Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Liebowitz testas SAD įvertinimui

Share
Death Rider

Laikas gydo tikinčiuosius
harmoningas
Male Pranešimai : 45

Liebowitz testas SAD įvertinimui

Rašyti by Death Rider on Št. 04 23, 2011 11:18 pm

Neseniai radau šį testą, kuris, pasirodo, jau senai naudojamas anxiety lygmeniui įvertint. Atlikę testą gaunate apačioj rezultatą. Siūlau jį pakopint ir pakomentuot, ar labai nustebino, ar tikėjotės geriau ir t.t. Smile Testo skalė 0-144. Nebijokit.

42(fear) + 23(avoidance) = 65
Marked Social Phobia.

Tikėjaus blogiau; gavau kaip ir šiokį tokį patvirtinimą, kad GAL turiu SAD. Dabar ieškau psichologo, kuris sutiktų įvertinti.

http://www.socialanxietysupport.com/disorder/liebowitz/

P.S. Taip, testas yra gan netikslus, taip, mašina negali pakeist psichologo konsultacijos, tačiau po intiką besiganydamas mačiau, kad šis testas 60% žmonių atitinka, o kiti rodo agresiją.
skaitmuo

pabaisa
Female Pranešimai : 266
Amžius : 28

Re: Liebowitz testas SAD įvertinimui

Rašyti by skaitmuo on Št. 04 23, 2011 11:40 pm

surinkau 123 Rolling Eyes O maniau, kad mano būklė smarkiai pagerėjusi.. Suspect Matyt, testas negeras Cool
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Sk. 04 24, 2011 12:26 am

Your score:
40(fear) + 45(avoidance) = 85
You have severe social phobia.

Būū, negalvojau, kad tiek daug surinksiu scratch Aš pati dar abejoju ar man tikrai sociofobija.
Zebra

Male Pranešimai : 177

Rašyti by Zebra on Sk. 04 24, 2011 10:27 am

Your score:
61(fear) + 54(avoidance) = 115
You have very severe social anxiety.

Maniau surinksiu daugiau.

niekas

Female Pranešimai : 761

Rašyti by niekas on Sk. 04 24, 2011 11:32 am

60(fear) + 61(avoidance) = 121

Nelabai nustebino. Bet va jei vengi kažko, gali ir nereikšt, kad bijai Rolling Eyes
Death Rider

harmoningas

Rašyti by Death Rider on Sk. 04 24, 2011 12:30 pm

niekas rašo:

Nelabai nustebino. Bet va jei vengi kažko, gali ir nereikšt, kad bijai Rolling Eyes

Todėl ir pravartu kopint ne tik sumuotą variantą, nes šiek tiek matosi ar esi vengiantis asmuo ar bijantis ar abu kartu, kaip nieko nedarant būna.
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Sk. 04 24, 2011 4:03 pm

53(fear) + 55(avoidance) = 108

Panasiai to ir tikejaus Rolling Eyes
Fisk

Rašyti by Fisk on Pir. 04 25, 2011 6:24 pm

53(fear) + 47(avoidance) = 100.

Tikėjausi surinkti daug daugiau. Kadangi mano soc. įgūdžiai visiškai menki, manau kad testas kažko neatspindi tikrovės.
Death Rider

harmoningas

Rašyti by Death Rider on Tr. 04 27, 2011 2:48 pm

Aš nesuprantu, kodėl žmonės tikisi iš testo gauti detalią savo gyvenimo problemų analizę... Tokia analizė būtų paremta jūsų traumomis bei vystymosi nukrypimais. Tam reikėtų kelių šimtų klausimų, o kad tokį klausimyną suruot reiktų kelių šimtų snukių dirbančių kelis šimtus metų ;D
Šis testas - jūsų dabartinių nusistatymų išraiška. Jei teste atsakot, kad geras šansas, kad vengsiu, tai būdami situacijoj vengsit Razz Priežastis kodėl bijot jau patys galit paknaisiot.
MoonShine

harmoningas
Male Pranešimai : 133

Rašyti by MoonShine on Pen. 04 29, 2011 11:53 pm

Hmmm... paskubom sumeciau:
30(fear) + 28(avoidance) = 58
You have moderate social anxiety.

