo ruožtu lemti geresnę psichinę sveikatą.
Dar vienas dalykas, kurį minėjau, tai atsiradusių naujų draugų, žmonių parama. Vėlgi aišku čia didelio recepto nėra, nes tai daug priklauso nuo išorinių aplinkybių. Tačiau ten, kur kuriasi naujas kolektyvas, galbūt tam yra daugiau galimybių.

Jeigu kalbant apibendrintai, mano patarimas turbūt nebūtų labai originalus - iš viso savo skaitymo ir domėjimosi manau, kad vis dėlto CBT (jei atliekama tinkamai) yra geriausia išeitis. (beje, neatsimenu kad būčiau specialius vaistus vartojęs, o jei ir būčiau, tai neprisimenu kad būtų turėję esminės įtakos - nors tai nereiškia, kad jie nėra tinkami aspkritai). Antras dalykas, kurį beje atradau jau gerokai po "įveikimo", yra meditacija. Manau, turėtų būti labai naudinga. Galiausiai manau, kad naudinga būtų sukurti reguliarius socfobikų susitikumus - minėjau, kad lankiausi tokio pobūdžio užsienyje ir kiek teko matyti/skaityti/girdėti, jie padeda. Beje, man visada (ir tiesą sakant dažnai dabar) yra lengviau bendrauti su drovesniais žmonėmis. Manau, kad daugumai jūsų yra taip pat.

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Antr. 11 26, 2013 2:41 am

Gali, gal jei ne paslaptis, pm arba cia, kokiam uzsieny, kurioj cia pasaul. vietoj..? Nes man noretusi konkretesnes info.
koldunas

Rašyti by koldunas on Kv. 11 28, 2013 3:53 pm

O ką konkrečiau nori sužinoti?
Pagooglink bet kokio jav ar anglijos didesnio miesto "social anxiety meetings" ar pan. ir rasi daug tokiu meetu.

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Kv. 11 28, 2013 4:20 pm

Ir cia tipo lankaisi forume su tikslu padeti kitiems? Nu aciu, aciu  
koldunas

Rašyti by koldunas on Kv. 11 28, 2013 4:49 pm

prašom

beje, neatsakei į mano ankstesnį klausimą - kokiu tikslu tu čia lankaisi?

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Kv. 11 28, 2013 5:51 pm

O ir neprivalau atsakyti? Pagooglink gal aiskiau bus
koldunas

Rašyti by koldunas on Kv. 11 28, 2013 6:02 pm

Klausiau todėl, nes iš įrašų neatrodo kad turėtum sociofobiją Smile

O dėl meetu - tai rimtai, ką tu turi omeny konkrečiau? Sužinoti konkretų miestą - ir kas iš to, ketini ten vykti? Very Happy
Ar turi omeny kas vyksta per meetus? Tą galiu papasakot, kiek buvau.

DeliveringTheMessage

?

Rašyti by DeliveringTheMessage on Kv. 11 28, 2013 6:38 pm

Todel,kad is niekieno irasu neatrodo,kad jiem scf. todel, kad cia internetas.

Klausiu del to,nes esu ne LT. Bet jau nebereikalinga tavo pagallba,gali miegot ramiai Wink
koldunas

Rašyti by koldunas on Kv. 11 28, 2013 6:51 pm

supratau, sėkmės Smile
Weelday

Rašyti by Weelday on Pen. 11 29, 2013 11:08 pm

suo4444 rašo:Nebandėt internetinių pažinčių? Nebaisu susitikt?
Išbandyta ne kartą. Baisu pirmą kartą susitinkant su ta mergina ir kokias pirmas kelias min. paskui visa ta baimė dingsta. Ypač jei priimi save koks esi ir neimi į galvą, kad mažai kalbi ar pan. O ir šiaip pagalvojus kas baisiau ar nueit į pasimatymą ar sėdėt namuose vienam.. Very Happy Nors manau realios pažintys labiau vertos dėmesio. Tai yra užkalbinant merginą bet kur gatvėje.. O kokios Jūsų patirtys su internetinėmis pažintimis?

Linum

puikios nuotaikos
Male Pranešimai : 163

Rašyti by Linum on Št. 11 30, 2013 9:37 pm

Buvau susitikes , ilgai bendravimas netrunka Smile Aisku del mano kaltes
Weelday

Rašyti by Weelday on Št. 11 30, 2013 11:36 pm

Linum rašo:Buvau susitikes , ilgai bendravimas netrunka :)Aisku del mano kaltes
O ką jos sako? Skundžias, kad mažai bendrauji? Yra buvę, kad būtent dėl to gražioj formoj pasakytų, kad turi eit ar pan.? Smile
O įdomu ar ir Jums geriau sekasi rašyti nei realiai bendrauti? Smile Ne bent jau aš tai galiu daug visko prirašyt, ilgiausius laiškus ir pan. ir sudarau įspūdį jog esu iškalbingas. Nekartą yra tai sakę ir labai nustebdavau, kad aš tas kuris mažai kalba sugebu pasirodyti kažkam iškalbingas rašydamas..bet vat realiai susitikus kažkaip tylėjimo daug daugiau būna, negu kalbėjimo Very Happy Ir šiaip matyt įpratęs mažai kalbėti, tai tos merginos kur daug kalbėdavo tai tik išvargindavo, galvodavau jau geriau vienam tada būt negu tiek visko išklausyt Very Happy na bet jei mergina patinka tai susitinkant jau kitus kartus galima viską pakeisti ir truputį jas užščiaupti.. Very Happy
norintigyventi

Rašyti by norintigyventi on Sk. 12 01, 2013 9:41 pm

Buvau kartą išdrysus nueit susitikt su vaikinu iš internetinių pažinčių portalo. Jis nusprendė, kad man įdomi visa jo gyvenimo istorija nuo darželio laikų. Buvo nuobodu, bet labai gerai, kadangi man nereikėjo nieko lementi.

Realiam gyvenime, kalbant su patinkančiais vaikinais būna totalūs pravalai. Galvoj visiškai tuščia, atrodo, kad aš ne 'čia', kažkur atsiribojus. Jei kalbu- taip erzinančiai pinas žodžiai. Kažką nesuprantamo numykiu ir ignoruoju, susimėtau, nežinau, ką atsakyt. Daug kas galvoja, kad esu arogantiška ir nedraugiška, na, o aš tik bendraut visai nemoku Sad

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Tr. 06 28, 2017 8:23 am