Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Smegenų pažeidimai ir hormonų disbalansas

Share
sauroman1

Rimtas
Male Pranešimai : 23

Smegenų pažeidimai ir hormonų disbalansas

Rašyti by sauroman1 on Tr. 02 08, 2017 10:49 pm

Sveiki. Norėjau pasidomėti ar čia turintis bendravimo problemų, nerimą, depresiją, kognityvinių sutrikimų turėjo prieš tai galvos traumų, įskaitant nestiprias kaip pvz. smūgis į galvą, atsitrenkimas į sieną? Taip pat gal kas darė tyrimus ar neturi per mažai testosterono, augimo hormono, serotonino ir kitu, nes šie hormonai gali turėti didelės įtakos sveikai psichikai?
plüsch

Male Pranešimai : 8

Re: Smegenų pažeidimai ir hormonų disbalansas

Rašyti by plüsch on Tr. 04 12, 2017 4:52 pm

labai idomi-reikalinga-aktuali tema. is tiesu, hormonu disbalansas yra bene labiausiai SF itakojantis dalykas. nes tam tikru hormonu perteklius ar nepriteklius gali smarkiai paveikti psichine bukle. asmeniskai, pas mane pati yra hormonu disbalansas. kaip tik pastaruoju metu darau nemazai kraujo tyrimu ir ieskau atsakymu kaip spresti sia situacija.
avalon
Svečias

Rašyti by avalon on Tr. 04 12, 2017 7:29 pm

Įtariu, kad dauguma turinčių nerimą ir lankančių dienos stacionarą gali turėti per mažai testosterono, nes tai matosi ne tik iš elgesio, bet ir moteriškų veido bruožų, balso tembro. Aš ir įtariau, kad pas mane galėjo būti hipotuitarizmas pasitaikantis po galvos traumų ar asfikcijos. Todėl pasidariau testosterono tyrimą ir rezultatai rodo, kad 5.58ng/ml kas yra normos ribose pagal NVSPL duomenis, tačiau užsienio šaltinyje tai net truputi mažiau nei pas 55-64 metų vyrą.
Tačiau paaiškėjo, kad ir yra vitamino D trūkumas tad man išrašė vartoti 200.000TV Vitamine D3 B.O.N.
plüsch

Male Pranešimai : 8

Rašyti by plüsch on Tr. 04 12, 2017 8:41 pm

avalon, jei turi galimybiu, pasidaryk SHBG ir E2 (estradiol) tyrimus.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Kv. 06 22, 2017 11:30 pm