Turbut siuo metu grojanti muzika savo daro, kad jura iki keliu Shocked
TheBlueSun

Female Pranešimai : 538
Amžius : 29

Rašyti by TheBlueSun on Št. 04 30, 2011 6:41 pm

45 fear + 53 avoidance = 98
Very severe SA

Tiek ir maniau, kad bus. Kaip matau, daugiau vengiu, nei bijau, kas reikštų, kad reikia labiau ugdyti valią ir jos pagalba mažinti vengimą tų situacijų, kurias dar galiu ištverti
Della

pavargęs
Female Pranešimai : 31

Rašyti by Della on Št. 05 28, 2011 9:10 pm

36(fear) + 28(avoidance) = 64
You have moderate social anxiety

nu ant ribos esu
Della

pavargęs

Rašyti by Della on Št. 05 28, 2011 9:11 pm

Pievos rašo:Your score:

Būū, negalvojau, kad tiek daug surinksiu scratch Aš pati dar abejoju ar man tikrai sociofobija.

as irgi, nes savo bukle ivardinciau kitaip gal Rolling Eyes
Valio_morkom

nerangus
Female Pranešimai : 21

Rašyti by Valio_morkom on Tr. 06 01, 2011 2:20 pm

53(fear) + 57(avoidance) = 110

Emmm, nejau tiek daug, gal as perdedu scratch
anafoj

pabaisa
Female Pranešimai : 347
Amžius : 22

Rašyti by anafoj on Pir. 06 13, 2011 12:06 pm

35(fear) + 39(avoidance) = 74
You have marked social anxiety

manyčiau kažkas panašaus, gal tikslesnis būtų didesnis skaičius

Paskutinį kartą redagavo anafoj, Pir. 06 13, 2011 7:22 pm. Redaguota 1 kartą
Della

pavargęs

Rašyti by Della on Pir. 06 13, 2011 6:11 pm

Valio_morkom rašo:53(fear) + 57(avoidance) = 110

Emmm, nejau tiek daug, gal as perdedu scratch

tikrai tiek negali buti Rolling Eyes
Nakviša

ne vertas
Female Pranešimai : 3
Amžius : 33

Rašyti by Nakviša on Antr. 06 21, 2011 1:33 pm

...43.. siek tiek nustebau. maniau, kad bus truputi didesnis, bet mano beda yra kazkas tarpinio tarp sociofobijos ir agorafobijos (rodos taip rasoma) su siek tiek "savu niuansu", tad jei testas skirtas grinai sociofobijai, gali buti, kad rezultatas teisingas. be to, palyginus mano dabartine busena ir kokia ji buvo pries kelis men, tai sakyciau, kad be vaistu rezultatas butu buves nepalyginamai prastesnis....
Viskas bus gerai!

įkvėptas
Male Pranešimai : 31

Rašyti by Viskas bus gerai! on Antr. 07 26, 2011 9:40 pm

nulis

laimingas
Female Pranešimai : 149
Amžius : 26

Rašyti by nulis on Št. 08 13, 2011 12:25 am

64(fear) + 56(avoidance) = 120

Nemaniau, kad tiek daug...
Svečias
Svečias

Rašyti by Svečias on Kv. 08 18, 2011 7:37 pm

Your score:
34(fear) + 38(avoidance) = 72
You have marked social anxiety.
ne i visas situacijas buvo lengva isijausti, bet manau + - arti tiesos.
kvailiukas

Rašyti by kvailiukas on Sk. 09 25, 2011 9:38 pm

Surinkau 60. Is tiesu nieko nesitikejau, nes nebuvau isitikines ar sergu sociofobija. Apie sia liga suzinojau per paskaitas..visada jauciau, kad as kitoks ir, kad turiu nepagristu ir ispustu baimiu, taciau niekam apie tai nepasakojau. Pastoviai jauciu nerima viesose vietose, kartais tai perauga i baime. Didziausia mano baime nepazistamuju demesys (i tai ieina viesi pasisakymai, pasisakymai draugu rate, ivairios situacijos viesajame transporte ir pan..). Pulsas pakyla labai staigiai, visas paraustu (tiksliau pasidarau visiskai raudonas), ispila prakaitas. Savijauta tikrai ne kokia. Savaitgali patyriau visiska geda, kai pilname traukinyje zmoniu, priesais mane sedejo dvi simpatiskos ir labai jau plepios merginos. Kai pamate, kad issitraukiau paskaitu konspektus, pradejo tarpusavyje kalbet apie mane ir mano studijuojama dalyka. Kai pamate, kad as visas raudonas ir ispiltas prakaito, pradejo juoktis nesusilaikydamos kokias 5min, visas vagonas zvalgesi i mane, o man beliko sedeti nuleidus galva ir laukti keliones pabaigos 2valandas. Kelionei atgal rinkausi autobusa, kuriame maziau zmoniu. Paskutiniu metu pastebejau, kad i galva kartais lenda ikyri mintis, kad kiti zmones gali skaityti mano mintis. I tai ziuriu savikritiskai ir zinau, kad tai visiska nesamone, taciau tos minties sunku kartais atsikratyti (vienintele vieta kur tai nutinka - viesasis transportas). Pries metus man buvo diagnozuotas alkoholizmas. Po didesniu uzgerimu patirdavau panikos priepolius. Dabar ju nebera. Dar vienas pavyzdys: uz savaites universitete turesiu pristatyt du projektinius darbus viesoj auditorijoj ir labai bijau, kad nepasikartotu situacija traukinyje, tikrai.. buvo minciu nenueiti i pristatymus, bet negaliu. Skolu nesinori.. nezinau ar cia vieta apie tai rasyti, bet tiesiog norejosi issipasakoti...bent maza dalele to, ka tenka patirti. Taigi ir nezinau ar tai sociofobija ar kazkoks kitas sutrikimas...

