Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Draugai

Share
    Virškinimo traktas

Svetimas girioj
    harmoningas
    Male Pranešimai : 21
    Amžius : 23

Draugai

Rašyti by Virškinimo traktas on Pir. 06 30, 2014 10:48 pm

Sveiki.

Nemačiau temos tokiu pavadinimu, o ir šiaip norėtųsi pasidalint bei išgirst Jūsų minčių apie draugus.

Taigi, sociofobas ir draugai. Gal tai du nesuderinami dalykai, ar tiesiog stereotipas?

Kiek daug telpa į žodį draugas, tačiau kiek mažai mes draugų turime. Tikras draugas - supras, užjaus ir nepasityčios, palaikys tavo paslaptis. Manau to mums ir trūksta, ir verkiant reikia. Tačiau kaip įsigyti draugų? Kokiais būdais jūs juos randate?

Aš asmeniškai nesu turėjęs nei draugų, nei draugo. Dėl to kartais uždepresuoju, bet praeina.
    O gal draugų nėra? Kaip sakė šviesios atminties rašytojas Ričardas Gavelis - „man sąvokos 'draugai' nėra. Arba tu turi draugą, arba ne. Deja, draugo neturiu. Liūdnoka, tačiau tokia yra tikrovė.“
    anafoj

pabaisa
    Female Pranešimai : 347

Re: Draugai

Rašyti by anafoj on Antr. 07 01, 2014 12:21 am

Nežinau, bet man draugystė - tai kažkas nuostabaus.
    Žėk, o gal sociofobui labiau nei kam kitam reikalingi draugai, nes jis jų neturi? Very Happy Aišku, sociofobas sociofobui nelygu.

Geriausias būdas įsigyti draugų, mano manymu, per pomėgius. Užsiimti kažkokia mėgstama veikla, o paskui atsiras bendraminčių, su kuriais gali susibičiuliauti. Arba gal nebūtinai tik per veiklą, bet ir per kažkokius bendrus dalykus, kurie būdingi ir kitiems, pavyzdžiui, kad ir tie patys sociofobai gali suartėti dėl fobijos, o paskui ir susidraugauti. Galbūt tie draugai visai šalia - tavo kaimynai Very Happy
    Obsession

▲▼▲▼▲▼▲▼▲
    harmoningas
    Female Pranešimai : 58

Rašyti by Obsession on Antr. 07 01, 2014 1:46 am

Anksčiau keblu ir man būdavo su tais draugais iki pat 20-mečio. Vis galvojau kas čia su manim ne taip. Dabar mano požiūris pasikeitė į žmones, anksčiau vis kažkas neįtikdavo, išrankia gal vaidinau, bet iš tikrųjų tai tik labai bijojau bendrauti. Kai bendrauji, tai ir randi, jei nebendrauji, tai nerandi. O jei bendrauji ir vistiek nerandi, tai reik praktikos daugiau bendraujant. Tokių įgūdžių su laiku išmokstama. Kartais pats žmogus nesuvokdamas neprisileidžia kito tiek, kad jie abu galėtų būti draugais. Abipusio pasitikėjimo reikalas čia.

Žodžiu, nenueisi į draugų turgų ir pigiai nenusiderėsi, tenka sociofobui nemažai pasistengti, kad tokį įsitaisytų. O kai draugą turėsi, nereiks ir to pavadinimo, tu ir taip žinosi.
    kryptis

atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Tr. 07 02, 2014 8:20 pm

Manau, kad tikrų draugų apskritai nėra, yra tik geri pažįstami.
    Galbūt artimiausias žmogus yra mano mama. Paauglystėje labai nesutarėm, bet paskutiniu metu šnekamės apie beveik viską (aišku apie mano sociofobija ji niekada nesužinos).

Tų gerų pažįstamų turiu tikrai daug, bet daugelis yra tik tam tikram laiko tarpsniui, ateity draugystė nutrūks. Dar yra viena, gal dvi draugės su kuriom dalinuosi paslaptim, bet irgi dar klausimas ar labai galiu jomis pasitikėti. Neseniai buvo atsiradusi viena ''draugė'', kuri tiesiog lyste lindo į mano gyvenimą., kišosi į mano asmeninius reikalus, supykdė mane su keliais pažįstamais. Ir paaiškėjo, kad ji dar man ir gerai primelavusi yra, tai net nežinau kaip toliau su ja bebendrauti...
    Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Pen. 07 04, 2014 3:26 am

Virškinimo traktas rašo:Sveiki.
    Taigi, sociofobas ir lietuviai draugai. Gal tai du nesuderinami dalykai, ar tiesiog stereotipas?

