Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

Ar esat padarę pažangą kovojant su sociofobija?

Share

Poll

=]

[ 19 ]
    31% [31%] 
    [ 19 ]
    31% [31%] 
    [ 4 ]
    7% [7%] 
    [ 13 ]
    21% [21%] 
    [ 6 ]
    10% [10%] 

Iš viso balsų: 61
    buroke

nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 77

Re: Ar esat padarę pažangą kovojant su sociofobija?

Rašyti by buroke on Antr. 11 29, 2011 7:47 pm

buroke rašo:Taip,nes susiradau darba,kolektyvas - milziniskas,nuo bendravimo nepabegsi.Bet vidine savijauta tokia pat prasta,kai buvai bedarbe ir sedejau namuose.Kiekviena diena tiesiog drebu,kaip nenoriu ten eiti.Bijau...pati nezinau ko,bendradarbiai menes neatstumia,noriai bendrauja.
    Istorijos tesinys...dirbau daug ,situacija gerejo,net susiradau biciuliu darbe,o tada ivyko tai - mane paaukstino....is paprastos darbininkes gavau gana neblogas pareigas ofise...Naujas kolektyvas,kuriame as jauciausi prastesne,kvailesne.Ir kas blogiausia reikejo dirbti su vyrais...o vyru as bijau kaip velnias kryziaus.Su darbu as nesusidorojau,nes bijodavau paklausti kas man neaisku,kolektyvas ne pats draugiskiausias, nervindavausi,blaskiausi,mane atleido.....3 menesius nekisu noses is namu......suesiu save greit,apatija viskam....
    oryktis

Male Pranešimai : 381

Rašyti by oryktis on Pen. 12 09, 2011 6:19 am

Pirmiausia, tai kas yra tas "kovojimas"? Turbūt, norint atsakyti į šį klausimą, reikėtų dar ir apibrėžti kas yra toji sociofobija? Ar tai tik nerimo priepuoliai bendraujant su nepažįstamais žmonėm? Ar ir visas gyvenimo būdas, charakteris? Ir, į klausimą "Ar esat padarę pažangą kovojant su sociofobija?" atsakyti labai sunku. Niekaip neįsivaizduoju savęs besitrainiojančio klubuose ekstravertiško plepio vietoje. Netraukia manęs toks gyvenimas, neįdomūs man tušti pokalbiai apie nieką. Apskritai ilgas bendravimas su žmonėm vargina... Turiu labai daug pomėgių, kuriais užsiimu socialinio gyvenimo "sąskaita". Jei "kova su sociofobija" reiškia tą, kad turiu daryti tai, kas man nepatinka ir nedaryti to, kas patinka, tai tikrai nekovoju ir nekovosiu.

Problema ta, kad žmogus socialinis gyvūnas, ir bendravimo reikia. Va ties čia ir išlenda yla iš maišo... Kai norisi su kuo nors pabendrauti, tai pasirodos, kad nelabai ir yra su kuo. Nedaug žmonių supranta tokią "draugyste", kai bendraujama tik tada, kai man užeina. O net, jei ir supranta, tai nereiškia, jog aš suprantu, jog jie supranta. Prisigalvoju visokių nesąmonių, kad su manim niekas nebenori bendrauti, kad apskritai esu užmiršęs net kaip reikia tą daryti, kad visiškai nežinau jokių "bendravimo taisyklių" ir t.t. Tai greitai perauga į dar didesnį užsidarymą ir depresiją.

Tad mano "kovojimas" yra labiau su sociofobijos pasekmėm, o ne su pačia sociofobija. O dėl "bandymo kovoti" nežinau gerai. Lankiausi pas psichiatrę, kirdavo man visokių antidepresantų, bet nustojau lankytis dėl to, kad tiesiog bijojau išlysti iš namų... Dabar jau kiek geriau, galvoju vėl atnaujinti vizitus. Tik vis dar baisu, nes nežinau ką pasakyti į tai, kad be jokios priežasties nustojau lankytis ir, nieko nepranešęs, paskirtu laiku neatėjau.

