Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Ar esat padarę pažangą kovojant su sociofobija?

Share

Poll

=]

[ 19 ]
31% [31%] 
[ 19 ]
31% [31%] 
[ 4 ]
7% [7%] 
[ 13 ]
21% [21%] 
[ 6 ]
10% [10%] 

Iš viso balsų: 61
Dream

svajojantis
Male Pranešimai : 645
Amžius : 29

Ar esat padarę pažangą kovojant su sociofobija?

Rašyti by Dream on Kv. 03 24, 2011 6:47 pm

Ar manot, kad padarėt pažangą per tą laiką, nuo kada išgyvenate sociofobiją?
FreaK

kietas
Amžius : 25

Re: Ar esat padarę pažangą kovojant su sociofobija?

Rašyti by FreaK on Kv. 03 24, 2011 6:52 pm

Taip - stipriai. - bent jau šiuo metu taip manau:3
Dream

svajojantis

Rašyti by Dream on Kv. 03 24, 2011 7:43 pm

Aš turbūt linkčiau link - Ne, nors ir bandžiau kovot.
Nes apie pusę metų kartu su psichologe darau kognityvinę terapiją. Tik matyt nelabai aš jai sutvertas.. Dabar galvojam apie vaistų įtraukimą į pagalbą, kas šiek tiek suteiktų vilties..
Taip pat ankščiau kažkuriam lietuviškam forume buvo kalbėta apie sociofobiją ir buvo kelios rekomendacijos paskaityti knygų apie pasąmonės galias, nes keliems tas labai padėjo. Tad jų pasiskaitęs bandžiau įtikinti save koks aš drąsus ir pasitikintis savimi, bet matyt ir tas ne man..
Zebra

Male Pranešimai : 177

Rašyti by Zebra on Kv. 03 24, 2011 7:53 pm

Ne - nebandžiau kovoti.
MoonShine

harmoningas
Male Pranešimai : 133

Rašyti by MoonShine on Kv. 03 24, 2011 10:06 pm

Taip, zingsniuoju myliom, o optimizmo juros. Esme:
1. zinojimas ir konkretus ivardijimas, ko tu nori;
2. plano turejimas, kaip tuos norus igyvendinti;
3. plano VYKDYMAS;
4. visada TEIGIAMAS poziuris!

Pvz. siandien buvo tikrai pakankamai bloga diena, vakare permasciau ir perplanavau viska, i blogas naujienas paziurejau kaip i issuki, kuris galiausiai duos teigiamu rezultatu ir... pirmyn! Niekada, niekada nepasiduok!

P.S. man paciam naudinga isreiksti savo mintis rastu Razz
skaitmuo

pabaisa
Female Pranešimai : 266
Amžius : 28

Rašyti by skaitmuo on Kv. 03 24, 2011 10:30 pm

Moonshine, tavo žodžiai kažkaip populistiškai skamba Razz Smagu girdėti, kad sekasi tvarkytis su problemomis. Smile
Zetsu

Male Pranešimai : 324

Rašyti by Zetsu on Pen. 03 25, 2011 6:49 am

Pagal apklausau, tai taip, bet užtat nežymiai. Tai yra nepakankamai. Bet tikrai toli esu su sociofobija nuėjęs. Aišku kiek prisidėjo studijos, nes tam tikrą specialybę studijuoju. Ir tas mano domėjimasis psichologija kiek visko įkalta į galva. Taip sakant mažai mane vargina, bet dar yra yra tos sociofobijaus. Bet jei lyginant 2007 metus, tai tais metais buvo labai stipri man sociofobija. Tada dar tais metais labai kankino nerimo sutrikimas. Nors ir anksčiau buvo man tokių problemų, tik paminėjau kada susigriebiau dėl gydymo, nerimo.
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Št. 03 26, 2011 1:48 pm

Jo, nuo to laiko kai susirgau padariau stipria pazanga, tik ne i ta puse i kuria reikia... tik pastaruoju metu pajutau menka pasikeitima i geraja puse, bet kad sociofofija mazeja nepasakyciau, arba tai per letai vyksta kad pastebeciau, esu tikras tik del to kad jos progresavimas sustojo arba bent jau apstojo.
Fisk

