Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


  • Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Baimė, kad neišmoksiu vairuoti

Share
avatar
Liuba Liuba

Pranešimai : 2
Užsiregistravo : 2016-07-03

Baimė, kad neišmoksiu vairuoti

Rašyti by Liuba Liuba on Sk. 07 03, 2016 4:26 pm

Sveiki, turiu vairavimo mokymosi baimę. Bijau pasirodyti nevykėle, bijau konstruktorių reakcijos į mane jeigu kas nepavyks, bijau kitų vairuotojų reakcijos man vairuojant...Dėl to vis atidėlioju , nors labai širdies gilumoje norėčiau vairuoti...Kaip perlipti per save????
affraid
avatar
Origin

švytintis
Male Pranešimai : 64
Užsiregistravo : 2013-10-20
Amžius : 32
Miestas : Klaipeda

Re: Baimė, kad neišmoksiu vairuoti

Rašyti by Origin on Pir. 07 04, 2016 2:27 pm

Jei turi koki pazistama zmogu, kuris vairuoja, paprasyk jo, kad leistu pavaziuoti su masina, uzmiestyje ar kokioj aikstelej. Niekas taip pasitikejimo savim nesuteikia, kaip praktika.
avatar
Liuba Liuba

Pranešimai : 2
Užsiregistravo : 2016-07-03

Re: Baimė, kad neišmoksiu vairuoti

Rašyti by Liuba Liuba on Tr. 07 06, 2016 12:59 pm

Origin rašo:Jei turi koki pazistama zmogu, kuris vairuoja, paprasyk jo, kad leistu pavaziuoti su masina, uzmiestyje ar kokioj aikstelej. Niekas taip pasitikejimo savim nesuteikia, kaip praktika.

Ačiū už patarimą, taip ir mąstau daryti. Vyras nupirko mašiną "automatą" Very Happy...special for me....mokins sakė laisvalaikiu...aišku nervų jam kainuos su manim hehehehe. Ir dar kažkada per kažkokią laidą mačiau, jog yra "virtualus" vairavimas 3D, kur pojūčiai natūralūs....bet čia užsienyje, nežinau ar Lietuvoje kur toks yra, bet labai fainai..
avatar
Julija

Pranešimai : 2
Užsiregistravo : 2016-07-15

Reikia tikslo

Rašyti by Julija on Pen. 07 15, 2016 1:34 pm

Man buvo tas pats su vairavimu, vieną kartą banžiau, bet mečiau, nes reikėjo grupėje su nepažįstamais žmonėmis būti ir atsakinėti į klausimus ir panašiai.
Antrą kartą laikiau po dešimties metų. Bet buvau nusiteikusi kad turiu tai padaryti, nes norėjome persikelti į užmiestį, kur transportas labai ribotas. Todėl, turėdama tikslą, ryžausi ir išmokau. Net smagu buvo - viską iš pirmo karto.
Taigi, gal reikia turėti tikslą.
O privalumas vairavimo tas, kad nereikia dabar dar ir su kitais žmonėmis viešajame transporte maltis ir būti priklausomai nuo kitų. Tikras sociofobinis benefitas Very Happy.

Sponsored content

Re: Baimė, kad neišmoksiu vairuoti

Rašyti by Sponsored content

  • Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Tr. 11 22, 2017 6:43 pm