Kiek daug telpa į žodį draugas, tačiau kiek mažai mes draugų turime. Tikras draugas - supras, užjaus ir nepasityčios, palaikys tavo paslaptis. Manau to mums ir trūksta, ir verkiant reikia. Tačiau kaip įsigyti draugų? Kokiais būdais jūs juos randate?
    Pataisiau  depressed  Labai tikslai tikra drauga apibudinai, deje tokiu cia lietuvoje man dar neteko sutikti, tiesa turiu viena is mokyklos laiku bet kai pasakiau jam apie patys zinot ka tai nupususiu mane pavadino...

Jeigu nori susirasti tikru draugu stai pora patarimu:
    Pirma
    Pabandyk ieskoti draugu ne is lietuvos ar rytu saliu, bet is issivysciusiu vakaru valstbiu, manau kad draugiskiausi zmones gyvena JAV.
    Antra
    anafoj rašo:Geriausias būdas įsigyti draugų, mano manymu, per pomėgius. Užsiimti kažkokia mėgstama veikla, o paskui atsiras bendraminčių, su kuriais gali susibičiuliauti.
    As butent tokiu budu ir susiradau draugu.

kryptis rašo:Manau, kad tikrų draugų apskritai nėra, yra tik geri pažįstami.
    Tų gerų pažįstamų turiu tikrai daug, bet daugelis yra tik tam tikram laiko tarpsniui, ateity draugystė nutrūks.
    Manau tai sakai tik todel nes dar tikro/s draugo/es nebuvai sutikus, as irgi panasiai anksciau taip galvojau, tiesa pasakius ir tuos pacius zmones kur dabar tikrais draugeis laikau anksciau laikiau tik geriais pazystamais, o dar anksciau tai net galvojau kad tuoj jiem mano anglu uzlius, kad uzbanint mane nori, nes cia svetimsalis is trecios pasaulio salies atejas su netaisyklinga kalba foruma gadina Facepalm
    Kaip ten viskas buvo po gaisro ir kaip mane nustebino ir kaip supratau kad tikrus draugus kazkur turiu tai manau nereikia pasakot, bet tai vis nenustoja manes stebinti, kartais as galvoju ar sapnuoju ar is tikro kazkur tokiu geru zmoniu yra.
    Kai visi ejo i ArtRave'e (na nevisai visi) tai as sakiau kazka 'I would love to join you but it would be weird because i'll be only one trying to speak English for first time + i have anxiety issues and i lost my thought around people...' tai atsakymai buvo 'are you kidding, you're like a brother, you will fit in just fine' sitas nuo merginos jeigu ka... 'I will hug you until you'll feel comfortable' nors intencija ir gera bet man turbut tik pridetu streso  Sakau lietuvoj neimanoma gyvent del pernelyg grubiu zmoniu, o usa del pernelyg maloniu  bet geriau jau tarp pernelyg maloniu nei kad pernelyg grubiu... Na visko nepasakosiu ir neispasakosiu bet tai ideja manau susidaret kas ten per zmones, o ar tokius galima tikrais draugais laikyt (jei mano vietoj butumet) tai cia jau jum sprest.
    Pameciau minti, kas atejo i ArtRave'e turejo maikes su koncerto data ir visu vardais, taippat tie kurie nedalyvavo irgi pamirsti neliko, taip pat uz mane ir kitus neatejusius vodkos isgere kas atejo, nors ir nesu stipriu gerimu megejas bet kaip sakoma prie geros kompanijos visi gerimai geri...
    http://i.imgur.com/WapfrIg.jpg
    http://i.imgur.com/VYGLB8E.jpg
    Nezinau kodel tokios spalvos gavosi, bet nieko panasaus kaip tikrovej...
    Mano svajone butu kad kada galetumem visi i koncerta nueit, o gal net i kelis, o poto galetumem dviraciu new yorke issinuomuot, bruklino tiltu pravaziuot, po parka pavazinet, times aikste aplankyt nakti kai visos tos sviesos savo magija skeidzia, tada kur nors toliau pakeliaut, po didiji kanjona, sraigtasparni issinuomuot, nuotrauku padaryt, kelis nacionalinius parkus aplankyt, koki restorana ar kambari susirast aukstai kur miestas matosi, prigert sampano ir pagalviu kara pradet   , Jo tai turbut ir yra daugaiusia ko is gyvenimo galiu noret.
    As anksciau galvodavau kad su manim kazkas negerai ar kad kazka netaip darau kad niekas draugaut su manim nenori ir visi tik salin uja, bet tai kaip tada paaiskint kad taip gerai iseina sutart su zmonem kur visai is kito palaulio krasto yra, man sitie zmones padejo suprast svarbu dalyka, kad jei kas cia manes nemegsta tai problema ne su manim o su jais, zinodamas sitai as nebesureiksminu tiek ka kas pasake ar kad kazkam neitikau, kadangi zinau kad kazkur yra zmoniu kuriem puikiausiai itinku toks koks esu, o jeigu cia kamnors neitinku tai cia jau ju bedos. Butent tas zinojimas kad kazkas vertina mane toki koks esu ir suteikia pasitikejimo ir stiprybes buti tokiu koks esu pries tuos kuriems nepatinku a.k.a. lietuvius o jie tai visada bandys palauzti, pazeminti kad tik blogai aie save galvociau, anksciau tai ir veikdavo, net kai is darbo isejau budavo sapnai ar vaizdiniai is darbo ar is mokyklos tokie tikroviski iskildavo kad pusei dienos nuotaika sugadindavo, dabar as turiu ginkla, jei kokie blogi vaizdiniai apninka ar kas ka blogo pasakys kada vel issitraukiu siuntinius visus atsidarau (apkaba uztaisau) atsiverciu atvirutes paskaitau viena kulka atsiverciu papke antra kulka, dar tos ikyrios mintys gyvos? imu sunkiaja artilerija, autografa su palinkejimais ir bomba numesta i blogu minciu darza. Uz ginklus reikia Amerikieciam dekot, Grybauskaite patvirtins Smile