Rašyti by Fisk on Št. 03 26, 2011 9:00 pm

Ne, turbūt net regresuoju. Ypatingai tai atsiliepia kalbai. Kadangi bendrauju labai mažai, tai to daryti jau ir nebemoku. Dauguma temų man atrodo visiškai beprasmiškos ar savaime suprantamos ir taip, tad kam apie tai dar ką nors kalbėti (?) Tai žinoma ydinga nuostata, nes kalba atlieka ne tik informacinę funkciją, bet man sudėtinga a) išvis susikoncentruoti apie ką kalbama, nes krypsta mintys į pašalinius dalykus (žvilgsnius, garsus) b) sunku "palaikyti" pokalbį, jei kalbami neįdomūs dalykai, neišeina ir apsimesti, kad čia kažkas labai patrauklaus vyksta.
Kita vertus, jei kalbama ir apie įdomius dalykus, sunku rišliai reikšti mintis (jei yra ką reikšti), nes atbuko kalbinis aparatas. Lyg kažkas smegenyse būtų užspausta. Ir tai nėra vien reakcija į išorės dirgiklius, net jei esu visiškai vienas ar pvz. mintis užrašau... vėl visas mąstymas lyg pro miglą.
Klausantis trūlike ar gatvėje dabartinio jaunimo, kartais galvoju, kiek daug jie turi vienas kitam ko pasakyti. Aš savo, rodos, jau pasakiau.
Death Rider

Laikas gydo tikinčiuosius
harmoningas
Male Pranešimai : 45

Rašyti by Death Rider on Tr. 04 27, 2011 6:26 pm

Aš irgi nelabai suprantu apie ką žmonės kalba ir kodėl.. Jeigu analizuojant iš šalies - draugų būrelis aptarinės prieš tai buvusius įdomesnius susitikimus, įterpinės būreliui nežinomus įvykius. Girsis kas ką nuveikę :/

Realiai nėr ką burbuliuot :/ Kadangi mes turim problemų su saugumo jausmu, tai mes nepulsim pasakot asmeninių dalykų, kurie, bijom, gali būt tik mums įdomūs, o kiti gali nuvertint ir pakritikuot. Mum trūksta pasitikėjimo ir savivertės kylančios iš pačių mūsų, o rizikuot „gaut pagaliu“ per savivertę nuo kitų jau nebegalim pakęst.
buroke

nuobodžiaujantis
Female Pranešimai : 77

Rašyti by buroke on Antr. 05 03, 2011 11:27 pm

Taip,nes susiradau darba,kolektyvas - milziniskas,nuo bendravimo nepabegsi.Bet vidine savijauta tokia pat prasta,kai buvai bedarbe ir sedejau namuose.Kiekviena diena tiesiog drebu,kaip nenoriu ten eiti.Bijau...pati nezinau ko,bendradarbiai menes neatstumia,noriai bendrauja.
Austuke

Studente+bedarbe
angeliškas
Female Pranešimai : 46

Rašyti by Austuke on Kv. 05 05, 2011 10:28 pm

Dream rašo:Ar manot, kad padarėt pažangą per tą laiką, nuo kada išgyvenate sociofobiją?

ilga laika nekovojau su sia liga, dabar po truputi pradejau, manau siek tiek ji pasigyde, nes kai kas tikrai praejo.
Austuke

Studente+bedarbe
angeliškas
Female Pranešimai : 46

Rašyti by Austuke on Kv. 05 05, 2011 10:30 pm

buroke rašo:Taip,nes susiradau darba,kolektyvas - milziniskas,nuo bendravimo nepabegsi.Bet vidine savijauta tokia pat prasta,kai buvai bedarbe ir sedejau namuose.Kiekviena diena tiesiog drebu,kaip nenoriu ten eiti.Bijau...pati nezinau ko,bendradarbiai menes neatstumia,noriai bendrauja.

lygiai tas pat ir man, net siurpas pereina kaip baisu pasidaro kai reiks ten eiti, bendrauti. ieskausi darbo ir nezn ar noriu ten eiti ar ne, pinigu reikia, reikia ir dirbti kad gyventi pradeti, o baisu darosi kai apie tai pagalvoju. Sad
kas ?ia?
Svečias