Ilgai dvejojau kurį variantą pasirinkti. Akivaizdu, kad negerėja, nes neseniai išgyvenau visišką uždarumo nuo pasaulio periodą ir bijojimą nueiti net į parduotuvę. Tačiau šiuo metu jau geriau, tai nesirinkau "viskas tik blogėja", o pasirinkau "Ne - nebandžiau kovot."
    kryptis

atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Št. 12 10, 2011 9:20 pm

aš išbandžiau daugybę būdų: ir saviįtaigą, ir požiūrio keitimą, ir knygas visokias skaičiau ir t.t. bet viskas tik minčių plotmėje. Kaip sakant, teorija be praktikos yra nulis. Gali valandų valandas sėdėt ir save ''keist'', bet susidūrus su realiu baimės objektu, visa ta teorija dingsta. Visgi matyt pati psichologiškai žiauriausia priemonė yra kuo dažnesnis susidūrimas su baimės objektais. Gal vieną kartą bus baisu, kitą, dar kokį šimtą kartų bus blogai, bet turėtų ateiti laikas kai bus nebebaisu. Deja sunkiausia yra žengti tą pirmąjį žingsnį.. pastebėjau kad laikui bėgant tų baimių tik daugėja ir jos tampa stipresnės. Na bet aš esu iš tų, kurie tik šneka ir nieko nedaro.

Sve?ias
    Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pir. 12 12, 2011 11:21 pm

Svečias
    Svečias

Rašyti by Svečias on Pir. 12 12, 2011 11:26 pm

geras video. daugelyje situaciju pamaciau save
    Sve?ias
    Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pir. 12 12, 2011 11:33 pm

as taippat,you're not alone;)
    Sve?ias
    Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pir. 12 12, 2011 11:46 pm

Man tai net nejauku žiūrėt anxious
    Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Antr. 12 13, 2011 11:39 am

Na bent jau niekam kolkas neblogeja Smile
    Vicious

nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 3

Rašyti by Vicious on Pen. 02 10, 2012 5:57 pm

Manau jog pasveikau nuo sociofobijos. Dabar esu tiesiog sunkiau bendraujantis zmogus ir tiek
    Linasl

Rašyti by Linasl on Pen. 02 10, 2012 9:13 pm

As tai uzsidedu kepure isgeriu raminamuju ir nera sociofobijos Very Happy Siaip kai kuriose aplinkose ji jau dingus . Bet viesumoj akis visada slepiu , nes gatvej negaliu prasilenkt su zmogum nepasimetes
    Samme

angeliškas
    Female Pranešimai : 286

Rašyti by Samme on Pir. 09 17, 2012 7:04 pm

Ne. viskas blogėja. Jau kai vasara baigės,tai ypač, kiekvieną dieną vis blogiau.
    oryktis

Male Pranešimai : 381

Rašyti by oryktis on Sk. 10 14, 2012 7:50 pm

priminė Dark_Angel apie pažangą.

Labai linksma skaityti savo buvusį postą šioje temoje parašyta 2011 12 09 Very Happy Tuo metu buvau dar užsidaręs namuose ir ne vien sociofobas, bet ir ryškus mizantropas Very Happy

Nuo to laiko požiūris iš "nenoriu, nesmagu, atstokite nuo manęs" pasikeitė į gana aktyvų ir socialų gyvenimą. Nors mano ta sociofobija daugiau "priepolinė", bet net ir per 'nekokių nuotaikų' laikotarpį sugebėdavau išlysti iš namų ir susitikti su žmonėm, net ir nepažįstamais, vesti pamokas, dalyvauti diskusijose, žygiuose.
    Nors, iki idealaus sveiko žmogaus dar tolokai - keli rimti atkritimai buvo šiais metais.
    vitaz

Male Pranešimai : 200

Rašyti by vitaz on Sk. 10 28, 2012 6:32 pm

Vasara gana gerai sekesi buvau pasiekes geru rezultatu, bet dabar vel turiu kovoti, bet ranku nenuleidziu, manau kad pralausiu ledus kiekviena diena ir pramusiu viska vienu kartu. Pakomentuosiu kaip seksis
    vitaz

Rašyti by vitaz on Sk. 10 28, 2012 7:49 pm

Pastebėjau jei sėdi namuose ir nieko nedarai tai ir nieko neįveiksi taip Smile
    Reikia imti veiksmų

niekas

Female Pranešimai : 761

Rašyti by niekas on Sk. 10 28, 2012 8:42 pm

O ką daryt, kai jau beviltiškai jauties ir nieko nebesinori?
    buroke2

susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Amžius : 29

Rašyti by buroke2 on Sk. 10 28, 2012 9:37 pm

niekas rašo:O ką daryt, kai jau beviltiškai jauties ir nieko nebesinori?

reikia daryti,tai ko nenori,simple Smile
    Colak

Male Pranešimai : 115
    Amžius : 24

Rašyti by Colak on Tr. 10 31, 2012 4:39 pm

oryktis rašo:priminė Dark_Angel apie pažangą.