Na ir issiliejau cia per krastus jau  scary
    Luna.....

Rašyti by Luna..... on Pen. 07 04, 2014 12:16 pm

Monster, kažkaip truputį miela buvo perskaityt tai, ką parašei. Taip tikra ir paprasta...

Aš manau, kad yra įmanoma turėti gerą, galbūt tikrą draugą, bet pačiam reikia mokėti priimti kitą žmogų ir nebijoti leisti kitam tave pažinti. Na, tik svarstau, nes tai man tik teorija.

Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Pen. 07 04, 2014 6:20 pm

Sveika/s  welcome 

Na taip, draugyste turi abipuse buti, tik kaip sociofobui man visada sunku pirma zingsni zengti, reikia kad kitas pirma atsiskleistu, jei tai atrodys nyosirdziai ir kels pasitikejima tada ir as po biski atsiskleidziu...

Beje malonu kad tai ka parasiau nepasirode kaip koks nusisnekejimas nes kaikam cia pasirodo kartais...

Linum

puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Amžius : 27

Rašyti by Linum on Kv. 12 18, 2014 1:39 pm

As dar is vaikystes neisaugau , tik issiugdziau paranoja visu atzvilgiu , deja draugu neturejau , o mano naivumas priverte tapt paranojiku , nes pasitikejimas kitu visada gaudavosi , kad klouno vietoj likdavau . O dabar taip nepasitikiu , kad per labai dideli atstuma bendrauju ir tai ziauriai iauge . Vos perzengia bendravimas mano kazkokias nusistatytas ribas , tada pradesiu elgtis taip kad palaipsniuj neliks noro su manim bendraut .
    Wrong

Male Pranešimai : 127

Rašyti by Wrong on Pen. 04 17, 2015 2:47 am

Smile

Paskutinį kartą redagavo Wrong, Kv. 06 04, 2015 3:09 am. Redaguota 1 kartą
    jolaika

snobiškas
    Female Pranešimai : 30

Rašyti by jolaika on Pen. 04 17, 2015 1:05 pm

Keep the universe clean kill yourself now
    Populiariausi būdai
    http://www.suicidemethods.net/suicide-methods/
    Wrong