Rašyti by kas ?ia? on Sk. 06 12, 2011 12:06 am

Vot ka iškasiau, beveik į temą true storry:
"Man jaunystėj buvo toks dalykas, bet grynai dėl tėvų, kad bijojau per langą pasižiūrėt, su svetimais bendraut, nes vis mama ar tėvas sakydavo nelysk prie lango kad tave pamatytu, nekalbėk, visada gėdino ir slopindavo. Paauglystėj buvo atrodo dar sunkiau bendraut, nes visko bijojau, viskas buvo nedrąsu, gėdino. Ypač buvo sunku klasėje atsakinėt, garsoiai kažką pasakyt kai visi stebi. Bet matyt aš buvau be galo stipri, vieną dieną nusprendžiau kad noriu būt kitokia, kad esu gabi, gerai mokausi, tai noriu būt ir drąsi ir draugiška. Pradėjau labai su savimdirbt, kasrytą atsikeldavau ir mintyse kartodavau kad aš labai drąsi, aš labai graži, pasitikinti savimi ir linksma. Su bendraamžiais pradėjau per pertraukas daugiau bendraut, per didžiuli užsispyrimą pradėjau persilaužinėt. Tiesiog iš savo patirties žinau kad reikia labai labai norėt ir kai nori tikrai viską nugalėsit. Pradžioj per pertraukas pradėjau daugiau bendraut su kitais, pradėjau juokaut,išmokau visokių bajerių ir anekdotų, stengdavausi rast progų juos papsakot kažkam jeigu jiems būdavo nejuokinga, neėmiau į galvą ir kuo toliau tuo daugiau bendravau ir juokavau. Pradėjau lankyt sportą, muzikos mokyklą, tai irgi padėjo daugiau bendraut.Pradėjau daugiau ir garsiau reikštis per pamokas ir kuo toliau tuo labiau man tai patiko, nes mačiau kad auga mano pasitikėjimas savimi ir kad kiti nesišaipo iš to. Per porą metų aš pasidariau labai komunikabili, linksma, pasitikinti savimi. Persilaužiau visiškai ir be jokių psichologų, psichiatrų pagalbos. Grynai tik per didžiulį norą pasikeist. Tiesa dar labai padeda pasitikėjimui savimi išvaizdos pakeistimas, pasidarai šukuoseną tokią kokios nori, nusidažai plaukus, pradedi pati dažytis skoningai, pasigražini, kai pati jautiesi gražesnė, atsiranda jau vien kažkoks pasitempimas, pasitikėjimas didesnis, tada jau reikia tik užsispyrimo ir didelio darbo su savimi. Aš visada galvojau kad kokia esu laiminga, nes aš turiu akis ir galiu matyti, turiu ausis ir galiu girdėti, turiu rankas ir kojas. Čia labai daug, nes daug žmonių ir tai neturi bet jaučiasi laimingi. Kiek yra mirtina liga sergančių ir jie laimingi, tai tada sakau vistiek pasieksiu tai kad persilaušiu ir gyvensiu taip kad visi mane girdėtų ir matytų, kad būtų pačiai smagu ir kitiems.
Dabar jau daug metų po to praėjo, aš taip ir likau komunikabili, linksma, vos ne visų vakarėlių siela. Turiu begale draugų ir nebekankina jokios bendravimo baimės. Taigi reikia labai labai norėt, pasakyt vieną dieną kad taip nebegaliu daugiau, reikia kažką keist ir pradėt keistis. Tai tikrai nėra lengva, bet tikrai tikrai įmanoma, savo kailiu patyriau. Taigi sėkmės jums, stiprybės ir daug daug noro, viskas bus gerai"