niekas

Female Pranešimai : 761

Rašyti by niekas on Sk. 09 25, 2011 10:07 pm

Tai surinkai tada neįtikėtinai mažai, palyginus su tuo, ką aprašei... aš bandžiau pradėt galvot, kad va kam aš čia įdomi, kad kas kreiptų į mane dėmesį. Kartais padeda apsiramint, o kartais taip visai beviltiškai pasijauti Facepalm Arba išdrįsti apsidairyt aplink ir pamatai, kad visi savo reikalais užsiėmę. O dėl tų priešais sėdėjusių merginų tai... Čia joms turėtu būt gėda, jei iš tavęs juokės, o ne tau.
Monster

Male Pranešimai : 1230

Rašyti by Monster on Pir. 09 26, 2011 9:15 am

Savaitgali patyriau visiska geda, kai pilname traukinyje zmoniu, priesais mane sedejo dvi simpatiskos ir labai jau plepios merginos. Kai pamate, kad issitraukiau paskaitu konspektus, pradejo tarpusavyje kalbet apie mane ir mano studijuojama dalyka. Kai pamate, kad as visas raudonas ir ispiltas prakaito, pradejo juoktis nesusilaikydamos kokias 5min, visas vagonas zvalgesi i mane, o man beliko sedeti nuleidus galva ir laukti keliones pabaigos 2valandas. Kelionei atgal rinkausi autobusa, kuriame maziau zmoniu. Paskutiniu metu pastebejau, kad i galva kartais lenda ikyri mintis, kad kiti zmones gali skaityti mano mintis. I tai ziuriu savikritiskai ir zinau, kad tai visiska nesamone, taciau tos minties sunku kartais atsikratyti (vienintele vieta kur tai nutinka - viesasis transportas).

Del to as ir vengiu viesojo transporto.
kvailiukas

Rašyti by kvailiukas on Pir. 09 26, 2011 9:48 am

kai pinigu masinai ir kurui nera, nera kur dingt. Velnias, anksciau normalus traukiniai vazinedavo, dabar kazkokius degtuku dezutes dydzio litrail nusipirko, tai reikia kvepuot viens kitam i veida.
Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pir. 09 26, 2011 12:47 pm

kvailiukas rašo:priesais mane sedejo dvi simpatiskos ir labai jau plepios merginos. Kai pamate, kad issitraukiau paskaitu konspektus, pradejo tarpusavyje kalbet apie mane ir mano studijuojama dalyka. Kai pamate, kad as visas raudonas ir ispiltas prakaito, pradejo juoktis nesusilaikydamos kokias 5min, visas vagonas zvalgesi i mane, o man beliko sedeti nuleidus galva ir laukti keliones pabaigos 2valandas. Kelionei atgal rinkausi autobusa, kuriame maziau zmoniu. Paskutiniu metu pastebejau, kad i galva kartais lenda ikyri mintis, kad kiti zmones gali skaityti mano mintis.
.
O blem, kai gėda jaučiu buvo Facepalm Bet čia jos durnos, o ne tu kažkuom blogas ar pan.
Dėl minčių skaitymo, tai man ir buvo užėję, dabar viskas ok.
Dėl autobusų, tai rytais į mano autobusą prilipa pilna mokinių ir studentų ir šiandien atvažiavo mažas autobusas Facepalm visi žmonės viens prie kito prisispaudę ir mane paėmė toks išgąstis Facepalm bet gerai, kad jau reikėjo išlipt, nes galvojau, kad padvėsiu vietoj.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

• Pradėti naują temą
  • Atsakyti į pranešimą

Dabar yra Kv. 06 22, 2017 11:25 pm