Labai linksma skaityti savo buvusį postą šioje temoje parašyta 2011 12 09 Very Happy Tuo metu buvau dar užsidaręs namuose ir ne vien sociofobas, bet ir ryškus mizantropas Very Happy

Nuo to laiko požiūris iš "nenoriu, nesmagu, atstokite nuo manęs" pasikeitė į gana aktyvų ir socialų gyvenimą. Nors mano ta sociofobija daugiau "priepolinė", bet net ir per 'nekokių nuotaikų' laikotarpį sugebėdavau išlysti iš namų ir susitikti su žmonėm, net ir nepažįstamais, vesti pamokas, dalyvauti diskusijose, žygiuose.
    Nors, iki idealaus sveiko žmogaus dar tolokai - keli rimti atkritimai buvo šiais metais.

Man įdomu, kokia dabar tavo nuomonė apie tuos - besitrainiojančius klubuose, ekstravertiškus plepius ir tuščius pokalbius apie nieką. Nes šiuo metu pats esu kažkokioj kryžkelėj.
    ccxas

Rašyti by ccxas on Kv. 11 01, 2012 11:38 am

Pasirinkau 1 atsakyma, nors ir buna kartiniai protrukiai, kas man padejo tesiog mano asiliskas uzsispirmas Very Happy

kazkas rase virsuje apie baimes darbe
    tesiog susiduriant su savo baimem mintise reikia sau kartot kad tai tavo vaistai nuo sios ligos, tai tau i nauda (man padejo)

sedejimas namuose istikruju zudo ( vos ne isejau is proto praleides 2laisvas dienas namuose)

anksciau kad parasyti tokio dydzio teksta forume reikdavo 1val dabar 4min taigi pazanga yra Smile

niekas

Rašyti by niekas on Sk. 11 04, 2012 8:26 pm

Man rodos, kad viskas taip pat. Tik dabar gal labiau suvokiu kaip baisiai bijau žmonių Sad
    Svečias
    Svečias

Rašyti by Svečias on Sk. 11 04, 2012 8:43 pm

as nebijau zmoniu, as nemoku su jais bendrauti :/

niekas

Rašyti by niekas on Sk. 11 04, 2012 8:47 pm

Kaip tau gerai, kad nebijai, nors ir nemoki bendraut Neutral
    vitaz

Rašyti by vitaz on Sk. 11 04, 2012 9:59 pm

yulus rašo:as nebijau zmoniu, as nemoku su jais bendrauti :/

Jau geriau nemoketi bendrauti nei bijoti zmoniu, nes jei susipazinsi su 5 zmonemis per diena ir turesi nesamoninga pokalbi, po biski vistiek pralausi ledus, o jei mokesi bendrauti ir bijosi susipazinti tai kas tada ....
    kryptis

atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379

Rašyti by kryptis on Tr. 11 14, 2012 11:28 pm

yulus neseniai pasigyrė, kad atsisveikino su sociofobija Smile aš irgi galiu pasigirti, kad mano sociofobija smarkiai sumažėjo. Aišku stebuklas neįvyko, bet pažanga labai didelė. Šiuo metu labai gera būsena, norėtųsi, kad ji nepraeitų. Labiausiai padėjo bendravimas su daug ir įvairių žmonių, taip pat pradėjau keisti požiūrį. Jokių pesimistinių minčių. O jei kažkas ir nepasiseka, stengiuosi savęs negraužti, nenusiminti. Taip pat daugiau šypsausi, sakau komplimentus, rodau iniciatyvą.
    o ir šiaip kiek galima dievą varyti į medį Smile taip, turiu aš tą sociofobiją, bet turiu daug kitų privalumų: esu jauna, pakankamai išvaizdi, beveik plona, turiu humoro jausmą, sulaukiu bernų dėmesio, turiu įvairių įdėjų, nuolat plečių draugų/pažįstamų ratą. Reikia vertinti savo privalumus, o ne tik galvoti apie trūkumus.
    Paskutiniu metu net autobuse su žmonėm bendrauju :)Taip pat darbe drąsiai darau dalykus, kuriuos anksčiau tik xanaxo pagalba galėdavau padaryt. dar beveik atsikračiau tamsos baimės Smile

Paskutinį kartą redagavo kryptis, Antr. 01 15, 2013 4:26 pm. Redaguota 1 kartą
    Svečias
    Svečias

Rašyti by Svečias on Kv. 11 15, 2012 8:42 am

didziausi sveikinimai What a Face

Linum

puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Amžius : 27

Rašyti by Linum on Št. 02 23, 2013 3:25 pm

Ganetinai nemazas progresas i gera pas mane Smile

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Kv. 09 21, 2017 4:22 am