Ech, stebuklų nebūna. Negana kad reik milžiniško noro ir daryt visko daug, tai dar ir užtrunka visa tai metų metus. Nu bet rodos įmanoma Rolling Eyes
Dream

svajojantis

Rašyti by Dream on Sk. 06 12, 2011 12:43 pm

Bandžiau ir aš tas mantras, maldas, afirmacijas.. - tikriausiai ir daug daugiau pavadinimų šiam dalykui prigalvota..
Kiekvieną rytą ir vakarą kelis mėnesius sau kartojau esą aš be galo drąsus, šnekus ir t.t. Visgi jokio pokyčio nepastebėjus dingo motyvacija toliau visą tai tęsti.. Visur sako, kad šiam dalykui būtinas ir tvirtas tikėjimas, kurio man ko gero ir trūksta. Rolling Eyes
Tačiau kartais dar ir dabar prieš didesnį įvykį bandau tai sau įteiginėti. Net ir vakar likus pusei valandos iki forumo susitikimo be perstojo mintyse sau tą kartojau. Tačiau visi galėjo įsitikinti, kad tai man nei trupučio nepadėjo. Rolling Eyes
Della

pavargęs
Female Pranešimai : 31

Rašyti by Della on Sk. 06 12, 2011 12:58 pm

manau lengviau sau kazka iteigti kuo labiau atsipalaidavus. Pasidomekit autogenine treniruote Smile
2B V -2B = ?

kosmose
Female Pranešimai : 23

Rašyti by 2B V -2B = ? on Št. 06 25, 2011 5:55 pm

Sveiki. Pora kartų lankiaus pas psichologus, psichiatrus... Tarp jų visokių žmonių būna. Nejautėt niekada tokį didesnį ar mažesnį nusispjovimą? Gal čia tik man taip atrodo, bet lietuvoj kažkoks keistumas yra, kad reikia ateiti ir įrodyti gydytojui, kad sergi? Kažkodėl jeigu griūni nuo infarkto atrodo, kad tau padėti reikia labiau negu jei sergi depresija ar pan.. Aišku viską darė kaip pridera, labai skųstis gydytojais negaliu, tačiau kažkaip viskas šaltai: nori vaistų? imk. nori spręst problemas? eik ir spręsk. Man padėjo bet laaaabai trumpam. Aišku jeigu turi palaikymą ir motyvaciją visada yra vilties pasveikti ir savo tikėjimo jėgomis, tačiau pamažu slysta viskas iš rankų. Nes padėti sau galima, o kas padės kai sau padėti negali? niekas. Kai bebūtų liūdna besidomėdama žymių menininkų gyvenimais, supratau vieną dalyką, kad nemažai jų kankino vienatvė. Ne išorinė vienatvė, bet vidinė. Ir taip iki miries. Negi iš tiesų nėra jokių vaistų nuo jos? Jeigu taip jautiesi jausies taip visada? Gal kam pavyko įveikti ne tik socfobijas, bet ir vienatvę[kuri turi dižiulę įtaką,mano nuomone,socialinės fobijoms]?
MoonShine

harmoningas

Rašyti by MoonShine on Št. 06 25, 2011 9:29 pm

Nerealiai realistinis požiūris aplankė mane. Įveikusių vienatvę ir fobijas čia nerasata, nes nesilanko tokie čia ir . O kadangi gimei viena - vienatvė garantuota. Tačiau gera žinia ta, kad gali numirt kartu su kuo nors...

Chirurgai nepadės, bet vaistai yra. Dauguma jų mažai efektyvūs, turi neigiamų šalutinių poveikių ir rezultatai yra trumpalaikiai. Viena jų rūšis (beje, nereceptiniai ir ekologiški) yra patys pačiausi, sudaryti iš natūraliai gamtoje randamo noro, tikėjimo ir užsispyrimo. Nerealus derinys, nes gali vienas kitą šiek tiek pakeisti esant nedideliam trūkumui.

Tačiau dažniausiai pasitaikanti kompozija yra:
* noras svajonių formoje (ech, būtų gerai, norėčiau...);
* skirtumas tarp tikėjimo teleloto ir tikėjimo savimi didelis kaip milijonas;
* esant pirmiems punktams užsispyrimo kiekis nieko nekeičia.