Rašyti by Wrong on Pen. 04 17, 2015 4:11 pm

jolaika rašo:Keep the universe clean kill yourself now
    Populiariausi būdai
    http://www.suicidemethods.net/suicide-methods/

Mirtinas nusigėrimas - arčiausiai mano dūšios
    jolaika

snobiškas
    Female Pranešimai : 30

Rašyti by jolaika on Pen. 04 17, 2015 7:57 pm

Na, čia jau galimas platus pasirinkimas.Nuo dramatiško šokio į upę, iki tragikomiško migdomųjų prisigėrimo.O kodėl artimiausias?
    Pingvinas

Sad
    niekam tikęs
    Male Pranešimai : 27

Rašyti by Pingvinas on Antr. 04 28, 2015 11:49 am

Neturiu ir nežinau iš kur jų gauti
    lialialia

Rašyti by lialialia on Pir. 05 18, 2015 11:06 am

Man 22 metai ir aš neturiu draugų. Realių Very Happy
    Yra internetiniai draugai su kuriais jau kelis metus bendrauju ir nebuvau realiai akyse mačius.
    Tik dabar pradėjau susimastyt apie draugus dėl kitų akių.. jaučiu kitiems keista, kad aš tokia noliferė
    O gal reiktų susitikt su internetiniais draugais, kad jie taptų realiais? Bet per daug streso būtų <.< .
    gint

Rašyti by gint on Kv. 05 28, 2015 9:41 pm

Mano atveju nėra draugų, gerų pažįstamų; yra keli pažįstami iš mokyklos, studijų laikų ir darbų, su kuriais bendravimas apsiriboja - labas; kaip sekasi; iki. Dar yra šeima. Jeigu norėčiau nueiti kavos išgerti, neturėčiau su kuo.
    vienuma

Rašyti by vienuma on Antr. 06 02, 2015 6:16 pm

Visą paauglystę, kai aplinkiniai formavo savo pažįstamų/draugų ratą, brido iš kompleksų liūno ir pan., aš praleidau apsitvėrusi aukščiausiomis sienomis, savuose kompleksuose paskendusi ir nieko gero iš ateities nesitikėdama. Dabar, kai, regis, reikalai šiek tiek taisosi, kai to bendravimo, tos draugystės mirtinai reikia, nieko nėra. Dėl tos nuolatinės vienumos norisi vilku kaukt. Kone patologiškai norisi žmonių, su kuriais būtų galima išgerti arbatos puodelį kokioje kavinėje, paslampinėti naktinėmis gatvėmis, papliurpti apie gyvenimą, elgtis vaikiškai ir spontaniškai, dalintis savo mintimis/idėjomis ir pan. Norisi, tik nėra! Neturiu net žalio supratimo, kaip tų draugų ieškotis.
    Wrong

Rašyti by Wrong on Kv. 06 04, 2015 3:04 am

vienuma rašo:Visą paauglystę, kai aplinkiniai formavo savo pažįstamų/draugų ratą, brido iš kompleksų liūno ir pan., aš praleidau apsitvėrusi aukščiausiomis sienomis, savuose kompleksuose paskendusi ir nieko gero iš ateities nesitikėdama. Dabar, kai, regis, reikalai šiek tiek taisosi, kai to bendravimo, tos draugystės mirtinai reikia, nieko nėra. Dėl tos nuolatinės vienumos norisi vilku kaukt. Kone patologiškai norisi žmonių, su kuriais būtų galima išgerti arbatos puodelį kokioje kavinėje, paslampinėti naktinėmis gatvėmis, papliurpti apie gyvenimą, elgtis vaikiškai ir spontaniškai, dalintis savo mintimis/idėjomis ir pan. Norisi, tik nėra! Neturiu net žalio supratimo, kaip tų draugų ieškotis.

Gerai jau tas, kad parašei. Staigiai viskas nepasikeis, bet pamažu galima. Gali būti nelengva ryžtis, bet - tau būtinai reikia ištrūkti ir pakeliauti, aš žinau nes esu tai patyręs.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Št. 09 23, 2017 8:42 am