Beje, 2B v -2B išreiškus programavimo kalba ((2*b) || (!2*b)) atsakymas visada bus TRUE. Taip kad renkiesi laisvai Very Happy
Ida

Rašyti by Ida on Št. 07 02, 2011 8:02 pm

Esu kažkiek pažengusi, nes vieną skaudžią akimirką sau pasakiau - viskas! aš noriu pasikeisti! Nuo tada daugiau ir laisviau bendravau, bet jaučiu, kad vėl po truputį vis daugiau save kaustau. Nors bandau bendrauti su mažai arba visai nepažįstmais, bet dažniausiai tas mano bendravimas tik sedėjimas ir klausymasis kitų.. Kaip sunku būna tokiais atvejais.. Rolling Eyes
MoonShine

harmoningas

Rašyti by MoonShine on Št. 07 02, 2011 11:50 pm

Wo ka atkasiau, užveda šiek tiek Wink
2B V -2B = ?

kosmose

Rašyti by 2B V -2B = ? on Sk. 07 31, 2011 11:59 pm

O ironiškasis moonlight. Daug tiesos jūsų žodžiuose, tačiau placebas veikia tik tuos kurie tikrai nori gyventi ir turi dėl ko Smile Net šunis turintys žmonės gyvena ilgiau ir sveikiau Very Happy Vienam filme [into the wild] vyrukas nusprendė ieškoti gyvenimo džiaugsmo keliaudamas vienas po laukinę gamtą, tačiau galiausiai merdėdamas užrašė savo dienoraštyje: laimė vienintelė tikra kai ja dalinamasi... Smile) Taigi čia ir matau šaknys kaip sakoma, kam ta laimė jei neturi su kuo pasidalinti. Na, jei sakot kad liga nepagydoma, ir jausmų niekas neišoperuos.. belieka bandyt sušvelnint simptomus Smile)) Man kol kas nepavyko, kai išrasiu ar surasiu vaistus būtinai pasidalinsiu su visais Very Happy
Šiaip laimė slypi akimirkose, kai gali jausti dėkingumą už viską ką turi, už visą grožį kurį matai...
Kaip sakoma, ieškojau atsakymų išorėj, o visi atsakymai viduje.
Tik duokit man išminties suprasti, kodėl tas nerimas ateina?...
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Pir. 11 21, 2011 11:19 pm

buvo ir pagerėjimų ir pablogėjimų. vasarą jaučiausi beveik gerai, jau maniau, kad įveikinėju savo fobiją. bet deja dabar jaučiuosi labai prastai, net seniau nebūdavo taip blogai kaip dabar. gal kaltas ruduo, stresas darbe ir pan. viliuosi kad tai praeis ir pasieksiu savo pirmine fobijos stadija
2B V -2B = ?

kosmose

Rašyti by 2B V -2B = ? on Antr. 11 22, 2011 2:05 am

kryptis rašo:buvo ir pagerėjimų ir pablogėjimų. vasarą jaučiausi beveik gerai, jau maniau, kad įveikinėju savo fobiją. bet deja dabar jaučiuosi labai prastai, net seniau nebūdavo taip blogai kaip dabar. gal kaltas ruduo, stresas darbe ir pan. viliuosi kad tai praeis ir pasieksiu savo pirmine fobijos stadija

Gali būt, man šaltasis metų laikas irgi visus reikalus pablogina. Linkiu pasiekti nulinę stadiją, kad tos sociofobijos iš vis nebūtų.Smile :butterfly: :guitar: Raskit laiko malonumams.. Ir nemalonumai neatrodys tokie dideli, nes kai apie juos galvojam jie padidėja dvigubai, gal net keturgubai... Smile
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Antr. 11 22, 2011 2:43 pm

taip-nezymiai;]
kryptis

atsipalaidavęs
Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Pir. 11 28, 2011 9:26 pm

visgi pagalvojau, kad nepaisant visų pablogėjimų, aš pradėjau stabdyti akimirkas... Tai reiškia, kad save pagaunu laimės akimirkoje, kurioje taip ir norisi pasilikti. Gal pradėjau daugiau vertinti gyvenimą, džiaugsmingas akimirkas. Džiaugtis tuo, ką turi irgi didelis mokslas. Supranti, kad bent jau dėl tokių akimirkų verta gyventi. Seniau man viskas blogai būdavo, viskuo nepatenkinta, visos mintys tik fobijai, bet reikia apsižvalgyti ir pamatyti, jog yra ne tik blogi dalykai.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Št. 07 22, 2017 7:40 pm